|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Komu podariti
4.10.2011 12:57:38   
Brbs
že pred leti sem sklenila, da bom podarila vse otroške obleke in čevlje nekomu, ki to res potrebuje. Čez nekaj mesecev bom tik pred tem, pa me zanima, komu?

Vidim, da tu in tam kdo prosi za podarjene stvari, bi pa rada, da bi prišlo v roke res nekomu, ki si ne more privoščiti novih. Je torej preko forumov najboljši način?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Komu podariti
4.10.2011 13:32:37   
Najaa
Nimaš nobene prijateljice, ki bi kaj rabila?
Drugače pa preko foruma, bolhe, podarimo.si... Možnosti je ogromno, da bo prišlo v prave roke pa nikoli ne veš. Jaz o tem ne razmišljam, ko se želim česa znebiti.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Komu podariti
4.10.2011 13:44:11   
3x mami
ne ves, kdo bo res dobil v roke. ljudje so zelo iznajdljivi, zal...

malo povprasaj naokoli, ce bi kdo sprejel (ker pazi, nekateri se tudi uzalijo, ce jim ponudis rabljene stvari...). drugace pa kot je Najaa napisala. lahko pa mogoce kontaktiras kako varno hiso ali pa csd, ce oni poznajo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Komu podariti
4.10.2011 19:05:55   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: 3x mami

ne ves, kdo bo res dobil v roke. ljudje so zelo iznajdljivi, zal...

malo povprasaj naokoli, ce bi kdo sprejel (ker pazi, nekateri se tudi uzalijo, ce jim ponudis rabljene stvari...). drugace pa kot je Najaa napisala. lahko pa mogoce kontaktiras kako varno hiso ali pa csd, ce oni poznajo.



To sem tudi jaz naredila, sem spraševala varno hišo če potrebujejo igrače, pa oblačila in so mi rekli, da ne...da potrebujejo bolj kosovne in tehnične stvari... user posted image , tako da sem potem počasi odnehala, ker sem skoraj prosila, če bi kdo vzel stvari... Pa jih nihče ni zavrnil, ker bi jih videl, da ne bo pomote...ampak ni nihče rabil. Potem sem pa slučajno naletela na prošnjo ene mamice, da potrebuje stvari in sem ugotovila, da, kot sem že velikokrat rekla, da se stvar vedno ob določenem času zgodi z razlogom.

Sicer pa imam tudi jaz neprijeten občutek, odkar mi je kolegica razlagala, kako je nekaj časa za hec spremljala po enem drugem in po tem forumu, kako takoj ko se je pojavil oglas, takoj so se vedno isti osebki javili na oglas, da to nujno potrebujejo, pa z prvim postom, ipd... Velikokrat je bilo prav očitno, da podarjeno vzamejo in ni druge razlage kot da naprej prodajo, ker so jim bile zanimive vse stvari, ne glede na smiselnost. Tako da jaz ne objavljam več, ampak spremljam predvsem tale forum in ko kdo kaj potrebuje, pa če imam, se interno zmenimo....

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Komu podariti
4.10.2011 20:40:28   
naja17
Jaz vedno dam eni, ki dela kot prostovoljka in mi vedno pošlje točno komu je bilo dano, razloži zakaj, zadnjič sem dobila še slike recimo in razlago, da je bil deček nedonošenček itd. Včasih gre otrokom iz Gaze, ki pridejo k nam na rehabilitacijo, ti otroci pridejo k nam samo v majčkah in jih je treba obleči, tudi azilantom nosi itd.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Komu podariti
4.10.2011 20:52:52   
Anonimen
Poglej malo okrog sebe, če kdo potrebuje. Prijateljice, znanke, sosedje, sodelavci.

Jaz imam s temi podarjanji in posojanji mešane izkušnje. Po nekaj letih ugotavljam, da so najbolj hvaležni in najbolj s pridom uporabljajo otroške stvari najbolj tisti, za katere bi rekla, da ne čutijo pomanjkanja in bi si komot privoščili vse novo. No, zato najbrž tudi dajejo občutek, da imajo vsega dovolj - ker so že v osnovi hvaležni.

(odgovor članu Brbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Komu podariti
4.10.2011 22:36:10   
Janya
IZVIRNO SPOROČILO: Brbs

že pred leti sem sklenila, da bom podarila vse otroške obleke in čevlje nekomu, ki to res potrebuje. Čez nekaj mesecev bom tik pred tem, pa me zanima, komu?

Vidim, da tu in tam kdo prosi za podarjene stvari, bi pa rada, da bi prišlo v roke res nekomu, ki si ne more privoščiti novih. Je torej preko forumov najboljši način?

lp


Pokliči na občinski oz.lokalni karitas ali pa na zveze prijateljev mladine če poznajo koga ki bi jim stvari prišle prav.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Komu podariti
5.10.2011 12:57:39   
Brbs
Prijateljicam že vmes med otroci posojam, poleg tega si one lahko privoščijo in celo želijo nove oblekice.
Zato bi na koncu rada podarila nekomu, ki bo tega res vesel oz. si ne more privoščit...ker ene stvari bodo ostale še zelo lepe, tudi posteljice, previjalne, itd.
se bom že znašla - hvala za namigeuser posted image

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Komu podariti
6.10.2011 18:32:31   
niwaj
Mi bi potrebovali za punčko od 92 št. naprej. Karkoli z dolgimi rokavi, ni važno kako je ohranjeno! Smo iz Celja! Z veseljem plačam poštnino. Bomo zelo hvaležni.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Komu podariti
8.10.2011 8:21:41   
/jokica/
Brbs......  poslala sem vam z.s. 

LP


(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Komu podariti
9.10.2011 9:28:53   
suzolinka
Varne hiše in materinski domovi jemljejo bolj glede na potrebe. Drugače jaz nesem na Rdeči križ ali Karitas. Vprašaš lahko tudi v vrtcu/vrtcih (mogoče ravnateljico, ki ve kdo obleke potrebuje.

(odgovor članu /jokica/)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Komu podariti
17.11.2011 22:42:55   
Aisha86
V naši družini ni nekega pomanjkanja a tudi privoščimo si ne nekega luksuza...vse oblekice ki jih imamo za našega fantka dobimo. Večino so mi dale moje tete, nekaj dobim tudi od prijateljic. Kljub temu, da bi si komot privoščla nove oblekice sem resnično in iskreno hvaležna prav za vsak body, hlačke, copatke, igračke...
Imam pa znanko, ki so res revni in večx je rekla, da kljub pomanjkanju nikoli ne bi šla po oblekice na RK ali da bi tamalo oblekla v že rabljene oblekice?!?! user posted image Ko sem ji podarila par cunc jih je sicer vzela ampak k sm pršla čez slab mesec na obisk so ble točno tm kjer sm jih pustila,v isti vrečki-niti pogledala jih ni.user posted image

Se mi zdi da morš poznat osebo in pol z lažjim srcem oddaš stvari.



(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Komu podariti
18.11.2011 9:42:44   
Brbs
Tudi jaz dobim kar nekaj oblačilc in sem vsega zelo vesela, tudi cotik, ki so že zdelane, saj jih imajo otroci za doma in ne rabim novih kupovat za domačo rabo.
Itak bom cotke posodila tudi prijateljicam, ampak večina ima enako stare oz starejše otroke, poleg tega jih bom dobila nazaj.
Potem pa jih bom podarila tistim, ki jih res rabijo. Nekaj me jih je že kontaktiralo na ZS.
LP

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?