|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 4.del
17.8.2011 14:19:27   
frufru
lenčy za vrtec rabiš gumast podplat. Cicibanove majo kar trdo gumo, zlasti če ste bili dosedaj v mehkih. Mi ponavadi kupimo elefanten v deichmanu al pa superfitke (te so dražje od elefantna pa cenejše in mehkejše od cicibana). Jih majo pa tudi v BC in maasu se mi zdi. Elefanten je meni všeč, ker imajo modele tudi za debele nogice z visokim nartom. So nam ble cicibanke in superfitke na začetku prenizke

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: Dolenjke, 4.del
17.8.2011 21:55:49   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

lenčy za vrtec rabiš gumast podplat. Cicibanove majo kar trdo gumo, zlasti če ste bili dosedaj v mehkih. Mi ponavadi kupimo elefanten v deichmanu al pa superfitke (te so dražje od elefantna pa cenejše in mehkejše od cicibana). Jih majo pa tudi v BC in maasu se mi zdi. Elefanten je meni všeč, ker imajo modele tudi za debele nogice z visokim nartom. So nam ble cicibanke in superfitke na začetku prenizke

hvala za izčrpen odgovoruser posted image  ja sj sm imela v mislih superfitke, ravno zaradi tega ker so mehkejše. elefanten moram it pa še pogledat. smo pa mi vajeni mehkih copatk in čevelj tko da mi cicibanke res niso všeč. kaj pa misliš s tem, da so vam bile prenizke?

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: Dolenjke, 4.del
17.8.2011 22:01:45   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Lenčy - Mi smo imeli copatke ciciban, zdej smo mu pa kupili ene v baby centru (ne vem katere, moram pogledat doma). Kam greste na morje? Mi gremo tut drug tednuser posted image



evo odločitev je padla, gremo že v soboto pa nekje do srede in to v maslenico pri zadruuser posted image  pa vi?

ajč. še podatek zate: danes smo bili na pregledu, kjer me je spet razočarala dr. zorčeva in ta njena monotonost. ptem me pa še naročijo za pregled pri 18m in to v šentjerneju (ker je ona večinoma tam), saj bo v mestu prenehala delat. halo menjamo peditra, v šentjernej se pa res ne mislm vozit. tako da tudi js iščem predloge za najboljšo pediatrinjouser posted image


(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: Dolenjke, 4.del
18.8.2011 7:56:15   
Alex01
lencyuser posted image user posted image user posted image za morje. Mi gremo v Novigrad, od pon do ponuser posted image . Vreme bo pa menda tut zdržalouser posted image . LEpo se imejte. Pa kar brez skrbi za vrtec, boš videla da bo vse okuser posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: Dolenjke, 4.del
20.8.2011 18:45:09   
vesna_b
ojla bejbe moje!!!
po doooolgem času se vam oglašam. ja, še sem živa. na kratko: moj sine še vedno zahteva veliko pozornosti in veliko cartanja na zizi, tako da je imel pri dveh mesecih že 6180g. me zanima, kaj bomo izvedeli sedaj, pri treh mesecih. je rekel weiss, naj mu dajem kaj vode ali čaja, ampak mali žepozna razliko. pa ne bo on sploh ničesar po flaški pil... tako da - mlekarne delujejo na polno user posted image

vmes smo bili na morju, sicer sam v ankaranu, ampak je pasalo user posted image , sam prehitro je minilo. user posted image

se pa priporočam za kofe kaj dopoldne. hm... v torek in sredo ne vem, če bom imela avto - ima moj izobraževanje v lj, pa ne vem, ali bo peljal on, ali kak sodelavec - no, sicer pa lahko sedežek tud v cliota namontiram, a ne?
torej, če bo katera za, sam povejte. hm... v qlandiji majo še dobre tortice za zraven, he he heuser posted image

obljubim, da bom sedaj spet bolj aktivna user posted image   pa se tipkamo. uživajte, bejbe

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: Dolenjke, 4.del
20.8.2011 22:29:56   
lenčy
ja js sm še tle, nismo na morju, oči pozabil poklicat tko da imajo zasedeno. upam, da gremo v petek pa zar dni preden imamo roditeljskega za vrtca...
vesna uff je pa res že težak, kaj še bouser posted image  bi šla s tabo na tortico, pa ma naš oči dva tedna dopusta in ga bomo kar izkoristliuser posted image  mal v šoping za čevlje in copatke, mal kolpe, mal kolesa pa bo...

lahko noč vsem!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: Dolenjke, 4.del
23.8.2011 21:44:46   
dramica
ojla!
Vesna ja pravi dečko je že.Kako pa kaj velika sestrica?Pa ti mami ?Še dojiš?Če boš imela kaj časa kdaj se pa kar javiuser posted image .

Lenčy lepo se imejte na morju,vreme bouser posted image .

Mi se crkljamo,Mali ima že 5 zobkov,je aktiven in je kar malo preveč"nafedran"-skoz skače.Sicer smo kar zdravi se nimamo kaj pritoževat,v tej vročini se kar notri hladimo tako da nam je kar fajn.Jutri šibamo še v šoping po šolsko torbo pa ne vem če nebi še v mladinsko šla pogledat če mislijo poslat delavne zvezke.Smo jih naročili pa očitno čakajo na 1.dan šoleuser posted image ?Aja pa poganjalčka gremo gledat če bomo kaj primernega našli.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: Dolenjke, 4.del
23.8.2011 21:45:08   
dramica
ojla!
Vesna ja pravi dečko je že.Kako pa kaj velika sestrica?Pa ti mami ?Še dojiš?Če boš imela kaj časa kdaj se pa kar javiuser posted image .

Lenčy lepo se imejte na morju,vreme bouser posted image .

Mi se crkljamo,Mali ima že 5 zobkov,je aktiven in je kar malo preveč"nafedran"-skoz skače.Sicer smo kar zdravi se nimamo kaj pritoževat,v tej vročini se kar notri hladimo tako da nam je kar fajn.Jutri šibamo še v šoping po šolsko torbo pa ne vem če nebi še v mladinsko šla pogledat če mislijo poslat delavne zvezke.Smo jih naročili pa očitno čakajo na 1.dan šoleuser posted image ?Aja pa poganjalčka gremo gledat če bomo kaj primernega našli.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: Dolenjke, 4.del
23.8.2011 21:45:37   
dramica
ojla!
Vesna ja pravi dečko je že.Kako pa kaj velika sestrica?Pa ti mami ?Še dojiš?Če boš imela kaj časa kdaj se pa kar javiuser posted image .

Lenčy lepo se imejte na morju,vreme bouser posted image .

Mi se crkljamo,Mali ima že 5 zobkov,je aktiven in je kar malo preveč"nafedran"-skoz skače.Sicer smo kar zdravi se nimamo kaj pritoževat,v tej vročini se kar notri hladimo tako da nam je kar fajn.Jutri šibamo še v šoping po šolsko torbo pa ne vem če nebi še v mladinsko šla pogledat če mislijo poslat delavne zvezke.Smo jih naročili pa očitno čakajo na 1.dan šoleuser posted image ?Aja pa poganjalčka gremo gledat če bomo kaj primernega našli.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: Dolenjke, 4.del
25.8.2011 10:03:25   
vipercat
lepo pozravljene
evo pa je konec morja za letos... no saj če mesec in pol ni bilo dosti, potem ga niokli ne bo :)
v ponedeljek smo imele z malo pregled in ugotovila sem, da imamo enega ogromnega dojenčka... ni čudno, da me vse boli ko jo nosim. mala ima pri 6 mesecih 9720g in 69cm

jaz upam da ste ve vse ok. bom ob priliki prebrala tudi kaj za nazaj, samo trenutno ne morem ker ima doma tudi velikega falota (še do srede ko se končno začne vrtec) pa še mala je nekaj zbolela... jaz upam da so to končno zobki.
lepo se imejte, pa se beremo. če pa je katera za kavico, pa se seveda priporočam :)

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: Dolenjke, 4.del
25.8.2011 11:30:13   
lenčy
vipercat tale vaša punčka je pa res močna, ni kaj, kaj ji pa daješ jestuser posted image  naš tolk še pri enem letu ni biluser posted image  važno, da je zdrava pa pridna...
evo mi v BC zapravli ulalala preveč-copatki, čevlji, bodiji in še kamion (obvezno). in smo pripravljeni na vrtec, sicer bolj fizično kot psihično. upam na službo, če ne se mi bo zmešalo sama doma. bo treba kar na kadrovske hodit, da dobim kakšen konkreten odgovor...
jutri še končno za par dni na morje, da se naplavamo. na kolpi smo tudi že bli, ampak je bil vode deležen le aleks, ker se nama ni dalouser posted image  važno, da je naš sinko čofotal v vodki in se obmetaval s kamenčkiuser posted image
lepo se imejte
(p.s.: če ma katera živalce od gorenjkinih roladk, se priporočam)

(odgovor članu vipercat)
Neposredna povezava do sporočila: 1961
   RE: Dolenjke, 4.del
28.8.2011 12:00:29   
vesna_b
no, nekaj se vas je pa razgovorilo... user posted image

lenčy - u, škoda za morje. ampak ej, tudi par dni je boljše kot nič... uživajte v shoppingu, he he. jaz bi tudi... user posted image

dramica - Ana je prava velika sestrica, vsa navdušena, tako da je pravo veselje. prav nič ni ljubosumna user posted image user posted image user posted image  pa tako sem se bala. moja princeska je. drugače pa se samo dojimo, ja. sedaj, ko je bilo vroče, sva se cartala čisto vsako uro skoraj. ampak bo. sam naj je, dokler je...  ej, dramica - se slišimo konec tedna. sedaj bom do srede bolj ko ne doma, da se tamali ja česa ne naleze na kaki klimi, da bomo cepljeni
o teh fedrčkih pa vem. naš je že sedaj tak. vse, sam ležat pa mirovat ne. čist kontra Ani je user posted image

vipercat - oooo, tvoja pa je prava bejba. he he, Ana je imela pri enem letu pa 8 kg. hudo... no, držim pesti, da bodo pokukali zobki. pol se pa pazi. mami, grizem, he ehuser posted image

no, mene pa je moj razveselil, tako da gremo 3.9. še za en teden na morje, če bo le vreme. jupi!!!! sem tako vesela, ko radio. zidat ne moremo, bomo pa uživali. no, tud to je boljše kot nič, a ne?

se še kaj tipkamo

čauči, bejbe

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1962
   RE: Dolenjke, 4.del
29.8.2011 7:41:37   
frufru
ekola mi smo s sprehoda, brrrrr je blo mrzlo, kljub sončku. Sem uspela dobit G, so začel delat po 1 mesecu in me bodo jutri vzel, je eno luknjo našla. Upam, da mali ne ravno takrat lačen...
Zdaj pa še pediatrinjo prikličem za pregled ob 2.mesecu, da mi dajo datum in uro pa smo na konju za danes ;)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 1963
   RE: Dolenjke, 4.del
31.8.2011 21:45:29   
vipercat
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

vipercat tale vaša punčka je pa res močna, ni kaj, kaj ji pa daješ jestuser posted image  naš tolk še pri enem letu ni biluser posted image  važno, da je zdrava pa pridna...
evo mi v BC zapravli ulalala preveč-copatki, čevlji, bodiji in še kamion (obvezno). in smo pripravljeni na vrtec, sicer bolj fizično kot psihično. upam na službo, če ne se mi bo zmešalo sama doma. bo treba kar na kadrovske hodit, da dobim kakšen konkreten odgovor...
jutri še končno za par dni na morje, da se naplavamo. na kolpi smo tudi že bli, ampak je bil vode deležen le aleks, ker se nama ni dalouser posted image  važno, da je naš sinko čofotal v vodki in se obmetaval s kamenčkiuser posted image
lepo se imejte
(p.s.: če ma katera živalce od gorenjkinih roladk, se priporočam)



haha mami je prava mlekarca :)

jutri gre mali po 2 mesecih morja v vrtec user posted image ... me vem kdo  je bol vesel, jaz ali on haha
no potem pa dekline, če bo katera za kofetek, se z mojo punčaro priporočava. vesnica lepo se imejte na morju, potem me pa pokliči, da ti končno dostavim cunjice.

danes mi je moj rekel da imamm v soboto prosti izhod ven hahaha... imam namreč rojstni dann jutri in on misli da bo lahko sam uštimal oba otročka da mami lahko gre na kakšno pijačko ven. no saj velikega res lahko poštima, smao mala je pa tak odvisnik od zize, da ne vem kako mu bo uspelo user posted image . bomo videli če bo v soboto še kar tako pogumen

kje pa ste vse ostale??????????????????????????

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1964
   RE: Dolenjke, 4.del
1.9.2011 9:51:50   
Alex01
Pozdravček od meneuser posted image

Vrtičkarjem in šolarjem želimo lep začetek user posted image .
Naj bo čim manj stresno in kar se da uspešnouser posted image


< Sporočilo je popravil Alex01 -- 1.9.2011 9:52:18 >

(odgovor članu vipercat)
Neposredna povezava do sporočila: 1965
   RE: Dolenjke, 4.del
1.9.2011 11:22:21   
lenčy
evo preživeli vrtec, aleks tud malo ni zajokaluser posted image  je bila pa mami zelo žalostna brez njegauser posted image  sj se bom navadila...

uf pa na morju je bilo tud super, naš plavalček je hotel bit samo v vodi, čolniček odpade. pa kako se je smejaluser posted image  škoda, da se je prehitro končalo...

tudi jaz vsem želim lep začetek v šolsko in vrtčevsko leto!!

megi20 možno, da sm te vidla danes, kje imaš sina v vrtcu?

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 1966
   RE: Dolenjke, 4.del
4.9.2011 9:39:32   
kaminek
pozdravček še od mene,

šola se je že začela, tko da šolarčkem en uspešen let želim, pa velik potegavščin. prav tako tudi "vrtičkarjem"user posted image user posted image

naša gre decembra v vrtec, ker čakamo, da se bo v Trebnjem zgradil novi. komaj čakamo.

meni slabosti počasi izginjajo, edin ne paše mi glih še vse jest, kot je blo prej, ampak gre počas na boljše. dons sm po dooooooooooooooolgem času spet spekla kruh. jupiiiiiii, že tako lepo diši po hiši.

na šihtu so zvedl, da sm noseča in bojo šli v akcijo iskanja nadomeščanja;) HB, ker se nikoli ne ve, kdaj me ne bo več.

no, tolk zaenkrat,...se grem mal zrihtat za jutri za službo,..

lp

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1967
   RE: Dolenjke, 4.del
8.9.2011 17:44:16   
cukr07
Pozdravljene dolenjke user posted image

Po zeloooo dolgem času se vam spet malo oglašam in sicer z novičko da sem user posted image .
Prvi pregled in nuhalna sta za mano, domači pa tudi že vedo. Kaj bomo imeli se na nuhalni še ni videlo, tako da to ostaja zaenkrat še presenečenje. Vse kaže, da bova s kaminek dihale skupaj user posted image , saj je moj PDP 9.3.2012.



_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 1968
   RE: Dolenjke, 4.del
8.9.2011 21:00:34   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Pozdravljene dolenjke user posted image

Po zeloooo dolgem času se vam spet malo oglašam in sicer z novičko da sem user posted image .
Prvi pregled in nuhalna sta za mano, domači pa tudi že vedo. Kaj bomo imeli se na nuhalni še ni videlo, tako da to ostaja zaenkrat še presenečenje. Vse kaže, da bova s kaminek dihale skupaj user posted image , saj je moj PDP 9.3.2012.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ISKRENE ČESTITKE IN LEPO NOSEČNOST TI ŽELIM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , PA SREČNO!

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 1969
   RE: Dolenjke, 4.del
9.9.2011 8:44:28   
lenčy
cukr čestitke tudi od meneuser posted image same marčevke super, js sm bila tudi včasihuser posted image sm zdele si pa res ne predstavlam še enega otroka imet, ker ne vem kako bi ga uvajala u vrtec, saj našemu Aleksu ne gre in ne gre. prejšni teden je bil rad tam, ta teden pa joka. včeraj je prvič spal tam, sm je bilo hudo, pa tudi je malo. skatka oba sva boga, oba jokava, tako da ga bo naslednji teden kar oči vozil. meni je preveč hudo...

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 1970
   RE: Dolenjke, 4.del
9.9.2011 9:07:07   
Katte
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
NICK, STAROST, NOSEČNOST PO VRSTI, ŠT. OTROK, KRAJ

 
x.08.2011 
lenkadolenka - x, 1user posted image , 0user posted image , Nm user posted image    
 
01.10.2011 
miška21 - 33 let, 1user posted image , 0user posted image , Straža user posted image
 
14.10.2011 
ursi1986 - 25 let, 1user posted image , 0user posted image , Šentjernej user posted image
 
02.02.2012 
kristy - ?, 2user posted image , 1user posted image , Bela krajina user posted image

08.03.2012
kaminek - ?, 2 user posted image , 1 user posted image , ? user posted image
09.03.2012
cukr07 - ?, ? user posted image , 1 user posted image , ? user posted image

15.3.2012
MEGi20 - 24 let, 2 user posted image , 1 user posted image , Mokronog user posted image
 
SKUPAJ    =  7 user posted image   

št.
user posted image
: 1
št.
user posted image : _
št. user posted image : 6 
 

št. dvojčkov user posted image user posted image = /

 
user posted image  rodile so: user posted image
 
dramica - 21.1.2011 - user posted image Edi
vipercat - 18.2.2011 -user posted image Nina
5ra - 9.3.2011 -user posted image Maj
Tincy90 - 24.4.2011 - user posted image Alis
vesna_b - 26.5.2011 -user posted image Jan
ajč. - 21.6.2011 -
user posted image Anej
Udb - 26.6.2011 -
user posted image Marja
piccolina1983 - 26.6.2011 -user posted image Mark
dekle23 - 4.7.2011 -user posted image  Gal
                                 -user posted image Vid
frufru - 11.7.2011 - user posted image Samo
Lee Ann - 31.7.2011 - user posted image Maks
*dotika* - 11.8.2011 - user posted image  Anika
 
  user posted image navijačice user posted image
 
potty, Alex01,Mala_princeska,
lenčy, dramica, neanja duo,
ljupka, vipercat, 5ra8


v pričakovanju + user posted image user posted image  :

user posted image  štrumfetka user posted image
user posted image  Katte user posted image


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1971
   RE: Dolenjke, 4.del
9.9.2011 9:11:47   
Katte
Čestitam, cukr07!!!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1972
   RE: Dolenjke, 4.del
12.9.2011 7:28:02   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Pozdravljene dolenjke user posted image

Po zeloooo dolgem času se vam spet malo oglašam in sicer z novičko da sem user posted image .
Prvi pregled in nuhalna sta za mano, domači pa tudi že vedo. Kaj bomo imeli se na nuhalni še ni videlo, tako da to ostaja zaenkrat še presenečenje. Vse kaže, da bova s kaminek dihale skupaj user posted image , saj je moj PDP 9.3.2012.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super, čestitke.


_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 1973
   RE: Dolenjke, 4.del
12.9.2011 22:13:12   
dramica
ojla !

Cukr čestitke še iz moje strani!Lepo,lepo!
Kaminek kako si ti?
Kako pa kaj 5RA in Vesna?

Pri nas le nekaj novih zobkov,sicer se mi zdi da kar uredu napredujemo.Se potepamo in izkoriščamo letošnji dopust ker ko bo šla mami v službo bo drugače,user posted image -

Uživajte še naprej,vidim,da ste zaposlene bolj malo zapisujemo tele dolenjske strani,pa saj pozimi sem prepričana da bo bolj živahnouser posted image .
L.P

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 1974
   RE: Dolenjke, 4.del
13.9.2011 10:44:16   
vesna_b
živjo, dolenjkice moje user posted image

evo,  I'm back. po prečudovitem tednu na morju, me doma čaka neprijetno presenečenje. dobila sem novo odločbo o znižanem plačilu vrtca, in smo šli razred GOR, ne dol.
no, morje... moj možek je bil zlat! skoraj vsak dan je laufal žar, pomil je vsaj 2* več posode, kot jaz, ogromno se je ukvarjal z Ano... superca. pa tudi Jan je ogromno spal. hiška je itak zakon, bili smo blizu igral, voda topla... full luštno.
občina... jih klicarim, pa jih ne dobim. beda. sam če grem tja, bom preveč znorela. bom prvo po telefonu jih probala dobit.

no, tole na hitr. čestitke nosečkam - jeeee, sem full vesela, kar mal pogrešam bušija, čeprav je mali živi norček. ne miruje mi nič. pri treh mesecih je imel okroglih 7 kg user posted image

ja, kavica... ta teden mam gužvo že, he heuser posted image , se pa priporočam za drug teden... kdaj mate čas?

aja, pa še tole... moj mi je avto prodal, ker baje preveč športam... user posted image  he  he he, kje si pa upa... avta pa ne dam, in to dobr ve. sedaj mam karavana. seat cordoba karavan. placa full velik... user posted image

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 1975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?