|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI
12.3.2011 17:30:39   
gapii27
pridem po dveh dneh pogledat   ajmeeeeee   LANČIIII.... čestitkeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   super se boš znašla , itak


jupijejejjejejeej... o sem vesela...bi mi tud kuj mel...sam bomo raje počakal, da bosta mal "samostojna"  no vsaj A, ker za J ne vem kako bouser posted image   no konc leta al pa v začetku naslednega bomo štartaliuser posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.3.2011 8:17:14   
biba007
Iiiiiiiiiii, Lanči, CARICA!!! Me je Goldy namamila, da sem prišla pokukat, kako ste pri vas tole au naturele tehniko izpilili v nulouser posted image user posted image user posted image .
Zgolj dostojnost me še zadržuje, da se vam ne nalimam na vratih za kakšen šnelkurzuser posted image
Ste RD že spedenali? Boš povedala, kako in kaj? user posted image delala sama? Če se ne motim imam še eno fotkico v dobremuser posted image

Gapi, boste kaj na Gorenjskem? ... da po dolgem času spet malo premeštram vaša muzikantauser posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.3.2011 20:28:06   
sonček33
Lana..juhej...ti pa znaš presenetit...vsakič znova. Bravo.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.3.2011 22:10:52   
lana70
Bibek, grande žur je za nami, uspešen user posted image user posted image . Slikico tortice prilepim takoj, ko se dokopljem do kabla user posted image . Inštrukcije pa ni blema user posted image user posted image user posted image

Sonček, akhm, a presenečam? ja, v prvi vrsti najbolj sebe user posted image user posted image .

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Otročki po IVF/ICSI
16.3.2011 14:14:43   
kimsy
Sm nas prišla malo dvignit, da ne pademo na 3 stran! user posted image  
lučka - user posted image  user posted image  user posted image  za srčka!
lana - a si že prišla k sebi! user posted image  user posted image  user posted image

Naša lenobica pa je kooončno shodila! user posted image  Spimo itak še ne, drugače pa je pridna.

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Otročki po IVF/ICSI
17.3.2011 10:48:58   
anci banci
da vasše tukaj malo pozdravim...kako ste?
za mano pester teden...da povem spet bomo imeli fanta ki mu bo ime Vid, vse j ok z njim, moje stanje pa stabilno tako da sem pomirjena..

Svitko se že veseli bratca in sedaj vedno bolj sprejema to da ne bo več sam (bomo pa itak videli po porodu)

čestitke vsem za lepe novičke

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Otročki po IVF/ICSI
18.3.2011 9:51:19   
kimsy
anci banci - user posted image  za fantka!

Mi smo spet bolni, spet ušesa, že tretjič v dveh mesecih. Pa še eno alergijo je fasala. Trenutno nam je dala eno mazilo in fenistil, pa ko se ušeso pozdravi gremo na eno dieto. Če se stanje v enem mesecu ne umiri, pa na teste za alergijo. Je pa pikasta po vratu in stegnih in jo full srbi! Še tega se mi manjka, da je na kaj alergična! user posted image  Čeprav sumim, da je lahko razlog antibiotik, po moje tud ni lih fajn, da ga skoz dobiva! Ne vem... Nism pametna

Čakam pa M, da grem po zamrznjenčke! Sej se mi full ne da, sam če ne bom zdaj, ne bom nikoli. Pa si res želim še vsaj enega, ča ne dva otročka! user posted image

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Otročki po IVF/ICSI
20.3.2011 13:04:50   
lana70
Je katera za živalski vrt, čez kakšno uro?

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Otročki po IVF/ICSI
20.3.2011 14:48:03   
sabsa
Vidim, da smo vedno manj aktivne. Mi smo ok. Sara vedno več govori, počasi se bližamo 2 letom. Jaz dobim naslednji vikend M, potem čakam še aprilsko menstruacijo in šibamo po zamrznjenčke. Tokrat ciklus s terapijo, tako da upam, da bom tudi jaz kmalu srečka user posted image . Sedaj smo v fazi obuvanja in sezuvanja čevljev ter slačenja in oblačenja. In to lahko traja tudi eno uro.
A vaši otročki že spijo v svoji sobi? Mi se ravno odločamo za ta korak. Kako pa je z dudami in odvajanjem od plenic?
Sara sedaj kaka na kahlo, tudi lula, a le takrat, ko jo mi posadimo. Sama še ne reče. Čez poletje bomo naredili odvajanje od dude in navajanje na stranišče.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Otročki po IVF/ICSI
21.3.2011 12:07:30   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

Je katera za živalski vrt, čez kakšno uro?


Ah, smotka jaz. Nisem vidla. Smo bli včeraj ob 2 tam.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Otročki po IVF/ICSI
21.3.2011 19:40:27   
lučka 25
Ojla,

sem poredna ker se nič ne javljam. Še ta teden preguram v službi, pa bo takoj lažjevsaj za en mesec.

reby, lana.....iiii živalski vrt. Kaj bi šla. Bo treba it enkrat. Naslednjo nedeljo, če bo lepo jo bova magari sami ucvrli, ker ma oči seminar.

sabsa, naša madam spi v svoji sobi že od dobrega 3 mesca. Brez težav. Zdaj boste imeli mogoče malo več težav. A sama zaspi? Glede plenic pa kahlice je pri nas tako, da gre lulat pred in po vsakem spanju. Kakala je do sedaj le pri tašči (pa še to le ene 3x), drugje pa ne. Dude pa tudi nikoli ni imela, ker je ni marala, tako da nam je to sedaj prihranjeno, že zaradi odvajanja. Pa upam, da vama v naslenjem postopku z zamrznjenčki uspe.

kimsy, super za akcijo. Sem si pa jaz tudi rekla, da če ne bi šla sedaj, da ne vem, če bi se mi potem še dalo.

anci banci, super za še enega fanta in, da se Svit že veseli.

sonček, kako si kaj ti in tvoj L?

Pa ostale, kako ste? Ste dobro, uživate,....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Otročki po IVF/ICSI
21.3.2011 19:47:36   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

Je katera za živalski vrt, čez kakšno uro?


Ah, smotka jaz. Nisem vidla. Smo bli včeraj ob 2 tam.



Dej nehi!!!! falile čist!!! Mi smo šli domov ob 16.00, škoda, pa sem pomislila nate, ko smo šli mimo žiraf in slona.

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Otročki po IVF/ICSI
22.3.2011 10:18:03   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

Je katera za živalski vrt, čez kakšno uro?


Ah, smotka jaz. Nisem vidla. Smo bli včeraj ob 2 tam.



Dej nehi!!!! falile čist!!! Mi smo šli domov ob 16.00, škoda, pa sem pomislila nate, ko smo šli mimo žiraf in slona.


Ja, še fargi je bla in sem tut njo falila.
lučka - joj, škoda da me to nedeljo ni doma. A bi prestavla? user posted image
kimsy - super za akcijo user posted image  Ah, jaz sem se sprijaznila zaenkrat z nespanjem.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Otročki po IVF/ICSI
25.3.2011 7:25:16   
gapii27
jutro in vse najlepše za naš praznikuser posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Otročki po IVF/ICSI
25.3.2011 20:15:18   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: gapii27

jutro in vse najlepše za naš praznikuser posted image



se pridružujem lepim željam user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Otročki po IVF/ICSI
25.3.2011 20:59:19   
ledenka
tudi jaz čestitam user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Otročki po IVF/ICSI
27.3.2011 7:57:40   
sonček33
Lučka moja draga. Iskreno mi je žal, da preživljaš vse to. Bodi močna. Stisni k sebi svojo princesko. OBjem.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Otročki po IVF/ICSI
27.3.2011 9:07:11   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Lučka moja draga. Iskreno mi je žal, da preživljaš vse to. Bodi močna. Stisni k sebi svojo princesko. OBjem.


Podpis.

Punce moje, kako ste kaj?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.3.2011 10:41:04   
lučka 25
Po doooolgem času se javim. Ti ti lučka user posted image

Kako ste? Uživate na sončku? Se te dni spominjam, ko smo bile v živalskem vrtu, kako je bilo fino toplo,.... še malo, pa bo treba enkrat ponoviti. user posted image

Pri nas se svari počasi postavljajo na prava mesta, bo še potreben čas, ampak nič bat,...

N je navihanka, čeblja kot nora, pa postala je pravi knižnji mol, pa žoga je zakon...le zakaj user posted image  Pravi hop, hop na koš....oči tud user posted image  Še malo pa bosta še spodnji 3 zunaj. Pa slph ni večjih težav, kar je super.
Te dni se še malo pocrkljam doma, potem pa veselo na delo. Imava  s sodelavcem še 4 učne ure - nastope - za speljat, ker sem njegova mentorica, da se bo potem lahko prijavil na strokovni izpit.


Kako pa ste ostale?

Smo kar malo zanemarile to temo.user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.3.2011 19:39:55   
Reby
lučka - ravno danes, ko sem bila s T-jem v zoo-ju in je bilo tako toplo, sem se spomnila na "naš" zoo.  In kako super bi bilo, da se spet malo dobimo.
Žal res tema zamira, pa tudi Semper in obi pogrešam, se že ful dolgo nista javili. Upam, da nas tu pa tam vsaj prebereta.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.3.2011 21:49:02   
Goldy
Čeeer!

Kako ste mamice? Fauš vsem za zoo!user posted image Ampak tudi mi pridemo....

lučka - user posted image Bravo za N in žogo...user posted image

reby - nič ne vemo kako je bilo na morju pa na Rogli??

sonček - kako kaj?user posted image

ajsi - M raste?user posted image

seren* - kako rdečelasa mala miss?

gapii - vidim, da tekmujete v zobkih!!user posted image

biba - cmok na G!

lana - buši že raste?

kimsy - kdaj jo pa šibate naokoli, kaj? Ooo, se pravi, da je še ena bodoča nosečka na vidiku?user posted image Naša se tudi praska, samo nima pa nobenih pik, flekcev, tako da ne vem. Ima claritine, če se pa stanje ne bo izboljšalo bomo pa tudi zahtevali, da gremo kam naprej. Čeprav trkam, zadeva se izboljšuje.

anci - opala, še en pobč! No, kakor kaže bomo mi zdaj tudi imeli fantka.user posted image

sabsa - naša nima možnosti spati v svoji sobici, ampak 1x bo tudi to. Glede odvajanja dude - jo ni imela, pri plenicah je pa tako, da čakam, da bo topleje. A je že lulala tu in tam v kahlico, potem en čas kahlice sploh ni smela videt, zdaj pa spet seda nanjo, oblečena, slečena. Jo pa nič ne silim. Opa, še ena bodoča nosečka. user posted image

semper in obi - pogrešaniiiiii, pa še mojsonček (vem, da imaš dela čez glavo), pa kruce, pa še katero sem izpustila najbrž....

A je imela danes v vrtcu nastop. Super je bilo, so peli, plesali, vzgojiteljica in varuška so nam pripravili lutkovno igrico, pa pokazale slikce otrok iz celega leta. Na koncu pa smo še skupaj ustvarjali. No, ni potrebno govorit, da smo vsi navdušeno snemali in slikali....user posted image

Zdaj pa v meževo, sem tako utrujena, od kar se je prestavila ura.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Otročki po IVF/ICSI
31.3.2011 0:05:49   
obayifo
oj
preberem, preberem. včasih bolj po diagonali, sploh zadnje čase, ko niti ne prižigam računalnika, ampak samo na telefonu prečekiram, kaj je novega
Lučka user posted image . N pa kar košarko? fino
Reby, ekstra pozdravček tebi in Tju, trebušček??
Goldy, prihaja mali princ? Lepo, da A uživa in ustvarja. našega Eja tut samo na muziko dobijo, tam je pa taglaven :)
nas je tudi ura zmatrala... pa zobki.. zdaj nam manjkajo še petice.
moram pa potrkat, E je že 4.teden brez prekinitve v vrtcu, samo nosek malo pocurlja..
imamo pa problem. je edini, ki ne 'uboga'. sicer je najmlajši, pa vendar... grejo vsi roke umit, on ne, grejo vsi na blazine poslušat pravljice, njega ni, imajo kosilo, on teče okol mize, ignorira in se zabava po svoje... in ko prosim za nasvet, kaj lahko naredimo, mi pravi: 'ja, ne vem, a vas uboga?' Lučka, kak strokoven nasvet??
sicer pa tut mi razmišljamo, kako čim manj stresno preselit posteljico v njegovo sobico... pa še ena reč - kahlica. vsak večer pred tuširanjem ga damo 'lulat' pa po parih sekundah vstane in pol seveda lula v kad, kahlica pa lepa čista in prazna :)
v službi še vedno štala... plača na vsaka 2 mesca, pa še to 20% znižana.. sva že vse 'postrgala', tako da smo 'na kruhu in vodi'. še kar iščem...
ja, je treba spat..

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Otročki po IVF/ICSI
31.3.2011 21:28:01   
Goldy
obi- pa smo te zbezali na plan!!user posted image Ja, prihaja princ.user posted image A uživa v vrtcu. Je pa res, da je baje ful pridna. No, za doma tega ravno ne bi mogla reč.user posted image Kar uveljavlja svojo voljo in trmari, če ni po njenem....user posted image Ampak tako je. A da E pa "ne uboga"?Saj bo!user posted image Tale tvoja služba je pa res eno sr*.Držim pesti, da čimprej najdeš nekaj boljšega.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Otročki po IVF/ICSI
31.3.2011 21:42:17   
lučka 25
Mal na hitro, samo obi mal pomagam z nasvetom. Glede E je tako, da ne "uboga". Ne vem no, pri tej starosti je še tako, da otrok težko sledi vsemu. Ko smo v prejšnjem vrtcu imeli jasli 1-3 leta v eni skupini, smo pač take otroke pri zaposlitvah pustile, pa smo raje potm individualno prišle do njih, se z njimi igrale, pele,... kasneje pa smo takega otroka vzele v naročje ko je bila skupna dejavnost, in prepevale z njim in sčasoma se je navadil sam sodelovati. Pri umivanju, oblačenju,...smo ga pa pustile, da je letal, pa smo ga ob koncu povabile k sebi. Treba se je zavedati, da so ti otroci majhni in za njih je umivanje, hranjenje, oblačenje še igra in ne neka obveza. Zato pa letajo, pa bi se pri umivalniku igrali z vodo, pa čevlje prestavljali,... Ti se kar nič ne obremenjuj, bdo že sae uredile, pač je potrebno več dela.

Goldy, glede nastopov otrok v vrtcu,... Mi ga imamo okoli materinskega dneva in to vse skupine skupaj. Tako, da je kar za 1 uro programa. In na koncu, pri zadnji pesmi, ko vsi skupaj zapoemo za mamice, gre meni vedno na jok. Kaj bom počela, ko bo N nastopala pa še ne vem, upam da ne bom hlipala user posted image

Reby, joj živalski vrt. Ne vem, če ne bom v nedeljo mojega naštimala, da bi šli. user posted image

< Sporočilo je popravil lučka 25 -- 31.3.2011 21:43:25 >

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Otročki po IVF/ICSI
31.3.2011 22:24:04   
Goldy
lučka - jaz sem solze požirala že, ko je naša vzgojiteljica razlagala kaj vse delajo v vrtcu in da je to drugi dom in ker se je njej glas tresel, sam jaz kar dol gledala, ker sem mislila, da bom vsak čas planila v jok. In še polna hormonov. Ampak srečna...user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?