|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nočno 3-urno bedenje
28.4.2011 14:03:57   
Barbara_L
Ne vem več, kaj naj. Mali je star eno leto, ne vem kakšnih problemov s spanjem nismo nikli imeli, spati sem ga naučila po metodi spi dete, spi-uspešno. Je že spal tri mesece celo noč. Odkar je v vrtcu, se ponoči zbudi, npr. ob 1h in do 3-4h ne zaspi nazaj.Tudi če ga pustim jokati, ne pomaga, vztaja. Dam mu piti, včasih, če mislim da so zobki, daleron...
Še kakšna ideja?
V vrtcu spi do 2,5 ure po kosilu, popoldne doma nič.Je zdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nočno 3-urno bedenje
28.4.2011 15:22:36   
Najaa
Jaz bi ga dala h sebi, mogoče bi zaspal. Vem, da ni dobra ideja, ker eni se tega ful izogibajo in tudi mi smo sam 3 ure na noč je le kriza bedet.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nočno 3-urno bedenje
28.4.2011 15:53:43   
Barbara_L
ja, sem ga že vzela k sebi, samo ne pomaga...bedi in joka...čist sva kaput z možem. bi pomagalo če v vrtcu prosim da ga prej zbujajo?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nočno 3-urno bedenje
28.4.2011 18:42:50   
m_o_i
kratenje dnevnega spanja naj ne bi vplivalo na daljsanje nocnega-sem nekajkrat prebralauser posted image
in stestirala pri nasem mulcu-drzi!
torej cez dan naj spi, kolkor rabi user posted image

tudi mi ponoci kdaj bedimo; ni joka, to je res, se pa mora hudo dosti zmenit(z dudo?!). jaz ga imam ob sebi v postelji in ne reagiram. pustim ga, da sam omaga.
je pa to zoprna zadeva, ce moras zjutraj v sluzbo, verjamem...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nočno 3-urno bedenje
28.4.2011 20:46:41   
K_a_t_i
Z našim ni bilo nikoli problema za spanje. Ok, se je zbudil večkrat, ampak hitro tudi zaspal nazaj. Ko so mu izrastle vse enke in dvojke, je spal brez zbujanja vso noč. Zdaj se pa kake 2 tedna spet zbuja s kriki. Jaz pravim, da sem srečna, ker se je to začelo preden sem ga dala v varstvo, ker vem, da je razlog drugje in ne v tem, da ni z mano. Konkretno - sem prepričana, da ga matrajo štirke in trojke. Tudi čez dan je siten in jokav (bolan ni). Ker gre tudi pri tvojem verjetno za isti razlog, bi ga jaz crkljala. Tako zobje kot ušesa (!) najbolj bolijo ponoči.
To, da v vrtcu spi, pa sem 100% prepričana, da ni razlog. Prej morda to, da je v novem okolju.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nočno 3-urno bedenje
29.4.2011 8:19:07   
aelail
pri naši se je to dogajalo okrog 8. meseca, ponoči se je zbujala in gledala kot sovica,
da bi nazaj zaspala smo preizkusili več metod pa ni nič pomagalo.
Ona kot sovica jaz kot zombi pa sva se šle igrat ko je po kakšnih 2-3 urah postala zaspana
sem jo položila v posteljico in tudi sama odšla k počitku.
Mislim da je to samo neko obdobje, in upam da se ne ponovi.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nočno 3-urno bedenje
29.4.2011 14:03:45   
Barbara_L
Najbrž so zobki, včeraj sem videla, da mu rastejo trojke zgoraj ter trojke in štirice spodaj. Danes je spal pri meni celo noč s par vmesnimi kratkimi zbujanji. Raje vidim,da spi pri meni in kolikor toliko spimo, kot da ne spimo.

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nočno 3-urno bedenje
4.5.2011 10:41:33   
zoja10
ko sem jaz svojo hčerko dala v vrtec je rabla ene 4 mesece da je nazaj lepo spala ponoči,...

to je za njih velika sprememba in ko gre to obdobje mimo je boljše.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nočno 3-urno bedenje
4.5.2011 14:11:02   
happymummy
Zoprna situacija. Kaj pa če bi ga recimo zvečer dala kasneje spati? 

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?