|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko te partner ne podpira
3.8.2011 21:31:58   
claud
Pozdravljeni!

Zanimajo me mnenja na tole temo....

Imam družino. Moža in 2letno hčerko.
Do zdaj sem delala v službi za ubogo minimalno plačo, zdaj pa me je našla sanjska služba, v kateri bi zaslužila več kot 2 minimalni plači...
Prej sm delala v turnusu, kar pomeni da ko sem bila popoldne v službi, tist teden otroka sploh nisem videla...
V ponujeni novi bi delala samo dopoldan...90% delovnika v letu...ostalih 10% pa so seminarji ki so ob vikendih in 4x letno se gre službeno v london.
Kar zame pomeni super izkušnje, dobra šola za prihodnost.

Skratka, v vsem tem vidim same pozitivne stvari...boljša plača, boljše življenje, ker sedaj komaj shajamo in želim svojemu otroku nudit nekaj več.

Problem pa nastene ko se oglasi moški ego in mu gre vse v nos....ker je služba oddaljena 60km, ker se hodi tudi v tujino...
da to za mamico ni primerno in da na tak način zapostavljam družino in oh in sploh....
Naj omenim še stavek ki me je najbolj razp...... : Jst mam vse kar rabm, mam družino stanovanje in to je to....Jst sm dosegu vse!
In to še ne pr 30ih?!user posted image

Al se to sam men zdi nenormalno al še komu?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko te partner ne podpira
3.8.2011 21:35:46   
blaža
Kolko pa je teh seminarjev? Pa sej to ni vsak vikend,.. Jaz bi sprejela službo, pa ne samo zaradi denarja, tudi zaradi same sebe.

Go! Srečno!user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko te partner ne podpira
3.8.2011 21:39:19   
claud
Seminarjev 5 vikendov letno..
london pa 4x za 3-4 dni...

Sicer pa sm do zdaj delala vsak drugi vikend, tam jih je pa 5 v celem letu...

Sej jaz sem z eno nogo v bistvu že tam, samo mnenja me zanimajouser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko te partner ne podpira
3.8.2011 21:41:37   
tačko
Moški mislijo,da so samo oni pomembni in nihče drug v teh težkih časih hvala bogu da ste našla bolšo službo sprejmite jo pa se bo verjeten omeščal,saj moj je tud taka cota se ne morem grgač izrazit moške je težko razumet...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko te partner ne podpira
3.8.2011 21:46:56   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: tačko

Moški mislijo,da so samo oni pomembni in nihče drug v teh težkih časih hvala bogu da ste našla bolšo službo sprejmite jo pa se bo verjeten omeščal,saj moj je tud taka cota se ne morem grgač izrazit moške je težko razumet...

user posted image user posted image
Ja sj sem rekla da mu bom feltne kuplauser posted image   .......pa je danes že skalkuliral mojo plačouser posted image

(odgovor članu tačko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko te partner ne podpira
3.8.2011 21:55:23   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: claud
ker je služba oddaljena 60km, ker se hodi tudi v tujino...
da to za mamico ni primerno in da na tak način zapostavljam družino in oh in sploh....


to sploh ni logično. po tem sistemu že ZDAJ zapostavljaš otroke kadar delaš popoldan. in to EN CEL teden - kolikokrat? 2-3x na mesec? napram 4x na leto tujina za par dni se mi zdi tujina zanemarljivo malo (časovna odsotnost).

eh, mal se boji spremeb imho. ti kar vztrajaj in sledi svojemu srcu. če te ljubi in želi da si srečna, se bo navadil in bo potem ok user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ko te partner ne podpira
3.8.2011 21:56:23   
tačko
ja zdaj feltne.naslednič nove gume,nato si bo še kaj zmislu pa boste sam za njegov avto delala...

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ko te partner ne podpira
3.8.2011 21:59:34   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: tačko

ja zdaj feltne.naslednič nove gume,nato si bo še kaj zmislu pa boste sam za njegov avto delala...


Ehh to je blo izrečeno v hecuuser posted image
Imava tolk kredita da ni šans da še feltne dobi.

(odgovor članu tačko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ko te partner ne podpira
3.8.2011 22:01:31   
claud
Hvala za vzpodbudo punceuser posted image


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ko te partner ne podpira
3.8.2011 22:02:46   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Sej jaz sem z eno nogo v bistvu že tam, samo mnenja me zanimajouser posted image



Prestavi še drugo nogo tja user posted image !
Možeka pa pomiri z besedami, da imaš ti njega najraje na svetu in da na seminarjih ne boš gledala drugih, saj ga je tega najbolj strah  user posted image .

Čestitam za sanjsko službo user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ko te partner ne podpira
3.8.2011 22:20:42   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: claud

Sej jaz sem z eno nogo v bistvu že tam, samo mnenja me zanimajouser posted image



Prestavi še drugo nogo tja user posted image !
Možeka pa pomiri z besedami, da imaš ti njega najraje na svetu in da na seminarjih ne boš gledala drugih, saj ga je tega najbolj strah  user posted image .

Čestitam za sanjsko službo user posted image !


pa še dodaj , da ne veš, če bi ali ne bi...pa naj ti on svetuje , da ja. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 7:48:23   
Anonimen
Čestitke za sanjsko službo!
Ko se boš pa z možekom "pogajala" mu pa ne govori, da boš sprejela službo za to, da bo več denarja pri hiši, da boste bolje živeli itd. ker to lahko rani njegov moški ego. Z večjim poudarkom mu povej, da to pomeni, da boš več s tamalo in z njim skupaj, ker ti ne bo treba delati popoldne, da boš veliko več vikendov frej, kot si pa sedaj, da boš nasploh boljše volje doma, ker boš opravljala delo ki te zanima in veseli itd. itn. ... pa saj veš kako to gre user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 8:14:31   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Pozdravljeni!

Zanimajo me mnenja na tole temo....

Imam družino. Moža in 2letno hčerko.
Do zdaj sem delala v službi za ubogo minimalno plačo, zdaj pa me je našla sanjska služba, v kateri bi zaslužila več kot 2 minimalni plači...
Prej sm delala v turnusu, kar pomeni da ko sem bila popoldne v službi, tist teden otroka sploh nisem videla...
V ponujeni novi bi delala samo dopoldan...90% delovnika v letu...ostalih 10% pa so seminarji ki so ob vikendih in 4x letno se gre službeno v london.
Kar zame pomeni super izkušnje, dobra šola za prihodnost.

Skratka, v vsem tem vidim same pozitivne stvari...boljša plača, boljše življenje, ker sedaj komaj shajamo in želim svojemu otroku nudit nekaj več.

Problem pa nastene ko se oglasi moški ego in mu gre vse v nos....ker je služba oddaljena 60km, ker se hodi tudi v tujino...
da to za mamico ni primerno in da na tak način zapostavljam družino in oh in sploh....
Naj omenim še stavek ki me je najbolj razp...... : Jst mam vse kar rabm, mam družino stanovanje in to je to....Jst sm dosegu vse!
In to še ne pr 30ih?!user posted image Al se to sam men zdi nenormalno al še komu?


A ga moti prevelik radius? Te ja navajen samo za štedilnikom? Bi te rad samo za štedilnikom? On je dosegel vse? OK, ti pa očitno stremiš za tem, da vam bo še bolje. Če ne razume mu probaj narisat.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 8:54:59   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


eh, mal se boji spremeb imho. ti kar vztrajaj in sledi svojemu srcu. če te ljubi in želi da si srečna, se bo navadil in bo potem ok user posted image user posted image



ali pa ne..nekateri se nikoli ne sprijaznijo, ker si tega ne morejo predstavljat. Jaz svetujem dober premislek in pogovor, saj sta tukaj pomembna oba, oba sta v zvezi.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 9:11:06   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
eh, mal se boji spremeb imho. ti kar vztrajaj in sledi svojemu srcu. če te ljubi in želi da si srečna, se bo navadil in bo potem ok user posted image user posted image


ali pa ne..nekateri se nikoli ne sprijaznijo, ker si tega ne morejo predstavljat. Jaz svetujem dober premislek in pogovor, saj sta tukaj pomembna oba, oba sta v zvezi.user posted image


a res- in kaj bi ti to povedalo o njemu?
in itak - če si tega (sedaj) ne morejo predstavljat,a potem tega ne smejo nikol doživet, ne smejo "it" v to? večinoma take iracionalne argumente spremlja strah..
vse je odvisno koliko to njej pomeni. in če ji pomeni veliko, bo on tisti, ki bo moral dobro premisliti in to argumentirati, če je že proti (in dati ene res "valid" argumente, ne samo "ne morem si predstavljat" in "za mamico ni primerno da hodi v tujino"). ravno zato ker sta pomembna oba.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 9:24:45   
Anonimen
Ti kar sprejmi to službo, njemu pa skušaj dopovedat, da so eno njegove želje in njihovo projeciranje nate, drugo pa si ti kot odrasla in samostojna oseba, ki si je sama sposobna najti cilje v življenju in ne rabi moža, ki bi ji povedal kaj in kako naj misli, razmišlja in dela.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 9:34:06   
Poka
Eh... eni so taki, tudi moj ima v začetku nad vsem neke pripombe, potem je pa vedno po moje user posted image  Včeraj sem si nabavila dva zajčka, pravzaprav pritlikava kunčka in je imel pripombe, da bi ga kot člana družine morala vprašat. In ga nisem, ker bi itak bil odgovor ne... Po točno treh minutah je že mbil čisto raznežen in mi je dajal navodila, kako jih naj pazim in skrbim zanje user posted image . Ponoči ju je šel trikrat pogledat.

Ima nekako podobne pripombe kot tvoj glede zamenjave službe... Ampak moj se bol boji, da ne bi šlo na slabše, ker si pač ne želim delat tega iz česar sem diplomirala (in sem po mojem edina, ki so ji diplomo morali domov poslat, pa še to sem ugotovila čez pol leta...). Pri tebi bo šlo na bolje. Če delaš 60 km stran, kar sem tudi sama, ti povem, da nimaš praktično nič od dneva sicer - ampak vsaj tistih nekaj ur na dan zvečer z otrokom, kar je še vedno bolje kot izmensko delo, ko jih praktično ne vidiš... Poleg tega je to zate odskočna deska za naprej - edino to, a si preverila zanesljivost podjetja? Če ima mogoče tvoj bolj dvome glede tega...

Sicer pa jaz sem take vrte oseba, ki mislim, da si moraš v življenju vedno znova postavljat nove cilje. Izbrala sem si tudi partnerja s podobnimi pogledi, zato me na koncu tudi razume. Tvoj bo pa mogoče še ugotovil, itak je še fuuul mlad...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 12:10:44   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


a res- in kaj bi ti to povedalo o njemu?
in itak - če si tega (sedaj) ne morejo predstavljat,a potem tega ne smejo nikol doživet, ne smejo "it" v to? večinoma take iracionalne argumente spremlja strah..
vse je odvisno koliko to njej pomeni. in če ji pomeni veliko, bo on tisti, ki bo moral dobro premisliti in to argumentirati, če je že proti (in dati ene res "valid" argumente, ne samo "ne morem si predstavljat" in "za mamico ni primerno da hodi v tujino"). ravno zato ker sta pomembna oba.



nisem rekla, da ne sme tega doživet. je pa fino, če že skupaj živita in imata družino, da sta oba zadovoljna. Morda se pa tud ona ne bi strinjala z vsako njegovo službo? Ne vem...saj pravim odkrit pogovor in naredit, tako da bosta oba zadovoljnauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 12:48:24   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Pozdravljeni!

Zanimajo me mnenja na tole temo....

Imam družino. Moža in 2letno hčerko.
Do zdaj sem delala v službi za ubogo minimalno plačo, zdaj pa me je našla sanjska služba, v kateri bi zaslužila več kot 2 minimalni plači...
Prej sm delala v turnusu, kar pomeni da ko sem bila popoldne v službi, tist teden otroka sploh nisem videla...
V ponujeni novi bi delala samo dopoldan...90% delovnika v letu...ostalih 10% pa so seminarji ki so ob vikendih in 4x letno se gre službeno v london.
Kar zame pomeni super izkušnje, dobra šola za prihodnost.

Skratka, v vsem tem vidim same pozitivne stvari...boljša plača, boljše življenje, ker sedaj komaj shajamo in želim svojemu otroku nudit nekaj več.

Problem pa nastene ko se oglasi moški ego in mu gre vse v nos....ker je služba oddaljena 60km, ker se hodi tudi v tujino...
da to za mamico ni primerno in da na tak način zapostavljam družino in oh in sploh....
Naj omenim še stavek ki me je najbolj razp...... : Jst mam vse kar rabm, mam družino stanovanje in to je to....Jst sm dosegu vse!
In to še ne pr 30ih?!user posted image

Al se to sam men zdi nenormalno al še komu?




Jaz, da dobim tako ponudbo bi se kadilo za manouser posted image user posted image . Tko, da sam zamenjej.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 13:40:04   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
a res- in kaj bi ti to povedalo o njemu?
in itak - če si tega (sedaj) ne morejo predstavljat,a potem tega ne smejo nikol doživet, ne smejo "it" v to? večinoma take iracionalne argumente spremlja strah..
vse je odvisno koliko to njej pomeni. in če ji pomeni veliko, bo on tisti, ki bo moral dobro premisliti in to argumentirati, če je že proti (in dati ene res "valid" argumente, ne samo "ne morem si predstavljat" in "za mamico ni primerno da hodi v tujino"). ravno zato ker sta pomembna oba.

nisem rekla, da ne sme tega doživet. je pa fino, če že skupaj živita in imata družino, da sta oba zadovoljna. Morda se pa tud ona ne bi strinjala z vsako njegovo službo? Ne vem...saj pravim odkrit pogovor in naredit, tako da bosta oba zadovoljnauser posted image


Saraya, a si prebrala prvi post?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 16:00:38   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


Saraya, a si prebrala prvi post?




sem sem...celo dvakratuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 16:02:47   
arabela*
Ma sto ludi sto čudi....moj je pred leti tud imel šanso vzet sanjsko službo, katera bi sicer tud bila oddaljena uro vožnje, vendar bi samo enkrat tedensko prišel domov. In se nisem strinjala..ampak kje pa piše, da se človek mora čist z vsem strinjatuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 16:05:03   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Ma sto ludi sto čudi....moj je pred leti tud imel šanso vzet sanjsko službo, katera bi sicer tud bila oddaljena uro vožnje, vendar bi samo enkrat tedensko prišel domov. In se nisem strinjala..ampak kje pa piše, da se človek mora čist z vsem strinjatuser posted image

Je pa malo razlika, ali ti partner pride na teden samo 1x domou ali pa ga 4 vikend v letu ni doma. Tako da tale marsovec pomoje malo pretirava oz. mu ego blazno trpi. Najbrž je tudi njegova mama celo življenje preživela v radiu par km okrog štedilnika.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 16:40:28   
claud
user posted image ste me mal nasmejale....

Ja tud moje mnenje je da v teh primerih bolj ko ne trpi ego....pa ljubosumje zaradi tujine, pa novi sodelaci...itd.....svet mode pač...pa so lepotci tam.....mal razumem, je pa tuki na preizkušnji zaupanjeuser posted image

In ja če dobim jutri še drug JA pol se bo tud za mano kadilouser posted image

Pa tud za štedilnikom me ni ravno vajen, ker mi ni treba neki full kuhat ker je on bl iz tega fohauser posted image
kar pa ne pomeni da ne znam kuhatuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ko te partner ne podpira
4.8.2011 19:24:02   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
Saraya, a si prebrala prvi post?

sem sem...celo dvakratuser posted image


no? naj citiram?
khm..:
Prej sm delala v turnusu, kar pomeni da ko sem bila popoldne v službi, tist teden otroka sploh nisem videla...
V ponujeni novi bi delala samo dopoldan
služba oddaljena 60km

torej bo vsak dan doma, otroka (in njega btw) bo videla več

4x letno se gre službeno v london.
ker se hodi tudi v tujino...
da to za mamico ni primerno in da na tak način zapostavljam družino in oh in sploh....

tolikokrat (4x na leto) greš še ti nekam za vikend sama (vsaj jaz ali moj mož - službeno ali ne)

ne razumem kje ti vidiš, da bi bilo to bolj moteče od trenutnega popoldanskega turnusa ali da tega ne bi želel (oz bil zadovoljen s tem) - ok, razen, če je ne želi več časa videt doma in z njo preživljat več časa kot sedaj? user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?