|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 43 44 [45]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
26.7.2011 13:59:24   
Aleda
Hvala Latka, Tisa, R.Kapka. Dr. je danes na uz rekel da je vredu in tudi plod da je dovoj velik za to starost. Ja je pa eden. Glede na to kako sem lačna  sem bla prepričana, da sta dvauser posted image Sem ful vesela, da je vse vredu, upam da bo tako tudi naprej. Sedaj me čaka čez tri tedne pregled pri moji ginekologinji.  Sem pa čisto pozabila vprašat sestro v lj. če sedaj ne dobim več utrogestana, a mogoče katera ve?

R.Kapka ne smeš obupati, čeprav vem da je težko, ampak le pozitivno. Vsake toliko časa te zagrabi panika, če kakšen znak izgine al se pojavi kakšen podoben za menstro, pa ni nujno da je potem kaj narobe. Tudi mene prsa sploh niso bolela, me je pa špikalo pa napihnjen trebuh sem imela, kot za menstro.  Držim pesti za user posted image user posted image in ti pošiljam user posted image user posted image user posted image za srečo.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.8.2011 10:57:44   
ne111
Živjo punce,


vidim da vas že nekaj časa ni. No pa sem prišla pogledat, če se vam lahko pridružim?

Namreč tudi jaz grem tam nekje konec septembra začetek oktobra na prvi ivf.

Bi bila zelo vesela kakšnih nasvetov, izkušenje karkoli!!! Pa koliko vam jih je ratalo dočakatuser posted image ?

hvala za vse pa držim pesti

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.8.2011 11:02:56   
tecnobica
Obstaja nova tema Julij/avgust. Tam punce debatirajo zdaj.

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 43 44 [45]
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 43 44 [45]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?