|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vloga za znižano plačilo vrtca-kje oddati
12.10.2011 10:18:14   
a982
ojla,
nekaj sem zasledila, da naj bi se vloga za znižano plačilo sedaj po nove oddajala na CSD in ne več na občino kot do sedaj pa po novem naj bi bilo 9 razredov. Ali katera kaj v o tem, ali sem dobila samo napačno info? Hvala lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca-kje oddati
12.10.2011 10:22:11   
benika
Nova vloga se bo oddajala v mesecu decembru na CSD.

(odgovor članu a982)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca-kje oddati
12.10.2011 10:24:40   
Andromeda
http://otrocarije.blogspot.com/2007/11/vloga-za-zniano-plailo-vrtca-za-leto.html

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca-kje oddati
12.10.2011 11:24:13   
josephine27
mogoče katera ve

ali je potrebno oddat novo vlogo če se spremeni št. družinskih članov al se gre samo tja povedat spremembo?

kam grem v tem primeru na občino ( kar smo do zdaj oddajali) ali na CSD?


_____________________________



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca-kje oddati
12.10.2011 11:29:23   
petea
josephine27,
ker se ti bo najverjetneje spremenil plačilni razred, je smiselno sporočiti in to čimprej, da ti upoštevajo pri naslednjem mesecu (če smatraš, da se ti finančno splača).
V tvojem primeru še vedno po starem sistemu - torej v vrtec ali na občino, verjetno pa je dovolj, da jim samo napišeš dopis v dveh vrsticah, da vas je od tega in tega datuma več družinskih članov.
In potem boš čez nekaj tednov seveda morala za naslednje leto kljub vsemu oddati vlogo po novem sistemu.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca-kje oddati
12.10.2011 12:49:46   
Petka09
Najnovejša info je, da naj bi se vse aktivnosti okrog prenosa te funkcije iz Občin na CSD-je prestavile za 6 mesecev: torej na 1.7.2011.

To še zdaj ni potrjeno, je pa predlog in kolikor poznam vse skupaj, bo res tako, ker stvari še zdaleč niso usklajene in dorečene.

Tako da mislim, da se bodo vloge še naprej oddajale na občini.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca-kje oddati
12.10.2011 12:57:11   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

mogoče katera ve

ali je potrebno oddat novo vlogo če se spremeni št. družinskih članov al se gre samo tja povedat spremembo?

kam grem v tem primeru na občino ( kar smo do zdaj oddajali) ali na CSD?



če se ne motim si iz Go občine??
Ko rodiš greš z RL na občino v 3 nadstropje levo, dol do.... pa tudi se ne morem spomnit kako se jim reče, no,.. v glavnem mislim da so druga vrata levo, malo pred stanovanjskim skladom

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vloga za znižano plačilo vrtca-kje oddati
12.10.2011 12:59:41   
enea
ja danes sem klicala na csd, oz pri nas še na občino, kjer smo do sedaj oddajali vloge, ker jaz sem jo prejšnji teden poslala po pošti, in so mi rekli tako da gre vse na csd, zato moja vloga še ni brezpredmetna, ker ne vedo kaj bi z njo, vsekakor pa, po 1.12.2011 se bo oddajalo nove vloge za leto 2012

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?