|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aptamil
19.7.2011 11:59:23   
petra23
Prosim če mi lahko katera pomaga. Kupila sem tiste mini vrečkice od aptamila, tako za vsak slučaj, če bi bilo kdaj treba. Vendar pa na teh vrečkah nič ne piše, koliko praška in koliko vode se da. A mi lahko katera to napiše, prosim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aptamil
19.7.2011 12:04:03   
lenčy
mora pisat. katerga pa maš; 1,2,3?

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu petra23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aptamil
19.7.2011 12:28:07   
petra23
Uf, zdejle mi je pa kar mal nerodnouser posted image . Celo vrečko moraš not strest, jaz sem pa iskala tiste tabelice, kjer piše koliko gramov v koliko ml vode.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aptamil
19.7.2011 12:39:25   
lenčy
res jeuser posted image js sm dala včasih tud polovičko. se spomnim na začetku, da smo vidl, kolk je pojedel...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu petra23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aptamil
19.7.2011 12:42:36   
Najaa
Če se prav spomnem, je ena vrečka za 90ml vode.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aptamil
19.7.2011 13:47:07   
shushu
ena vrečka je za 180ml

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aptamil
24.7.2011 7:49:57   
babygirl1
Pozdravljene!

Jaz bi pa prosila če mi lahko (tiste ki to bolj veste) razložite kakšne so razlike med:
-APTAMIL Pre
-APTAMIL1
-APTAMIL CONFORT
-APTAMIL CONFORTMIL

Pred slabima dvema tednoma sem začela dodajati AM ker se mi mala ni hotla več dojit po nastavkih. Sama sem si mleko izstiskala pa ji ga dajala po flaški, vendar tega mleka ni bilo veliko (in ga imam le še za 1 obrok na dan) tako da je v bistvu skoraj v celoti na AM. Na začetku sem ji začela dajati Aptamil Pre (ker sem le tega kupila za vsak slučaj če bo treba dodajati). Se mi zdi da ga je lepo sprejela. Potem pa sem šla po novo mleko in me je na začetku vse čist zmedlo (ker sem imela občutek da je ful enih vrst, pa da ne bom tapravega za mojo našla). Pa sem kupila Aptamil 1, vendar opažam da se zadnje čase med hranjenjem zvija in da ne more kakat-oćitno da jo zapira. Zdaj pa ne vem, ali naj grem spet na Aptamil Pre ali Confort?Confortmil je pa itak za tiste, ki imajo dietično prehrano-če sem prav razumela...Ali naj mešam Aptamile med sabo?V čem je razlika med njimi-kakšne so vaše izkušnje?Rada bi vedela če je dovolj kvalitetno mleko, če dobiva npr. samo aptamil pre ali aptamil confort?
Aja pa še eno vprašanje-v čem je razlika aptamil z glutenom ali brez?
No upam da se nisem preveč razpisala-samo so me res malo zmedla ta mlekca user posted image

(odgovor članu shushu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aptamil
24.7.2011 10:28:29   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: babygirl1

Pozdravljene!

Jaz bi pa prosila če mi lahko (tiste ki to bolj veste) razložite kakšne so razlike med:
-APTAMIL Pre
-APTAMIL1
-APTAMIL CONFORT
-APTAMIL CONFORTMIL



Aptamil Pre je začetno mleko, naj bi bilo lahko prebavljivo in ga pri nas priporočajo za nadonošenčke in tiste z nizko porodno težo (ker otroci po njem nimajo ravno občutka sitosti).
Aptamil 1 je ravno tako začetno mleko, ki pa ima dodan škrob, ki daje občutek sitosti.
Aptamil confort in confortmil pa sta v bistvu eno in isto - mleko za tiste, ki imajo težave s prebavo.
Včasih je bila sestava objavljena na strani milupa.si, sedaj pa smo prišli tako daleč, da je po Pravliniku o začetnih in nadaljevalnih mlečnih formulah to "oglaševanje"začetnega AM, ki je prepovedano in potrebuješ za ogled geslo?user posted image Še dobro, da pa Nemci in Avstrijci to vseeno objavljajo. Jao, katastrofa, kam smo prišli...user posted image

Da se vrnem na temo - lahko mešaš mleka med sabo, ampak potem zmanjšaš "učinek". Glede na izkušnje pri naših dveh, pa svetujem, da najprej poskusiš s kakšnim drugim navadnim mlekom - npr. Babylove. Pri nas se je izkazalo za precej boljše od Aptamila Confort (in tudi od Beba Sensitive, ki je prav tako antic colic mleko). Po aptamilu (tudi temu posebnemu) sta bila oba zaprta.

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 24.7.2011 10:30:31 >

(odgovor članu babygirl1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aptamil
24.7.2011 10:32:48   
zaspancek1
Še glede glutena - vsa adaptirana mleka so brez glutena.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aptamil
24.7.2011 13:02:19   
babygirl1
Hvala za odgovor. Samo tole glede glutena-zakaj je potem v mullerju na voljo vsaka vrsta Aptimila v dvojni verziji-z glutenom ali brez-v čem je fora?

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aptamil
24.7.2011 13:05:31   
babygirl1
Se pravi da sta Aptamil confort in confortmil eno in isto?Zakaj se potem prodajata pod dvema imenoma, in tudi na deklaracijah piše različno?

(odgovor članu babygirl1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aptamil
25.7.2011 13:35:43   
zaspancek1
To z glutenom mi je novo.user posted image Kolikor vem,morajo biti vsa adaptirana mleka brez glutena(v nemscini pise glutenfrei laut Gesetz-torej brez po zakonu). Kar se tice pa aptamila comfort,pa vem,da so pred pribl.dvema letoma ukinili znamko milumil comfort in ga zaceli(drazje,seveda) prodajati pod imenom aptamil comfort(sestava je ostala nespremenjena). Vem,da si takrat pri nas(oz namenjeno je bilo vzh.trgu) dobil com(n)fortmil,ki je bil po sestavi malenkost drugacen. Spomnim se tudi,da je bilo na strani milupa.si eno obvestilo,da se spreminja embalaza in doda ime aptamil-marketinska fora pac. Vec zal ne vem,ker nasim aptamil (tudi comfort) ni odgovarjal. V glavnem-vsa am so ok,najboljse je pa tisto,ki odgovarja tvojemu otroku(pa ni treba,da je kaksno posebno-taksne so vsaj nase izkusnjeuser posted image )!

(odgovor članu babygirl1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: aptamil
25.7.2011 20:43:56   
babygirl1
Bom v sredo še enkrat pogledala (ko grem v muller) pa bom probala doktorirat s temi mleki :) V mullerju imajo aptamil 1 (pa maš dve vrsti-skor čist ista škatla-samo neka fora je-če se ne motim glede glutena) pol maš pa še comfort pa comfortmil. Samo ni mi logično zakaj pol npr. v lekarni pa lahko dobiš samo comfort. To je res neka fora v embalažah oz. za kateri trg se dela al kako?V čem je pa potem razlika med aptamil 1 ki ga prodajajo v mullerju in aptamil 1 imunofortis?A ta slednji že vsebuje podobno kot comfort ko je za prebavo?al je to spet fora v embalažah?no sej se ne bom več tok ubadala s tem kolk vrst in embalaž obstaja ker me že prov nervira to da mi ni nč jasnuser posted image -samo da je kvalitetno mleko pa da moji babnci paše pa je ok :)

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: aptamil
27.7.2011 7:28:17   
zaspancek1


Evo, sem nahitro pogledala - sestava Aptamila Comfort in Comfortmila je popolnoma enaka, še cena je skoraj identična (Aptamil Comfort je cenejši za 1 cent, je pa Comfortmil v večji in trši embalaži). Tudi Aptamil 1 in Aptamil 1 Immunofortis sta enaka.

(odgovor članu babygirl1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: aptamil
27.7.2011 20:59:32   
babygirl1
sem tudi jaz zdaj bolj razčistila-v mullerju prodajajo aptamil 1 v dveh embalažah ker je eden iz nemčije,drugi pa iz avstrije. Pa ta iz avstrije je imunofortis (take k prodajajo v lekarnah pr nas če se ne motm). Sam sem nekje prebrala, da naj bi bil boljši aptamil ki pride iz nemčije-a je to res?zdej sem za probo vzela avstrijskega pa se mi res zdi da ni tok gost k je bil un zadnjič(nemški). To mi je zdej jasn. Sam za comfort pa comfortmil mi še moram še razčistit-sm pa zdej pozabla pogledat deklaracijo-mogoče je spet fora iz kje pride. Aja pa popravljam napako od zadnjič-ne vem kako sem vidla da je kao en aptamil brez glutena user posted image vsi so braz glutena, razlika je samo iz kje pridejo, zato so v dveh embalažah. No sej če sta aptamil pa comfortmil ista je pol pa itak vseen katerega jemljem-zdej mešam aptamil1 in comfort in moram rečt da lepo kaka user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?