|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varuška in lasten otrok
23.5.2011 11:24:21   
Adelina
Pozdravljeni!
Zanimajo me še vaši pogledi na situacijo. Kakšno je vaše mnenje, če ima varuška lastne (majhne) otroke. Bi ga "morala" dati v vrtec, da se lahko (med delovnim časom) v celoti posveti drugim otrokom ali vam je bližje, da ga ima doma poleg ostalih otrok? Hvala za mnenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varuška in lasten otrok
23.5.2011 11:41:26   
Katy78
Domnevam da gre za varuško, ki ima v varstvu več otrok - po moje bi mi bilo vseeno, ali so ostali otroci njeni ali pa tuji. Otroci pač. user posted image

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
23.5.2011 11:50:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varuška in lasten otrok
23.5.2011 11:50:38   
ZARA
Ne razumem zakaj bi jih "morala" dati v vrtec? Pa tudi nikjer ne piše, da z ostalimi otroci dela kaj drugače. Mene če bi motilo bi pač svoje dala v vrtec.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varuška in lasten otrok
23.5.2011 12:57:12   
Nocturama
Ko sem bila majhna, je moja mama prakticirala privat varstvo - mamice so k nam pripeljale svoje otroke in jih je moja mama ahtala z mano vred. Mamice so bile vesele, ker so kao otroci imeli mene za igranje, se pa spomnem da meni kot otroku ni bilo fajn, ker je mama vedno v ospredje dajala te druge otroke, češ "oni nam dajejo denar", zato so moje "potrebe" bile na drugem mestu. Če sem si do danes to zapomnila, pa je od tega minilo več kot 25 let, si lahko mislite, kako sem se počutila takrat. user posted image

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varuška in lasten otrok
23.5.2011 17:33:59   
Adelina
Hvala za mnenja. Sama sem nekako neodločena. Po eni strani se mi zdi, da pač odnos z lastnim otrokom ne more biti enakovreden drugim otrokom (pa ne mislim samo varuške do otrok(a) ampak tudi njen otrok se po moje drugače počuti in zato tudi obnaša, če je varuška njegova mamica), po drugi strani pa pravim, da če čuva tuje otroke, itak da bo tudi svojega imela doma. Mah kaj vem.

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varuška in lasten otrok
24.5.2011 6:30:07   
ZARA
Enakovreden odnos sigurno ni. Ne more biti. Ni variante... ampak ni pa rečeno, da z drugimi otroci dela kaj slabše kot s svojim. To hočem rečt.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Varuška in lasten otrok
24.5.2011 8:35:45   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

Hvala za mnenja. Sama sem nekako neodločena. Po eni strani se mi zdi, da pač odnos z lastnim otrokom ne more biti enakovreden drugim otrokom (pa ne mislim samo varuške do otrok(a) ampak tudi njen otrok se po moje drugače počuti in zato tudi obnaša, če je varuška njegova mamica), po drugi strani pa pravim, da če čuva tuje otroke, itak da bo tudi svojega imela doma. Mah kaj vem.



In ti se obremenjuješ s tem zakaj že?

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Varuška in lasten otrok
24.5.2011 8:37:03   
Doll
Če je tvoj otrok pri njej nahranjen,se z njim ukvarja,dobi kar potrebuje v čem je potem že pointuser posted image  Al misliš da bo tvoj otrok zapostavljen

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Varuška in lasten otrok
24.5.2011 9:32:53   
Adelina
Res nisem nikjer napisala, a nihče ni pomislil, da me morda zanima kot (bodočo) varuško, kaj bi bilo staršem ljubše. Spraševala sem, ker sem v svojem okraju dobila večinoma ravno nasprotna mnenja vašim, da naj varuška ne bi imela lastnih otrok v (svojem) varstvu.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Varuška in lasten otrok
24.5.2011 11:00:19   
ksenija12
Poznam vzgojiteljico, ki je tudi imela svojega otroka v skupini..najprej sem kot mama pomislila, da bo naš zapostavljen zaradi tega:) jah, egoistično, ampak tako pač je. Potem pa sem v bistvu videla, da ima ona kot vzgojiteljica super odnos. Njen tamali se je je kar oklepal, ona ga je vedno pocrkljala, potem pa še našega Všeč mi je bilo, ker nisem imela občutka, da se pred drugimi 'afna', pa njihove otroke crklja, medtem ko se njen joče..ampak je crkljala svojga in še naše..tak da so bili res nekako vsi njeni..Če ti uspe vzpostavit en tak korekten iskren odnos, mislim, da ne bi smelo bit težav.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Varuška in lasten otrok
24.5.2011 14:23:02   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

Res nisem nikjer napisala, a nihče ni pomislil, da me morda zanima kot (bodočo) varuško, kaj bi bilo staršem ljubše. Spraševala sem, ker sem v svojem okraju dobila večinoma ravno nasprotna mnenja vašim, da naj varuška ne bi imela lastnih otrok v (svojem) varstvu.


Sem pomislil točno na to oziroma na obratno situacijo in moje vprašanje ostaja do pike enako. Če boš dobra in odgovorna varuška bi bilo meni popolnoma vseeno a merkaš še svoje otroke ali ne. Sicer je pa v današnjih časih povpraševanje po varstvu krepko višje od ponudbe, tako da se na tvojem mestu nebi obremenjeval.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Varuška in lasten otrok
24.5.2011 18:43:34   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če boš dobra in odgovorna varuška bi bilo meni popolnoma vseeno a merkaš še svoje otroke ali ne.


user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?