|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Babylove mleko
11.5.2011 11:33:37   
m_o_i
ooo, hvala za cestitkeuser posted image

ja, trojka je full sladka(v primerjavi z enko ali dvojko). sem se enkrat poskusla z njo-in zdaj jo celo pijeuser posted image .

plenicke sem jaz uporabljala babylove(ker imam DM pred nosom), drugace pa imamo milerjeve in lumpijeve.
in milerjeve in babylove niso konstantne kvalitete(enkrat mehke, drugic trde; enkrat letijo kroglice oz. polnilo ven, drugic spet ne...in se je poznalo na ritki-rdeca!); se najbolj zadovoljna sem z lumpijevimi!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Babylove mleko
13.5.2011 8:02:37   
enakaty
Jst mam pa lih 2 škatli dvojke doma, pa mi ni všeč  ker se mi zdi da se slabo raztopi user posted image . Menjam za enko če bi slučajno katera želela.
lp

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Babylove mleko
13.5.2011 8:33:28   
malibauc
Ja, včasih je odvisno od temperature vode.
Jaz prelijem še enkrat čez malo cedilo, z žličko malo premešam, pa je.

(odgovor članu enakaty)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Babylove mleko
13.5.2011 9:31:39   
enakaty
Sej ne da bi kepice nastale....bol je podobno pesku, ja lih tko zgleda kokr da se ni stopil user posted image , pa sem že vse možne temperature vode sprobala.

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Babylove mleko
13.5.2011 9:51:39   
enakaty
no zdele mi je pa uspelo. Sm nekoliko bolj agresivno zmešala, pa je šlo. Sam zdej je pa čist spenjeno user posted image

(odgovor članu enakaty)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Babylove mleko
13.5.2011 17:43:11   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: enakaty

Jst mam pa lih 2 škatli dvojke doma, pa mi ni všeč  ker se mi zdi da se slabo raztopi user posted image . Menjam za enko če bi slučajno katera želela.
lp



jst bi menjala, s kje pa si?

(odgovor članu enakaty)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Babylove mleko
13.5.2011 20:08:23   
m_o_i
drage moje-ce smem: AM mesas tako, da najprej prah vmesas SAMO v polovico vode(in se speni za znoret), potem pa dolijes se drugo polovico(ki razbije pene).
tak tudi na skatlah pise user posted image

pies: dvojki in trojki menjajo embalazo! naredite si zalogeuser posted image . jaz sem danes ostala brez trojke-ni je vec in upam, da v ponedeljek dobijo mleko, drugace...bomo brez

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Babylove mleko
13.5.2011 20:16:50   
Ploha
jst sm dons sprašvala v kranju, kdaj dobijo, pa mi je rekla, da konc mesca user posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Babylove mleko
15.5.2011 21:21:06   
izalina
Nam so v Lj (Rudnik in Citypark) rekli, da po 15. dobij novo zalogo.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Babylove mleko
16.5.2011 9:01:55   
malibauc
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

drage moje-ce smem: AM mesas tako, da najprej prah vmesas SAMO v polovico vode(in se speni za znoret), potem pa dolijes se drugo polovico(ki razbije pene).
tak tudi na skatlah pise user posted image




Hvala, m_o_i!!!!
Tako je, če človek BERE navodila. Ker jaz jih večina neuser posted image , potem pa se čudim, ker ne gre....................................

< Sporočilo je popravil malibauc -- 16.5.2011 9:04:01 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Babylove mleko
16.5.2011 9:02:55   
malibauc
Torej bi danes že moralo bit na policah. Grem gledat......................

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Babylove mleko
17.5.2011 21:31:07   
izalina
V DMu v City parku ga še nimajo, vsaj danes popoldne ga še niso imeli user posted image

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Babylove mleko
17.5.2011 21:43:32   
m_o_i
eh, malibauc-sej navodila vsi beremo takrat, ko gre kaj narobeuser posted image .

jaz, priznam, sem jih sla samo enkrat brat-ko sem presaltala in aptamila ADC(in se prej allernove) na to mleko. sem pac mislila, da je to ciiisto drugacna zadevauser posted image .
itak je vse isto, je pa res, da se mi je ravno tole z mesanjem zdelo full zanimivo-in je ostalo v glaviuser posted image

(pa ne mislit, da ga jaz tak mesam! jaz dam v flasko prah, prelijem z vodo, stisnem cucelj in FULL premesam; pocasi se pene itak posedejo-vmes pa mulca previjem. a vam povem, kaj mulc naredi, ko mu dam flasko mleka al pa caja v roke? za cucelj prime in mesauser posted image zdej se prav skrivam pred njim, ko flasko pripravljam...)


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Babylove mleko
19.5.2011 16:14:27   
malibauc
Mamice, je katera že opazila nove zaloge mleka?????

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Babylove mleko
19.5.2011 17:07:45   
Arwenko
Ja, v Celju v centru v petek in v MB Europark v ponedeljek, ampak v Ce je po enih informacij vmes že spet pošlo. 

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Babylove mleko
19.5.2011 17:26:37   
scorpiogirl
V Škofji Loki nimajo ne 2 in ne 3 user posted image sem prodajalko vprašala in nima pojma, kdaj naj bi dobili v novih embalažah ... sem vzela od humane mleko pa upam, da bo ok ... zadnjič sem namesto 2 vzela 3, ni mi pa prišlo na misel, da obeh ne bi imeli, tko da ... eh, jst nimam nič proti stari embalaži, hočem mleko nazaj user posted image
pa upam, da se ne zmislijo česa takega tud pri plenicah, ker znorim, če ostanemo brez plenic user posted image po lumpijevih je dobil večji ful vnetje, tko da jih niti poskusim ne ... pampers so čist preveč umetne, ma, res sem najbolj zadovoljna z dm-ovimi.


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Babylove mleko
19.5.2011 20:42:35   
malibauc
Bila včeraj v Europarku. Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....... Meni že tudi čisto 'škripa'......

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Babylove mleko
19.5.2011 21:06:15   
scarlett_
Meni je v City Parku v Lj rekla, da bo šele konec maja!!! user posted image user posted image user posted image Do takrat ji dajem kar Planiko. Ampak men je to čist mimo, da grejo tkole embalažo menjat in pol ni mleka. Ker drugega AM ne bom kupovala, smo meli že 4, pa je bila čist po vseh zaprta!!

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Babylove mleko
19.5.2011 21:18:15   
smotka.dt
No tud jaz nikjer be dobim tega mleka user posted image . No vse lepo in prav, če so se odločili menjat embalažo, ampak da so tako neumni, da tačas mleko dajo iz prodaje oz. ga ne dobavljajo user posted image . men čist nerazumljivo.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Babylove mleko
20.5.2011 9:41:56   
m_o_i
to, da ga ni v stacunah, so krive prodajalke.
pac premalo narocijo, ceprav vedo, da se bo menjala embalaza.
oz., da ne bom krivicna: lahko ga narocijo vec, ampak potem pridejo v nabavo tudi tiste mamice, ki ga drugace kupujejo drugje-in ga zmanjka.
vsaj v "mojem" DMu je blo tak, ko sem se pogovarjala s prodajalko. narocile so full vec, ampak je potem v enem popoldnevu poslo, ker so se mamice kr vsipale

men je rekla, da bo najverjetneje v ponedeljek ze v trgovinah-do takrat pauser posted image . pol vrecke dvojke se premoremo...
pri nas se pa ne pije drugega mleka, pa sem (tudi zaradi starosti) poskusla od planike, do pomurskega in vseh ostalih alpskih-NE VELJA. v steklenicki mora bit babylove in konecuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu smotka.dt)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Babylove mleko
20.5.2011 9:47:14   
Anonimen
Mal na upravo pokličte pa zaropotajte, ker tak način je mal mem. Ni to prašek al pa mehčalec.... Ne vem kako si sploh to lahko privoščijo. Če menjajo embalažo naj si zagotovijo dovolj zaloge za ta čas ne pa tkole.
Nekak bi še razumela, da bi se to enkrat zgodil. Se je pa v treh letih že 3x. kaj se grejo nouser posted image

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Babylove mleko
20.5.2011 11:53:01   
m_o_i
MLEKO JE V STACUNAHuser posted image user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Babylove mleko
20.5.2011 13:27:03   
ilena
Jst sm bla prejšnji teden v Kranju v dm-u,kupim dve škatli dvojke
(zadnji dve,ki sta še bili na polici),pa tko slučajno vprašam prodajalko če bodo menjal tudi dvojki embalažo in ona fuuuul prepričano zatrdi da ne.Če bi jo pa slučajno menjali naj bi jo bilo v glavnem skladišču dost na zalogi....In naslednji dan mleko uzamejo iz prodaje user posted image Tko,da ne vem kšno politiko prodaje imajo.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Babylove mleko
20.5.2011 13:43:36   
Marčevka2010
Kaj je res taka razlika v okusu med 2 in 3? Imam sicer 3 nabavljeno, a še nismo odpirali.
Naša sama sreča pije Aptamil Immunofortis in Babylove, izmenjaje. Ker drugače bi bila kriza, ker ga nekaj časa ni bilo. Sama običajno naredim zalogo kadar je kaj v akciji ali, če imam popust za - 15%.

Drugače ima pa Babylove super stvari, tudi kašice mlečne so vredu, sadne (teh ne je prav pogosto, kdaj zamešam pol v sveže sadje), da je malo drugačen okus. Pa sokovi-korenčkov in hruškov. Plenice, podloge, kozmetika, ma, ni da ni. Škoda, da nimajo v Baby bonusu več kuponov za popuste. Se je glede na količino nakupljenega kar poznalo -25%.

(odgovor članu ilena)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Babylove mleko
20.5.2011 13:51:40   
malibauc
Ja, pri vas je že, pri nas še neuser posted image user posted image .

Je prijateljica klicala na upravo nekaj dni nazaj - pa niso nič krivi, tudi oni imajo podobne probleme - bajeuser posted image ??

Meni so tudi všeč Babylove izdelki, sploh mleko in plenice ter kašice. Kvalitetni in zmerna cena.
Jaz porabim -25% iz knjižice za 100 točk na veliko škatlo plenic, pa se kar pozna.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?