|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
18.8.2011 9:58:11   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


Meni je bil en gel za dojenje tak super (ker je hladil, meni je pa bradavice trgalo narazen - sem imela vraščene in tisti nastavki mi sploh gor niso pasali user posted image mislim sine je vlekel v prazno) - no tale gel je bil pa super. Na škatlici (bele barve) je bila narisana silhueta ženskega osrednjega dela telesa user posted image - v vijolični barvi. No, to pa res priporočam user posted image ...



Multi-mam mogoče?

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
22.8.2011 12:00:12   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: roladica


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


Meni je bil en gel za dojenje tak super (ker je hladil, meni je pa bradavice trgalo narazen - sem imela vraščene in tisti nastavki mi sploh gor niso pasali user posted image mislim sine je vlekel v prazno) - no tale gel je bil pa super. Na škatlici (bele barve) je bila narisana silhueta ženskega osrednjega dela telesa user posted image - v vijolični barvi. No, to pa res priporočam user posted image ...



Multi-mam mogoče?


Lanolin ima tako embalažo, kot jo opisuje Tutan.

Jst lahko povem za porodnišnico CE. Tam si dobil vse, za kar si prosil - vložke, hlačke, kreme, pleničke in za preoblečt za dojenčka,... Če pa slučajno ne bi imela tega - je bil moj tam 2x na dan in mi lahko kadarkoli prinese.

Je pa res, da so ti seznami na splošno preveč obširni. Trgovine so danes odprte že skoraj 24ur / dan in greš lahko kadarkoli iskat, če kaj nujno rabiš. Oziroma pošlješ svojega, svojo mamo, taščo, prijateljico,... Bolš kot zapravljat € za neumnosti, da ti potem v omari stoji neuporabljena stvar.

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
22.8.2011 14:08:40   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: roladica


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


Meni je bil en gel za dojenje tak super (ker je hladil, meni je pa bradavice trgalo narazen - sem imela vraščene in tisti nastavki mi sploh gor niso pasali user posted image mislim sine je vlekel v prazno) - no tale gel je bil pa super. Na škatlici (bele barve) je bila narisana silhueta ženskega osrednjega dela telesa user posted image - v vijolični barvi. No, to pa res priporočam user posted image ...



Multi-mam mogoče?


Lanolin ima tako embalažo, kot jo opisuje Tutan.

Jst lahko povem za porodnišnico CE. Tam si dobil vse, za kar si prosil - vložke, hlačke, kreme, pleničke in za preoblečt za dojenčka,... Če pa slučajno ne bi imela tega - je bil moj tam 2x na dan in mi lahko kadarkoli prinese.

Je pa res, da so ti seznami na splošno preveč obširni. Trgovine so danes odprte že skoraj 24ur / dan in greš lahko kadarkoli iskat, če kaj nujno rabiš. Oziroma pošlješ svojega, svojo mamo, taščo, prijateljico,... Bolš kot zapravljat € za neumnosti, da ti potem v omari stoji neuporabljena stvar.



Podpis! Počakaj, da sploh vidiš, če boš potrebovala.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
24.8.2011 14:00:24   
dreamhorse
Še dobro da nisem kupovala vsega po seznamu, ker sploh nisem dojila in bi mi vsi modrči in podobne reči bile v napoto.. sem pa mojega poslala po stekleničke in druge potrebščine, s tem, da sem mu prej vse razložila, kaj, kje itd.
Sem pa tudi v porodnišnici dobila vsega na pretek in še več, tako da svojih stvari nisem potrebovala... Edino japonke sem si nesla svoje.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?