|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hranjenje
22.8.2005 14:56:43   
b.j.n.
Punce zivjo,
Zanima me, ali je to normalno; Moj fantek ima namrec dneve, ko bi pojedel kar vidi - hraniva se pol dojenje pol flaska - potem pa pridejo dnevi, ko ne poje skoraj nic. Danes zjutraj je npr; pojedel 40ml po flaski, pa par minutk pri meni, potem pa sele ob 14H spet par minutk, zdaj pa spet spancka kot angelcek. Je to normalno? Po opazovanju slabo je takrat, ko bi moral kakat.Ko se enkrat pokaka, je pa naval lakote in samo je in je in je. Redi se drugace ok;

Je pa nedonosencek, po gestacijski starosti ima tocno en mesec.

Se kaksna s takimi izkusnjami?

hvala
barbara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hranjenje
22.8.2005 16:57:44   
Vrtnica1
barbara, tudi moj žiga je nedonošenček, star prav tako nekje en mesec (drgač pa bo 8.9. tri) in ima ista nihanja, tako glede hranjenje kot tudi glede spanja. Pride dan, kot npr danes, ko samo spi in zelo malo je, pride pa dan ko skoraj ne spi cel dan in bi samo jedel :zmeden:. ampak ker drgač lepo napreduje, ne delam panike glede tega. saj tudi nam vsak dan ne paše isti, a ne?
lp, v:rozica:

(odgovor članu b.j.n.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?