|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kekčeva dežela
8.8.2011 9:26:30   
livia
Je kdo že bil? Ne mislim z vrtcem, ampak družinsko.
Je primerno za 3 in 5 let?
Kolk je hoje, je fajn vzet kaj za jest in pit s sabo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kekčeva dežela
8.8.2011 9:32:17   
Anonimen
priporočam. hoje ni veliko. ne rabiš nič veliko vzet, ker vas tam postreže Pehta. sploh starši so večinoma navdušeni nad njo.user posted image

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kekčeva dežela
8.8.2011 9:42:50   
Anonimen
Bom kar tukaj pristavila piskrček:
Mogoče kdo ve, ali so v deželi Sneguljčice na Blokah mogoče tudi individualni obiski (za družine)? Naša je bila z vrtcem, čist navdušena in bi šli še enkrat sami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kekčeva dežela
8.8.2011 10:08:03   
Ribica **
Za 5-letnico ziher je, za 3-letnico pa odvisno, koliko se boji Bedanca. Mi smo bili lani in je takrat 6-letnik ful ful uzival. Samo on se zna zelo vzivet v te reci in se vedno blazno verjame v tak svet, tako da je bilo ful fajn. user posted image Edino kar me je motilo, so bili eni starsi, ki so tam ocitno ze bili ali pa so bili vsega navelicani in so govorili, kaj se bo zdaj zgodilo in kvarili vzdusje. Taki naj raje ostanejo doma user posted image Traja pa uro ali dve, saj pise nekje na njihovi spletni strani. Pri Pehti dobis caj in pecivo z nekimi gadovimi zadevami za pogum user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kekčeva dežela
8.8.2011 10:22:19   
malamala
Ribica, ali je to vedno le organiziran obisk, ali se lahko tudi sam sprehodiš s svojimi otroki?
Gledala sem na spletni strani (http://www.kranjska-gora.si/Aktivnosti/Poletne-dogodivscine-za-otroke/Kekceva-dezela) in mi ni najbolj jasno... Ali obstaja kje kakšna spletna stran z več informacijami?




(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kekčeva dežela
8.8.2011 10:54:24   
livia
Hvala za info.
Kolikor je meni jasno, to vedno organizirajo, saj če greš sam glih niso junaki 24 ur na dan tam. Pokliči v Julijano turizem, pa ti povejo kdaj imajo ture. 051-623-701

(odgovor članu malamala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kekčeva dežela
16.8.2011 14:39:32   
livia
Samo poročam, da smo preiveli čudovit dan. Tudi tri letnica je uživala in ogromno odnesla.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kekčeva dežela
16.8.2011 15:19:52   
sonček33
Livia, lahko poveš kaj več.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kekčeva dežela
17.8.2011 8:18:16   
livia
Preveč ne smem, ker potem ostalim ne bo zanimivo. Kaj te zanima?

Jaz sem bila bolj v dvomih, če smo dovolj stari in se je izkazalo, da je primerno tudi za 3,5 letnike, če so že gledali kdaj Kekca.

Drzgače je pa vse organizirano. Vsedeš se na bus in te peljejo v neznano in po 2 urah te pripeljejo nazaj.

< Sporočilo je popravil livia -- 17.8.2011 8:19:51 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kekčeva dežela
22.8.2011 13:25:52   
Zofy
Malamala, lahko greš sama, samo tam pač ni igralcev :) Je pa zelo lepa pokrajina. Mi smo jo lani našli po naklučju, letos pa smo jo mislili zaobiti, pa smo se na poti do Krnice malce izgubili in pristali pred Brincljevo domovanje :)


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Macelj – Na hrbtu pošasti
photo
Učna pot je krožna, dolga 3,5 kilometra. Označena je s prikupno rumeno gobo in rumenimi puščicami. Na poti je 12 kontrol...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?