|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kadila, dišeče paličice
11.3.2011 16:54:37   
soni1
Pozdravljeni!

Mogoče je bilo na to temo že kaj napisanega, vendar nisem našla. Zanima me kako je s škodljivostjo raznih kadil in dišečih paličic (ki jih lahko kupiš npr. v Sariku), ali je tudi to nevarno za zdravje?user posted image
Kaj pa razne dišeče svečke? Ter kakšna eterična olja uporabljate za pranje, odišavljanje (verjetno tista poceni ki jih lahko kupiš v dm-u, mullerju tudi niso najbolj naravna in nenevarna za zdravje)?

Hvala in lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kadila, dišeče paličice
29.3.2011 12:33:42   
Eko Vila
Soni živjo!

Ene palčke so res vse drugo samo palčke ne :). Jaz uporabljam Sai Babine palčke sandalovina.

Uporabljaš lahko tudi različna eterična olja v malem izparilniku s svečko:

za  spomin: 2 kapljice bora, 1 kapljica limone in 1 kapljica rožmarina.
za boljše splošno razpoloženje, kadar si slabe volje paše: 2 kapljici timijana, 2 kapljici bora in 2 kapljici cedrovine.
za vzpodbujanje uma: 2 kapljice korijandra, 2 kapljici pačulija in 1 kapljica bergamotke.

Kapljice kupi pri komu, ki se ukvarja za aromaterapijo, da so kvalitetne.

Lahko uporabiš že pripravljene mešanice eteričnih olj (ne bom delala reklame katere ;))

Super je tudi sveti les (za tega sem izvedela pred kratkim): Palo Santo ali »Sveti Les« je naravni les, aromatično kadilo, že stoletja uporabljeno pri Inkih in drugih domorodnih ljudstih Andov, kot spiritualno zdravilo za čiščenje in očiščenje, kot tudi za odganjanje zli duhov ali nesreče, kot tudi za zdravilne namene. Ima nežno aromo citrusa z notami kadila, njegovega bližnjega sorodnika. Pogosto ga uporabljajo šamani kot sveto rastlino v spiritualnih ceremonijah.

Kupiš ga lahko tudi pri nas ali pa po netu. Priporočam.

:)


< Sporočilo je popravil Eko Vila RR -- 29.3.2011 12:38:49 >


_____________________________

Srečni trenutki štejejo!

(odgovor članu soni1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kadila, dišeče paličice
12.4.2011 10:56:29   
sakuL
jaz uporabljam prave dišeče paličice k sem jih kupila v tujiniuser posted image
ko jo prižgem odprem okno, pa malo vrata, da se razdišavi po celem stanovanju...
pa sem hud astmatik, pa mi recimo ne škodijo, more pa se malo prezračit, seveda.


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Eko Vila)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kadila, dišeče paličice
19.4.2011 12:21:57   
soni1
IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

jaz uporabljam prave dišeče paličice k sem jih kupila v tujiniuser posted image
ko jo prižgem odprem okno, pa malo vrata, da se razdišavi po celem stanovanju...
pa sem hud astmatik, pa mi recimo ne škodijo, more pa se malo prezračit, seveda.






Živjo!

Kje v tujini se pa da to nabaviti in po čem veš, da so prave dišeče paličice, ter koliko stanejo?

Hvala. lep danuser posted image

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kadila, dišeče paličice
19.4.2011 12:25:02   
soni1
IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

jaz uporabljam prave dišeče paličice k sem jih kupila v tujiniuser posted image
ko jo prižgem odprem okno, pa malo vrata, da se razdišavi po celem stanovanju...
pa sem hud astmatik, pa mi recimo ne škodijo, more pa se malo prezračit, seveda.




Kje v tujini se pa lahko kupijo in po čem veš da so prave/naravne dišeče paličice ter koliko stanejo?

Hvala, lep danuser posted image

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Znižano plačilo vrtca
Stroški plačila vrtca so lahko zelo visoki in marsikateri starš si jih ne more privoščiti, zato je še kako dobrodošla po...
Razbijamo mite o robotskih sesalnikih iRobot
Kljub temu, da si zaslužijo oznako najboljših domačih pomagačev, se robotskih sesalnikov še vedno drži nekaj trdovratnih...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?