|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znaki menstruacije,a menstruacije ni
11.7.2011 18:24:27   
13baby
ojla punce....33 dni je že danes in še nimam menstruacije imam pa znake kot bi jo že imela pikanje v jajčnikih ,bolečine,boleče prsi...menstruacije pa mi ...sicer se z mojim trudiva že 1 leto da bi zanosil in imam septembra operacijo na jajčnikih... lepo bi bilo če bi to pomenilo noečnost...ampak sem danes delal test in je negativen..  :(...je imela katera podobne probleme in ji je mogoče še kasneje pokazalo +....

hvala za pomoč...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: znaki menstruacije,a menstruacije ni
11.7.2011 20:22:17   
Anonimen
pozdravljena 13baby
težko je reči kaj se dogaja v tvojem telesu.Če je test negativen potem verjetno nisi noseča ali pa tudi.Najbolje je da test ponoviš,čez kak dan ali dva.Tudi sama sem imela podobno situacijo,ko so bile bolečine prisotne 14 dni,pa se je šele potem vlilo.Zakaj imaš operacijo na jajčnikih?Mogoče pa ti ta problem ki ga imaš zaradi jajčnikov dela problem pri user posted image .Upam da boš v čim krajšem času dobila odgovor na svoj problem.Lahko greš pa tudi na krvni test,ki ti bo najbolj 100% pokazal.

Srečnouser posted image

(odgovor članu 13baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: znaki menstruacije,a menstruacije ni
11.7.2011 22:04:04   
13baby
ojla..........  :(...sej se je prikazala.... dva meseca nazaj sem imela redne skoz na 28 dni menzo zdaj pa se mi 2 meseca k podaljšuje pa nevem zakaj...
na jajcevodih imam neke resice in zaradi teh resic so jajcevodi težje prehodni ,zato nemorem zanositi...in po tej operaciji naj bi zanosila če pa nebom bom morala pa iti na nadaljne preiskave v ljubljano...jaz sicer upam na najbolje.... pri 1 otroku pa nisem imela nobenih težav ... zdaj ko pa imam drug zakon ki je boljši od prvega in ljubečega moža in vse porihtano zdaj pa same težave z zanositvijo.... sreča res ni nikoli popolna tako kotz eni pravoijo,vedno nam nekaj manjka......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: znaki menstruacije,a menstruacije ni
12.7.2011 9:03:29   
diana 28
Jaz imam  trenutno podoben primer. Je že 42 dan in M od nikjer user posted image . Ker nekako vem, da nisem noseča in mi tudi test kaže negativno (jutri ga vseeno ponovim) predvidevam, da nekaj ne štima z jajčniki. Ko sem imela zadnjič tak primer, da mi je menstruacija zaostajala 3mesece in testi negativni sem imela vodeno cisto - precej veliko -premera 10 cm. Nič nevarnega, vendar je omejevala normalno delovanje jajčnika. Ginekologinja mi je naredila ''terapijo'' z primulut nor in nato je prišlo do odtegnitvene krvavitve. Cista se je zmanjšala in verjetno izginila.  Po terapiji so se cikli bolj uredili... 

Po tem, kar opisuješ bi morda lahko šlo tudi za kakšno cisto. Ni pa nujno.. Pri meni se pojavljajo in izginjajo, včasih pa naredijo takšno zmedouser posted image ...

(odgovor članu 13baby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: znaki menstruacije,a menstruacije ni
13.7.2011 17:19:09   
13baby
oh punce moje...
tako je hudo ko vsak mesec upaš in čakaš na najboljše in te znova preseneti mistruacija user posted image ...
Septembra imam operacijo da mi očistijo prehode na jajcevodih in potem mi je gin. rekla da morem v 6 mesecih zanositi,če ne me da dalje v ljubljano... upam da po operaciji končno zanosim...
naj mi kira pove koliko časa je po operaciji zanosila če je mela težje prehodne jajcevode in so ji jih očistili....

upam da mi rata... prav tako ćelim vsem vam ko čakate..da nas čim prej preseneti user posted image ....

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: znaki menstruacije,a menstruacije ni
14.7.2011 14:23:27   
Monstera
13baby, če je to edini vzrok, da ne zanosiš, boš skoraj ziher zanosila po operaciji. Jaz sem imela operacijo zaradi cist, pa so isto rekli, prve pol leta imaš najboljše šanse, da 70% parov v prve pol leta po operaciji zanosi. In res sem, 5. krog po operaciji zagledala user posted image

(odgovor članu 13baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: znaki menstruacije,a menstruacije ni
15.7.2011 8:40:18   
13baby
user posted image  sem vesela zate... no tudi jaz upam na najboljše...da mi grata user posted image ...
ja no zaenkrat naj bi bil razlog samo to,no razen neke male pregrade na maternici ki bi mi jo pa tudi porihtaali mmed operacijo..... upam pa da še ni ki kej druga,ker pa res nerabm več težav.....

vsem želim veliko sreče ki še čakate  na user posted image ....

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: znaki menstruacije,a menstruacije ni
22.9.2011 8:33:47   
13baby
ojla bebike...
moram vam sporočiti da bi morala iti oktobra na laporo in histori in sem  septembra ostala brez user posted image .
in na testu zagledalauser posted image ...tak sem vesela da semuser posted image  vam neznam povedat...zdaj še sam upam in pesti držim da bo vse ok ...

torej šunce ne obupat grata in če tudi tik pred koncem sam upanje moraš imeti....

vsem želim da čim prej zagledate user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 13baby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?