|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby TV - ja ali ne?
10.5.2011 19:55:50   
Tašana
A svojim otrokom kdaj daste za gledat Baby TV, ki je v angleščini? Mi zvečer kdaj damo, ker se nam ne da skoz ene in iste risanke na CDjih gledat (Nodi in FIFI). Stara je dve leti in pol in že reče mami daj mi "bebitivi". A se vam zdi napačno, da sčasoma osvojijo tudi kakšno angleško besedo? Imajo potem težave, ko govorijo in kaj pomešajo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby TV - ja ali ne?
10.5.2011 20:01:36   
čaki
ja, naša je čist nora na ta tv. pa še men je všeč, so tko fletne risanke user posted image

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby TV - ja ali ne?
10.5.2011 20:04:32   
ares1
moja je stara že 4 leta pa ga še vedno rada gleda. Ne izgovarja pa angleških besed, saj ga ne gleda non stop. Spočetka je včasih kaj poskušala potem pa ne več. Mislim da ne more bit kake škode prej nasprotno. Morda pa kako besedo ponotranjijo, pa sploh ne vemouser posted image

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
10.5.2011 20:05:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tašana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby TV - ja ali ne?
10.5.2011 21:18:49   
Najaa
Moji obe radi gledata, tako 2-letnica kot tudi 4-letnica.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby TV - ja ali ne?
10.5.2011 21:23:31   
almk
našadva sta stara 2 leti in obožujeta babytv, še posebej Charlie and the Numbers...in seveda hb da slišita čimveč jezikov in mogoče tudi osvojita kako besedo, saj jima bo še kako prišlo prav..

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby TV - ja ali ne?
10.5.2011 21:24:46   
birdy
Mojidve pa kdaj gledata Super RTL, nemški program in me nič ne skrbi da bi kej preveč mešale jezika. Kvečjem se bosta mogoče kaj naučile, čeprov tud to ne verjamem ker premalo gledata.
Pa še malo za hec in malo zares:
Se pa čudim, končno nekdo ki prizna da njegov otrok gleda risanke... In tudi otroci "komantatorjev teme" gledajo risankeuser posted image  Že kar preveč za RR. Pričakovala sem odgovore da otrok risank sploh gledat ne smeuser posted image  


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby TV - ja ali ne?
10.5.2011 22:25:50   
nusi
naš je še premajhen, da bi ga risanke prav zanimale, meni je pa babytv čist ok, tudi luštne risanke ima, glede jezka se ne bom obremenjevala, če jih bo želel gledati jih bo lahko.

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby TV - ja ali ne?
10.5.2011 22:26:37   
josephine27
moj 3 letnik tud gleda. sicer ni več tako navdušen nad njim kot pri 2 letih. je pa par risank k so mi še vedno všeč. se mi zdi fajn ker so risanke res primerne za ta male pa še poučne so nekatere. jezika pa ne meša ker v angleščini pove vsega skup sam 4 besede.

_____________________________



(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
11.5.2011 9:56:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
11.5.2011 9:56:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 10:00:06   
ALWAYS LARA
moji sta stari 5 in 7 pa ju še vedno sem pa ke potegne baby tv. in zdi se mi zelo koristen. včasih so neke risanke, k se prov učijo imena določenih prdmetov, takrat se še jaz usedem k njima in skupaj ponavljamo angleške besede. sta se jih že kar nekaj naučili iz tega. super je!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 10:04:32   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Tašana
A se vam zdi napačno, da sčasoma osvojijo tudi kakšno angleško besedo? Imajo potem težave, ko govorijo in kaj pomešajo?


ja ful. naša je trilingivstična in zdaj zarad tega ne more govort, ker je čist namešana - še da jo lulat v vrtcu ne more povedat user posted image  dej no dej, kake ideje user posted image

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 10:42:45   
Katy78
Tudi naš fantek rad gleda BabyTV. Risanko gleda zvečer pred spanjem in potem malo menjamo, da niso ves čas eni in isti Telebajski iz DVD-ja. Čeprav ima pa te blesave Telebajske vseeno najraje. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 10:50:38   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Tudi naš fantek rad gleda BabyTV. Risanko gleda zvečer pred spanjem in potem malo menjamo, da niso ves čas eni in isti Telebajski iz DVD-ja. Čeprav ima pa te blesave Telebajske vseeno najraje. user posted image


o, me veseli da ni naš edini user posted image

naš sicer ne gleda babytv ima pa rad Tiji, so tudi kar v redu risanke

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 11:03:30   
Jada82
Kdaj pa so začeli vaši gledat TV? Naša bo stara 15 mesecev, risanko zbrano gleda natanko 1-2 minuti .. ona bi raje šibala ... user posted image user posted image user posted image  Sicer me to ne moti. Ampak Baby TV se mi zdi fajn, ko jo bo zanimal, ji bom tud kdaj prižgala ....

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 11:22:25   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Kdaj pa so začeli vaši gledat TV? Naša bo stara 15 mesecev, risanko zbrano gleda natanko 1-2 minuti .. ona bi raje šibala ... user posted image user posted image user posted image  Sicer me to ne moti. Ampak Baby TV se mi zdi fajn, ko jo bo zanimal, ji bom tud kdaj prižgala ....


Šele malo po 2. letu je začel risanko gledati zbrano, prej pa tako, kot praviš ti - minuto ali dve in konec. No, v bistvu je še danes tako, da BabyTV sicer rad pogleda, ampak nikoli pa ne tako dolgo kot Telebajske - Telebajski trajajo ca. 25 minut ena risanka in sedi kot pribit. user posted image Ne vem kaj je na teh Telebajskih, da jih imajo otroci tako radi. user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 11:39:55   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Tašana

A svojim otrokom kdaj daste za gledat Baby TV, ki je v angleščini? Mi zvečer kdaj damo, ker se nam ne da skoz ene in iste risanke na CDjih gledat (Nodi in FIFI). Stara je dve leti in pol in že reče mami daj mi "bebitivi". A se vam zdi napačno, da sčasoma osvojijo tudi kakšno angleško besedo? Imajo potem težave, ko govorijo in kaj pomešajo?

Znanje še nikoli ni bilo nič napačnega. Naj gleda in posluša, če ji je do tega. Težav pa nimajo, točno vedo. Tudi izgovorjava se z leti izpili. Saj tudi ti nisi šla takoj s porodne v trgovino. Si rabila čas, tega imajo pa na pretek tako mali.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 11.5.2011 11:41:12 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 12:14:57   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Kdaj pa so začeli vaši gledat TV? Naša bo stara 15 mesecev, risanko zbrano gleda natanko 1-2 minuti .. ona bi raje šibala ... user posted image user posted image user posted image  Sicer me to ne moti. Ampak Baby TV se mi zdi fajn, ko jo bo zanimal, ji bom tud kdaj prižgala ....


Tavečja jih je gledala že pri enem letu, tamala pa tam po enem letu in pol, da so jo začele zanimat. Ampak še zdej, pri 27m, ne pogleda cele do konca. Razen Nodija, no. user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 20:42:23   
tamchy
Naša pri 2 letih ful rada gleda baby tv in pa seveda telebajske. Drugo pa niti slučajno noče gledat.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 20:45:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tašana
A svojim otrokom kdaj daste za gledat Baby TV, ki je v angleščini?

Moj Mladič ga je gledal, ko je bil mlajši. Sedaj, pri 5-ih letih, gleda samo še Cartoon Network in občasno Boomerang.
A se vam zdi napačno, da sčasoma osvojijo tudi kakšno angleško besedo?

Zakaj pa bi bilo to napačno?
Imajo potem težave, ko govorijo in kaj pomešajo?

Moja potomca nista imela nobene jezikovne težave zaradi tega. Sta pa oba postala odvisnika od TV-ja.

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 21:22:24   
m_o_i
ma kake risanke-reklame so zakonuser posted image

takrat otrpneuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 21:40:27   
Urska09
Naša je pozimi samo ta program gledala. Super program! Prilagojen točno takim malim pikcem. Stara je pa dobri 2 leti. Kadar so bile miške na sporedu (18,30) in so se poslavljale, je svoj običajni "pa-pa" spremenila v "ba-ba", kao izpeljanka iz "bye-bye" user posted image Skratka, zabavno in poučno.

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 21:46:59   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

ma kake risanke-reklame so zakonuser posted image

takrat otrpneuser posted image

Se strinjam!
Baby TV gleda, Nodija buli, pri reklamah pa otrpne in pozabi dihat user posted image


(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 21:57:41   
rozilu
Ooo, ja... pri nas pa NE GLEDAMO RISANK! user posted image user posted image user posted image Niti reklam, če smo že pri tem, sploh nič TVja... user posted image user posted image user posted image

Sej ne, da bi bila proti, ampak... jo prav nič ne zanima (pri 1,5 l). Ma kaki minuta... mogoče 5 s, pol pa že naprej... Je pa res, da ji nisem ful risank kazala, v soboto in nedeljo zjutraj prižgem risanke in včasih pred poročili... Mogoče samo niso zanimive, kaj pa vem. Mogoče bi ji bili bajski všeč...

Ojoj, v bistvu sem se zlagala, en program jo pa zanima: žrebanje 3x3 al kaj je tisto pred risanko na TV SLO!!! V tiste bobne z vrtečimi žogicami pa bulji in se ne premakne user posted image user posted image user posted image . Čisto hipnotizirana user posted image ...

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?