|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali kdo ve? :)
27.6.2011 16:23:26   
Katja85
pozdravljeni. že dollgo nisem nič čvekala po forumu...v bistvu od kar sem novopečena mami :)

no, zanima me, če slučajno kdo ve, kako se reče tem hlačan, varjanta hojice oz. kot tisto sedalo na gugalnici za še čist male, to pa je pritrjeno na fedrce pa daš malega not in se on lepo odriva z nogicami in poskakuje zraven.

:)
prejšni dan sem to vidla na reality zonu, ko so imeli neko epizodo o trojčkih pa  so 4 mesecnega noter dali in je ful skakl pa se smejal zraven.
pa me zanima če kdo ve kak se to imenuje, pa če je kdo do že probal, pa kje se da to dobit? :)

hvala za pomoč :)
lepo bodite in naj vam sije sonce :)


_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali kdo ve? :)
27.6.2011 16:54:47   
Doll
Verjetno misliš skokec

(odgovor članu Katja85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali kdo ve? :)
27.6.2011 19:25:49   
Kat09
Poglej v mothercare, vsaj verjetno misliš nekaj takšnega. Imajo v igralnici, pa še glasbo lahko malček zraven vrti.:) Je pa cena zasoljena. :(

(odgovor članu Katja85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali kdo ve? :)
27.6.2011 23:04:04   
ursa_p
Jaz sem ga kupila v BC, vendar ne vem, ce ga se imajo. Sicer pa je moj zelo zelo malo rabljen, ceprav je bil super pripomocek za obcasno skakanje :D

Ce te slucajno zanima nakup, mi poslji sporocilo. Sicer ga nisem imela namena prodat, vendar bi ga, ce bi ga zelela imeti, lahko tudi prodala ;)

Lp, Ursa

(odgovor članu Kat09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali kdo ve? :)
29.6.2011 21:25:04   
.tojeto.
Pozdravcek.

Cisto dobronamerni nasvet. Skokce pediatri zelo močno odsvetujejo. Povzročajo nepravilni razvoj. Menda so še veliko slabši od hojice.
Je pa res, da zaradi občasne nekajminutne uporabe nebi smelo biti nič narobe.
Ampak, ko zadevo enkrat imaš in vidiš kako je otrok notri ves navdušen, mu potem težko odrečeš veselje in minute se lahko hitro razvlečejo...

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali kdo ve? :)
1.8.2011 10:32:50   
Katja85
hvala za mnenja... se dolgo nisem oglasla ker smo renovirali in še časi dopustov tako da.... ja pri nas se ga več sploh ne da dobit-  sem povprašala in ja baje pri nas prepovedan za prodajo, tako da sem šla v avstrijo ponga (Toys/R us), so precej dragi ja...hehehe...za namenček pa mali ne želi biti not...hehehe... ja, včasih res starši kupujemo kaj se nam zdi zabavno. no, mi je šola za drugič. 
hvala za pomoč, vsem :) lepo poletje se naprej  vam želim :)


_____________________________

sijaj, sijaj sončece...

(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?