|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvošolček in GSM
22.8.2011 8:23:39   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Verjetno nas je več takšnih. Ampak se sčasoma navadišuser posted image . Samo danes  pa res nisem mogla brez komentarja mimo. Mogoče je kriv moj današnji "mood" - po desetih letih sem dala v službi odpoved in se še malo privajam občutkuuser posted image .
OMB, to pa ni fajn občutek.



V bistvu sploh ni slab. Glede na to, da me nova služba čaka v eni lušni firmi, za precej boljšo plačo kot sedaj in da bom delala na področju, ki me veseli, ni razloga za slab občutek.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Prvošolček in GSM
22.8.2011 20:41:39   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Saj nisem rekla, da je pri vas tako. čeprav je res, da s svojim pisanjem pogosto daješ tak vtis. V bistvu si iz tvojega pisanja predstavljam tebe kot eno začikano žensko, ki večino časa (ki ga ima preveč) preživi na internetu, nekje v bliži je tvoj g. Mož  "od dol", ki s pirom v roki leži na kavču in lista časopis (ampak po pir si gre sam, ker ga drugače s parimi sočnimi kletvicami nekam pošlješ), za starejšega najtnika nobeden ni čisto prepričan kje je, mali pa zdolgočaseno leži v svoji sobi z vrečo čipsa in kozarcem "mehurčkov". Kuha se ne, pospravlja občasno, ko je res treba. Vsake toliko pa se mati "upedenajo" in odidejo žurat. Če se kakšen sosed, ki mu najedate, pojavi na vratih, ga pa tvoj g. Mož s parimi sočnimi odslovi. V bistvu dokaj dober približek Bundy familijeuser posted image .  Pa brez zamere, ampak približno tak občutek dobi človek o vas, ko bere tvoje poste. Verjamem pa, da resnica ni ravno takšna, ampak je to bolj predstava za publikouser posted image .



user posted image user posted image user posted image

Kerensa, žal sem tudi jaz dobila približno tak občutek... pa brez zamere user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Prvošolček in GSM
22.8.2011 22:26:16   
nejcko
Naš gre v 4. razred, in ga nima. Sicer je lani imel eno obdobje, ko si ga je zelo želel, pa smo mu rekli, da ga bo dobil, ko bo star deset let (kar bo letos, vendar GSM sploh ni omenjen med možnimi dariliuser posted image ) Verjetno ga bo res dobil, če se bo sam vozil na treninge. Bomo videli.

7-letnica ga tudi nima in še nikoli ni omenila, da bi ga imela.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Prvošolček in GSM
27.8.2011 8:48:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

vidim da mizantrop že pripravlja teren za svoja dva hroščeka - kdaj ga dobita, z vstopom v vrtec? user posted image


še dobro, da smo bili na dopustu. user posted image mogoče ga pa res dobita takrat, ker bomo najbrž tudi vrtec dobili šele, ko bosta polnoletna user posted image sem pa tudi že napisala, da ga je dobil zaradi potrebe in ne želje (tisto o klicanju babice je bolj za šalo) user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nya_a


IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


uuuu, naša notranja vest se oglaša oz. pRRava mama user posted image user posted image user posted image user posted image


se ti zdi user posted image ?
jaz ne gledam s stališča mame, ampak šole user posted image - pa sem mislila, da boste dojele tole bolj kot karikirano zadevo
sam se zadeve res dogajajo, malo povprašajte kolege, ki imajo otroke že v šoli


sem narobe razumela, ker sem tudi sama napisala, da dokler bom jaz kupovala telefone in plačevala račune, ga v šolo ne bo nosil user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?