|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a ste kupovale...?
23.8.2005 9:40:10   
cuma
Pozdravljene nosečke!
Z možem delava seznam nakupov za našo princesko in zame in ko prideva do vprašanja: :zmeden:koliko je ta reč uporabna? in :zmeden:ali jo bomo uporabljali? mi reče: kaj če bi šla vprašat nosečke na RR? ;)
Tako da vas prosiva za nasvet glede nakupa:
:)sterilizatorja (koliko je uporaben?)
:)prsne črpalke (katero mi svetujete, če mi jo?)
:)banjico (čebriček ali navadno ali tisto z "izrastki" - da otročka posedeš vanjo in ne drsi naprej)
Na trgu je res veliko stvari in ne veva kaj izbrati.
Hvala vsem za pomoč in lepo se imejte! :metulj:
cuma
Neposredna povezava do sporočila: 1
   a ste kupovale...?
23.8.2005 9:44:25   
Mina1
- :)sterilizator: pri nas zelo uporabna zadeva pri obeh, ampak, če boš dojila in imela veliko mleka, ga niti ne boš potrebovala in tako. Še vedno ga lahko kupiš naknadno. Drugače Aventov je super fin.

- :)prsna črpalka: sem jo tudi imela, pri prvem pumpala le nekaj dni, pri drugem nič, ker ni bilo mleka. Torej tudi to lahko kupiš takoj, ko prideš iz porodnišnice, če se izkaže tako. Tudi Aventova seveda.

- :)banjica: mi imamo pri drugem oboje, pa se je izkazalo na koncu, da uživa le v banjici oz. se bolj sprosti in razprca. Pri je imel le banjico, pa je bilo fino. Stvar posameznika torej.

A bo;)

pa-pa Mina1

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   a ste kupovale...?
23.8.2005 9:44:52   
Anonimen
Sterilizatorja jaz nisem imela in ga nisem absolutno nič pogrešala. Kar hočeš sterilizirat, lahko prekuhaš v vodi. Prsne črpalke ne kupovati vnaprej, ker je mogoče ne boš potrebovala. Saj jo lahko mož po porodu kupi v lekarni, če jo boš potrebovala. Jaz sem imela banjico, najbolj navadno in sva bila s Tiborjem z njo več kot zadovoljna.:)

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   a ste kupovale...?
23.8.2005 9:52:45   
spella
Oj!

Jaz močno upam, da bom lahko dojila...tako da nisem in ne bom kupovala niti sterilizatorja niti prsne črpalke. Če bom nujno potrebovala bom že moža poslal, saj to že skoraj v vsaki trgovini dobiš (tud Špar ali Elecrelk), ki so odprte tudi ob nedeljah. Se mi zdi, da je to kr velik finančni zalogaj, če pol nikoli ne uporabiš:ups:.

Glede banjice ali čebrička pa...midva sva vzela banjico v Motherceru, takšno brez "izrastkov":)-:)-:)-(vsi pravijo, da so te z ravnim dnom velik boljše;)), ta ima na dnu čepek in lahko vodo ven spustiš. Čebriček ene hvalijo druge ne...v materinski šoli pa so rekli, da se v čebričku otroka težje umiva in nima prostora za razgibavanje in čofotanje, prednost pa je za manj spretne (sploh na začetku;)), ker otrok težje kam zdrsne:zmeden:.

Upam, da sem kaj pomagala...kako se bo pa vse skupaj obneslo pri nas pa bomo še vidl;).

LP Špela

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   a ste kupovale...?
23.8.2005 10:48:00   
Gina
Sterilizatorja nisem imela, niti pogrešala nikoli.

Prsna črpalka je bila zame zakon, ker če si ne bi stiskala, ne bi imela dovolj mleka, tako pa je črpalka non stop laufala.

Banjica se meni zdfi najboljša čisto navadna. Moji so uživali v njej. čebrička nisem imela, tako da ne vem svetovat.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   a ste kupovale...?
23.8.2005 11:10:23   
CatJa
Enako kot Gina, le da crpalka ni laufala non-stop. Ne kupuj je vnaprej.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   a ste kupovale...?
23.8.2005 11:22:17   
Pajaca
Sterilizatorja nisem kupovala, jaz sem 2x na mesec flaše prekuhala pa nobenga problema, pa nisem dojila. Z črpanjem mleka se mi pa ni dal ukvarjat, tako da tud črpalke nisem rabila.

To dvoje je najbolje počakati in kupiš po potrebi če se nuca. Če boš dojila, pol sigurno ne boš rabila.

Banco mamo mi čist navadno s stojalom, pa čimvečjo kupi, da jo čimdlje uporabljaš (če imaš samo tuš). Mi jo pri 17m še vedno normalno uporabljamo (sam zdej je cela kopalnica pod vodo....)

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   a ste kupovale...?
23.8.2005 11:44:25   
babylove
:metulj: sterilizator - nisem uporabljala, prekuhavam v vodi in se mi zdi ravno tako enostavno
:metulj: črpalka - je nimam, kupiš šele, ko in če rabiš
:metulj: banjica - nekaj boš potrebovala, da otroka skopaš. Tiste male banjice itak takoj prerastejo, max. 4 mesece so dovolj velike, zato ne rabi biti nekaj oh in ah, ampak je dovolj čisto navadna. Tako malega itak kopaš tako, da ga imaš skozi na rokah, torej ti nedrseče dno ne koristi.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   a ste kupovale...?
23.8.2005 12:58:19   
cuma
O hvala punce :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?