|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 7:27:25   
ZARA
JUTRO!!
Men vse ustreza...sploh solata :)-!
Anitka,pr nas ni padalo nič,samo oblačno je blo,dans je pa čist jasno skoraj!
Aja,kako hudiča si zapomneš vse,ki sodelujejo v debati!!????????

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 7:27:36   
Udb
dAN! ME ful veseli, ko vidim, da ste v kakšni debati aktivne!! :bravo:

Kako ste kaj? Pri nas je čudovito oblačno - lihkar se bo ulilo! :)- Mi gre že na živce tako vreme, čeprav si po drugi strani tudi ne želim +40°. Nikol nam ni prav :)-:)-:)-


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 9:31:26   
DrejcDrejc
Uuuu, ste pridne punce za ćvek, kaj je to zaradi vremena al zato, ker ste že vse z dopusta?

Tudi jaz običajno ne pišem v tale ZA NAS, preberem pa marsikaj. Pa saj to je splošna internet praksa, bere ful veliko ljudi, aktivno sodeluje pa precej manj. Ampak danes sem pa v akciji, sej se vam lahk pridružim, kaj? ;)

Sem že par tem spodaj napisala, med nečakajoče, danes je 34. dan, pa še ni rdečega obiska, pa me je tolk strah, da pride z zakasnitvijo in bo pol preveliko razočaranje, če se že zdaj začnem veseliti... po test pa še nisem šla. Uh.

:metulj:


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 10:16:52   
Jančika_
Čuj, DD, pa res ne bi šla po test:zmeden2:. Koliko zamude je pa tole? Običajno ali ne?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 10:19:50   
emaa
Po test, da ne bomo živčne

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 10:51:00   
DrejcDrejc
Hi hi, to mi je všeč pri vas punce, da ste enako nestrpne kot jaz. Po svoje to potem malo zmanjša mojo nestrpnost - hvala, da me razbremenite :)-

Bom šla danes res v lekarno... in jutri sporočim...

Ja, Jančika, enkrat se je že zgodilo, da je bila M na 35. dan, takrat je bilo vse skupaj bolj nezgravžno (koščki, grde bolečine) in sem sumila na SS. Tak da ... kak se že reče... pustimo se presenetiti?

:metulj:

... bi blo pa res lepo darilo za najino 19. obmesečnico :)


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 12:15:33   
Anonimen
Evo, jst tud nism še nikol sem pisala. Pa bom danes začela, ker sem toooook vesela.:bravo: Sem po pomoti na forum NV napisala temo (sem jo hotla sem), kok sem vesela, ker bom lahko prišla spet do mojega ginekologa, ki žal ne dela več pri nas - je pa v Postojni. Sem mu vse razložila, kako spet ne rata :grrr: in mi je odpisal, da je vesel, da sem se oglasila, naj se kar prijavim in pridem na pregled :bravo::bravo::bravo:
MA sem kar vsa iz sebe :ups:

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 12:33:15   
biba77
Pozdravljena tudi ti, Kristina! :rozica:
Ti kar pogumno kaj napisi "za nas". Rabimo tudi izkusnje, ne samo teorije!!!
:)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 16:15:28   
bambi
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: sem takoj za srečanje, mi je vseeno kje, če bo v MB bom se pripeljalal sama, če pa bo v MS se pa prištulim Astrici ;););) Važi Astra?????? Itak v MS brez mene ne morete, ker se lahko še zgubite ;);););););)

Kje pa je naša Koala?????? :zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 18:48:57   
biba77
Uaaa, SUPER!:bravo::bravo::bravo::bravo:
No, zdaj pa lahko pocasi datum dolocimo. Pa ne predolgo cakat, da ne bom na koncu bambi in eno malo bambino vozila okoli!!! :)-:)-:)-
No, le prijavite se zainteresirane! :rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
17.8.2005 19:38:58   
emaa
evo ena interesentka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?