|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rokezica :)
26.5.2011 21:52:08   
blaža
Zbiram korajžo, da se ustrižem na kratko. Ma kdo kako dobro slikico, pa da si občasno lahko nardim rokezo, ma ne uni hudi user posted image . Pa da je taka varijanta, da je lepa frizurca tudi, če si samo polikam lase?

hvalaa.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rokezica :)
27.5.2011 12:13:33   
mini86
e js bi tud tko..pa tud js še zbiram korajžo..

eno žensko skos videvam v moji okolici k ma noooro hudo frizuro..ne fajn kratko ampak krajšo pa tko irokezo..
uprašanje je če bi men tole vse skp pasal, ampak njej hudo dobr..
večkrat pomislm k jo zagledam da se kr ustavm pa jo uprašam če jo loh slikam..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rokezica :)
27.5.2011 13:49:42   
blaža
mini dej jo slikaj user posted image .

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rokezica :)
27.5.2011 13:51:03   
mini86
ma neeee..ne upam..user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rokezica :)
27.5.2011 13:51:52   
mini86
sm jo pa zanč res lovila v lokalu čez 7 miz sam mi ni lovil fotič na gsm-juuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rokezica :)
27.5.2011 13:52:11   
blaža
Maš kako slikico shranjeno na netu kaj podobnega? No sej v salonih je najbrž dosti tega, ma nekako se ne upam, ma bi mi pa na karakter sigurno pasalo .user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rokezica :)
27.5.2011 13:54:59   
mini86
js nisem v salonih zasledila nč kej tazga..vse neki ful kratko predzadnje sem se tko postrigla sam zdj mam pa spet mal daljše-mau čez ušesa

http://www.sodahead.com/living/what-color-is-your-hair/question-779641/?link=ibaf&imgurl=http://www.hji.co.uk/hjimages/images/qhs26127/hji/medium/2007-silver-texture.jpg&q=silver%2Bblond


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rokezica :)
27.5.2011 13:56:03   
blaža
Ma ja mene je tudi strah, da mi ne bo pasalo na obraz. Ne morem se okorajžit.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rokezica :)
27.5.2011 13:58:07   
mini86
najbolj mi gre na živce k mi pol gdo reče..ja pa sej bodo zrasl..ja ok ampak kaj nj pa do takrat če se nam dobr počutla s frizurouser posted image user posted image
no zarad tega odlašam in zmer bolj sumim da se še nam opogumla to poletje


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rokezica :)
27.5.2011 13:58:52   
Melia



kaj takega? vse te frizure so po mojem lahko gladke (zlikane) ali pa malo skuštrane ( malo gela gor pa skuštraš pa je) ali pa se nardi rahla irokezica (sfenaš ful navzgor sredinski del in oblikuješ z gelom pa lakom za lase).

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rokezica :)
27.5.2011 13:59:06   
Urshy78
meni ima Katja Koren (pevka) dobro kratko frizurco user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rokezica :)
27.5.2011 14:02:21   
mini86
sam res..ona ma hudo..nanjo pa še pomislna nism

melia-tvoje frizure pa ne vidim


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rokezica :)
27.5.2011 14:08:23   
blaža
ma ti mini si itak že sedaj s kratkimi, pa ja ne more bit pol hudo se ostrižt. jaz mam sedaj na paž, pa drugače skoz z daljšimi in mi je prav user posted image
user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rokezica :)
27.5.2011 14:10:55   
blaža
Ma katja Koren mi ni tolko oz njena frizura. Jaz bi kot eno gobico, ma ne da je prav na gobico, pa da se pol med tednom zlika, za kam pa zmalo z gleom oz z voskom.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rokezica :)
27.5.2011 14:12:07   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

najbolj mi gre na živce k mi pol gdo reče..ja pa sej bodo zrasl..ja ok ampak kaj nj pa do takrat če se nam dobr počutla s frizurouser posted image user posted image
no zarad tega odlašam in zmer bolj sumim da se še nam opogumla to poletje



tko tudi moj reče. še celo me zna hecat, kao boljša si bla prej,..user posted image , tko, da ga skoraj premlatim, pol pa reče, da sem mu itak lepa tudi brez las. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rokezica :)
27.5.2011 15:06:35   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

ma ti mini si itak že sedaj s kratkimi, pa ja ne more bit pol hudo se ostrižt. jaz mam sedaj na paž, pa drugače skoz z daljšimi in mi je prav user posted image
user posted image



ma nisem glih na kratk..mam lase nekje med ušesi in rameniuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?