|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Risanka Srečko
12.12.2009 17:11:50   
karmen83
Zelo rada bi našla risanko Srečko, ki sem jo pred leti vedno gledala pred božičem, pa je nikjer ne najdem. Ali morda katera ve originalen naslov oz. kje bi jo lahko našla, sem brskala po iskalnikih, pa nič... user posted image   Že vnaprej hvala!

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Risanka Srečko
12.12.2009 18:03:47   
zvesta
A to misliš Srečko Snežak?

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Risanka Srečko
12.12.2009 18:53:26   
zelda35
NOEL- christmas story


http://www.youtube.com/watch?v=tb96EAYgNC8



Slovenske verzije ne najdem user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Risanka Srečko
12.12.2009 19:14:09   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

A to misliš Srečko Snežak?


A ni bil tisto Snežko Snežak?


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Risanka Srečko
12.12.2009 19:16:16   
enea
Sej vem da ne spada v to temo, ampak sem se pa nasmejala sedaj, ko sem to risanko gledalauser posted image user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=kXE9iG81UT8

(odgovor članu zelda35)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Risanka Srečko
12.12.2009 20:00:50   
helloKitty
O kok je to lepa risankauser posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Risanka Srečko
12.12.2009 20:23:34   
karmy85
To risanko sem tudi jaz iskala pa nikoli je nisem najdla,enako smo jo tudi vedno gledali pred Božičem in vsako leto gledam spored,če bo na televiziji. user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Risanka Srečko
12.12.2009 21:02:45   
enea
Dobro, ok,vse ste gledale to risanko, ampak jaz še vedno ne vem katera je ta, saj sem tudi jaz gledala risanke, pa se je s takim naslovom ne spomnem, a mi lahko katera napiše na kratko o čemu risanka govori???user posted image user posted image

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Risanka Srečko
12.12.2009 21:13:14   
Klaudia
user posted image  Bom malo pobrskala če se jo da kje na netu dobit

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Risanka Srečko
12.12.2009 21:16:30   
karmen83
IZVIRNO SPOROČILO: zelda35

NOEL- christmas story


http://www.youtube.com/watch?v=tb96EAYgNC8



Slovenske verzije ne najdem user posted image



Zelda35, to je to, hvala  user posted image Čeprav še vedno ne najdem v slovenščini, ampak zdaj vsaj vem naslov.
Pred božičem me malo daje nostalgija za "starimi" časi... user posted image V glavnem - risanka govori o božičnem okrasku, ki je vsako leto krasil jelko in osrečeval ljudi, potem pa naenkrat ni bil več dovolj dober...  Res upam, da bom našla tudi v slovenščini, ker že kar malo pogrešam tisti: "Ime mi je Srečko in prinašam srečo!"


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu zelda35)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Risanka Srečko
18.2.2010 22:25:42   
Klaudia
Če jo slučajno še rabiš se mi javi na ZS.

Imam SLO verzijo.


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Risanka Srečko
25.12.2010 9:57:25   
crazyanci
Jaz bi ful rada mela tole risanko v slovenščini, ker je nikjer ne najdem na internetu...

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Risanka Srečko
25.12.2010 11:44:26   
Shorty_
ena izmend najlepših risank mojega otroštva, tudi jaz jo pogrešam na sporedih user posted image

(odgovor članu crazyanci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Risanka Srečko
27.12.2010 21:15:27   
Klaudia
Bom kar tu napisala in upam, da boste vsi videli...
Sem uploadala risanko na megaupload. Zna kar dolgo trajat, da jo boste dobil na računalnik.
Meni je nalagalo 7ur.

Uživajte


Popravila Shorty RR:
Prosim da si linke sharate po zs, ker RR ne podpira nezakonitega razširjanja datotek,
hvala za razumevanje!

lp


< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 27.12.2010 22:34:33 >


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Risanka Srečko
27.12.2010 22:05:59   
abc100
Super, že downloadam. A se spomnete še kakšnih starejših božično-novoletnih risank? Bi jih rada dol povlekla, pa ne vem nič naslovov. Spomnem se ene risanke, kjer je bil en zajček, pa konjiček-gugalnik, pa igračka vojaček. Samo tega se spomnem, pa da je bila vsako leto po TV.

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Risanka Srečko
27.12.2010 22:32:42   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Super, že downloadam. A se spomnete še kakšnih starejših božično-novoletnih risank? Bi jih rada dol povlekla, pa ne vem nič naslovov. Spomnem se ene risanke, kjer je bil en zajček, pa konjiček-gugalnik, pa igračka vojaček. Samo tega se spomnem, pa da je bila vsako leto po TV.
a je bil Hrestač?

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Risanka Srečko
28.12.2010 7:29:15   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Super, že downloadam. A se spomnete še kakšnih starejših božično-novoletnih risank? Bi jih rada dol povlekla, pa ne vem nič naslovov. Spomnem se ene risanke, kjer je bil en zajček, pa konjiček-gugalnik, pa igračka vojaček. Samo tega se spomnem, pa da je bila vsako leto po TV.
a je bil Hrestač?



Ne, ni bil Hrestač. Kaj pa risanka, kjer se je skozi omaro slo v neko drugo deželo, kjer je bila zima? Se tudi samo tega spomnem. 

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Risanka Srečko
28.12.2010 7:43:13   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Super, že downloadam. A se spomnete še kakšnih starejših božično-novoletnih risank? Bi jih rada dol povlekla, pa ne vem nič naslovov. Spomnem se ene risanke, kjer je bil en zajček, pa konjiček-gugalnik, pa igračka vojaček. Samo tega se spomnem, pa da je bila vsako leto po TV.
a je bil Hrestač?



Ne, ni bil Hrestač. Kaj pa risanka, kjer se je skozi omaro slo v neko drugo deželo, kjer je bila zima? Se tudi samo tega spomnem. 


Ta zadnja je mislim da tak vrsti red: Lev, čarovnica in omarauser posted image .
Je pa bila v nedeljo tista o zobnih miškah, ki naredijo konjička enemu fantku, ki je prvič pisal božičku. Je pa ena risanka tudi z naslovom Snežko snežak full lepa. In kar je res tudi jaz pogrešam te "naše" božične risanke so bile tako lepeuser posted image

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Risanka Srečko
4.1.2011 9:43:33   
Vinkec
živjo.
mene pa zanima, če se še kje da dobiti risanko Srečko božični okrasek (Noel - A Christmas Story) sinhronizirano v slovenščino. opazil sem, da ste se tukaj o tej risanki že pogovarjali, zato se obračam na vas, če bi mi hoteli pomagati.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Risanka Srečko
24.2.2011 17:38:34   
štimči
pozdravljena, klavdija!
Na blogu, sem zaznal, da imaš slovensko verzijo risanke noel!? Prosim če bi mi jo posredovala.Že vnaprej se zahvaljujem! user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Risanka Srečko
24.2.2011 22:00:42   
rubica
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: abc100

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Super, že downloadam. A se spomnete še kakšnih starejših božično-novoletnih risank? Bi jih rada dol povlekla, pa ne vem nič naslovov. Spomnem se ene risanke, kjer je bil en zajček, pa konjiček-gugalnik, pa igračka vojaček. Samo tega se spomnem, pa da je bila vsako leto po TV.
a je bil Hrestač?



Ne, ni bil Hrestač. Kaj pa risanka, kjer se je skozi omaro slo v neko drugo deželo, kjer je bila zima? Se tudi samo tega spomnem. 


Ta zadnja je mislim da tak vrsti red: Lev, čarovnica in omarauser posted image .
Je pa bila v nedeljo tista o zobnih miškah, ki naredijo konjička enemu fantku, ki je prvič pisal božičku. Je pa ena risanka tudi z naslovom Snežko snežak full lepa. In kar je res tudi jaz pogrešam te "naše" božične risanke so bile tako lepeuser posted image




http://www.youtube.com/watch?v=SWO8Tq-bglY
http://www.youtube.com/watch?v=wRreM7M1aZA&feature=related


zelo lepa risanka user posted image


< Sporočilo je popravil rubica -- 24.2.2011 22:02:09 >

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Risanka Srečko
13.3.2011 0:43:26   
štimči
ojla vem katero risanko misliš zgodbe iz narnije lepa zgodba.Obstaja pa tudi filem.user posted image  

(odgovor članu Vinkec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Risanka Srečko
13.3.2011 0:49:54   
malenaa
še lahko meni kdo posreduje link za risanko Srečko - na ZS sevedauser posted image

(odgovor članu štimči)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Risanka Srečko
13.3.2011 0:52:39   
štimči
pozdravljeni jaz se spomnim kar par starih risank sam nevem naslova a se kdo spomni risanke ki zgodba govori nekako tako pred božičem se družina odpravi po nakupih v veleblagovnico in tam deklica po nesreči izgubi plišastega zajčeka,ki ga pa najde hišnik deklica je zelo žalostna kr ga nima nato pa brat v časopis napiše oglas to vidi hišnik in ga na božičen dan prinese deklici tako nekako je bilo. 

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Risanka Srečko
13.3.2011 1:11:10   
štimči
ojla risanka ki jo iščeš se imenuje plišasti zajček lepa zgodba jo imam na dvd.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?