|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedonošenčki 2010
26.9.2011 16:36:48   
pinkyneza
ooo... Katka bravo za hojo!!! Zdj te bo pa mami lahko lovila...

No, mi imamo jutri zadnjič fizio in potem samo še kontrole v ra... Drugače pa PIka že sama vstane in lepo stoji, ob opori že malo hodi!  Pa ful je dobra ko pokaže kako je velika in bravo, bravo...

Aja, še prve besede smo dočakali... ATA, TETA, BABA IN MAMA

Lep pozdrav vsem skupaj

(odgovor članu Dona84)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Nedonošenčki 2010
27.9.2011 8:30:30   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: Dona84

Mi lahko katera nazorno opiše kako se pravilno otroku pokaže, kako se obrne s trebuščka na hrbet? Nam je v razvojni pokazal le to, da daš roko, preko katere se vali, stegnjeno naravnost navzgor, potem jo pa primeš za trup in prevališ. Nekje sem brala, da naj bi pokrču eno nogico, Kaj je s tem? Naša mala se na trebušček kotali že slab mesec, nazaj ji je pa le 2x uspelo in je res zoprn ta jokuser posted image . Mi lahko katera kaj svetuje?

lp

roko, preko katere se vali, daš navzgor oz. pod ramo/trup, da se ne zvije nazaj. primeš drugo roko in nogo (ki sta pri valjenju zgoraj) in ju pokrčis skupaj, koleno na komolec, tako da je glava naprej (nikakor ne nazaj!). otrok je tako v obliki lune. in potam samo prevališ na hrbet.

(odgovor članu Dona84)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Nedonošenčki 2010
27.9.2011 8:31:15   
bambixxx
bravo Katka in Pika user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Nedonošenčki 2010
4.10.2011 8:36:04   
bambixxx
jutro,

pri nas nič kaj dobro. prejšnji teden sva bila v RA in je zdravnica napovedala blago CP (diplegija) user posted image . Smo bili kar v šoku, ker do zdaj nihče ni nikoli omenil te možnosti. svetovali so nam razvojni vrtec, ker bi tam dobil boljšo oskrbo kot v rednem, saj so vse vzgojiteljice izučene za handling, poleg tega ima še posebne obravnave pri defektologu, logopedu, nevrofizioterapevtu, itd. shodil bo le z intenzivno FT (take so napovedi). zdaj iščemo vse povprek druga mnenja, dodatne FT, ortopedsko opremo za vadbo...

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Nedonošenčki 2010
4.10.2011 10:24:09   
trmica
Dober dan mamice.
Se opravičujem, ker takole vdiram v vašo temo. Sicer ne spadamo čisto zraven, ali pa tudi user posted image Imamo nedonošenčka (rojen v 31. t.), sicer letošnjega. Imam par vprašanj, za vas, ki ste to že dale skozi:
- ali ste svoje sončke dale cepit za rota virus oz. karkoli drugega izven rednega programa?
- kdaj ste začele uvajati gosto hrano?
- ali bi mi na CSD podaljšali porodniško, glede na to, da hodimo v razvojno ambulanto in nevrofizioterapijo? Za tisti čas ko je bil prekmalu rojen imam podaljšano, pa ne vem ali odobravajo še tisto dodatno 3 mesečno podaljšanje? Vaše izkušnje ...

hvala za odgovore.
sončen pozdrav user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Nedonošenčki 2010
4.10.2011 11:24:25   
tjasaoasis
Trmica, jaz sem svojo (roj. v 32 tednu) dala cepit za rotavirus, predvsem iz razloga ker gre že sedaj v vrtec. Gosto hrano sem začela uvajat pri kronoloških 6 mesecih, sedaj pa naj bi veljala že spet neka nova smernica uvajanja pri 4 mesecih tako, da bi se na tvojem mestu glede tega posvetovala s pediatrinjo. Se pa običajno upošteva kar kronološka starost ali pa polovična korigiranost. In pa seveda tudi pripravljenost otroka :). To da hodiš v razvojno in na fizioterapijo ni dovolj da dobiš podaljšanje. Mislim, da je bilo včasih avtomatsko podaljšano 3 mesece sedaj pa more biti za to nek bolj konkreten razlog. Načeloma daš vlogo za podaljšanje tik pred iztekom porodniške, v kolikor se kažejo kakšni razvojni zaostanki, če je potrebna pogosta terapija...seveda s priloženimi izvidi s strani zdravnikov. Je pa tako, da je meni pediatrinja "ponudila" podaljšanje, kao da bi verjetno lahko dobila brez problema samo da bi ona pač malo napisala da hčerka zaostaja v razvoju ipd., samo se jaz s tem nisem strinjala. Sej mi je fajn bit doma ampak je s tamalo vse ok in res ni potrebe.

(odgovor članu trmica)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Nedonošenčki 2010
4.10.2011 11:53:18   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

jutro,

pri nas nič kaj dobro. prejšnji teden sva bila v RA in je zdravnica napovedala blago CP (diplegija) user posted image . Smo bili kar v šoku, ker do zdaj nihče ni nikoli omenil te možnosti. svetovali so nam razvojni vrtec, ker bi tam dobil boljšo oskrbo kot v rednem, saj so vse vzgojiteljice izučene za handling, poleg tega ima še posebne obravnave pri defektologu, logopedu, nevrofizioterapevtu, itd. shodil bo le z intenzivno FT (take so napovedi). zdaj iščemo vse povprek druga mnenja, dodatne FT, ortopedsko opremo za vadbo...


user posted image user posted image user posted image Še kako te razumem.user posted image

Sama imam hčerko rojeno v 29.tednu. Sicer tu nisem kaj več dosti aktivna. Poznam pa probleme. Hčerka je imela ob rojstvu možganske krvavitve. Letos smo opravili magnetno resonanco glave, ker sem jaz bila mnenja, da je nekaj narobe. Izkazalo se je, da je ob rojstvu utrpela tudi daljšo dihalno stisko in so možgani, ki uravnavajo spodnje dele udov delno odmrli in so vidne brazgotine in še ena zadeva, ki pa naj ne bi vplivala na njen razvoj. Je pa tudi leva stran slabša in ker je levak nam to prinaša določene težave pri finomotoriki v kasnejšem obdobju. Fizioterapijo sve obiskovali do tretjega leta in zdaj sve spet začele samoplačniško in dobili smo tudi delovno terapijo in fizioterapijo na napotnico. Ima pa tudi probleme z očmi - nitaste motnjave v steklovini, ki bi naj nastale zaradi pritiska ob porodu. Je pa tudi hud alergik na alergene, ki jih ni mogoče odstraniti iz okolja (naravauser posted image ). Drugače obiskuje drugi razred redne osnovne šole in razen pri telovadbi ne odstopa.

Jaz sem mislila, da smo ven iz vsega tega. Pa žal spet vse prihaja na plan. Sva se pred leti odločila, da bova ostala samo na enem otroku, a je usoda hotela drugače. Trenutno sem v pričakovanju drugega. Upam, da bo tokrat potekalo kot piše v literaturahuser posted image .

Želim vam vse dobro in polno dobre volje, pozitivnih misli!!





< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 4.10.2011 11:55:04 >

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Nedonošenčki 2010
4.10.2011 17:24:48   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

jutro,

pri nas nič kaj dobro. prejšnji teden sva bila v RA in je zdravnica napovedala blago CP (diplegija) user posted image . Smo bili kar v šoku, ker do zdaj nihče ni nikoli omenil te možnosti. svetovali so nam razvojni vrtec, ker bi tam dobil boljšo oskrbo kot v rednem, saj so vse vzgojiteljice izučene za handling, poleg tega ima še posebne obravnave pri defektologu, logopedu, nevrofizioterapevtu, itd. shodil bo le z intenzivno FT (take so napovedi). zdaj iščemo vse povprek druga mnenja, dodatne FT, ortopedsko opremo za vadbo...


Ta glavno sem pozabila napisati. Mi smo tudi obravnavani na mariborskem območju in tudi na vse fizioterapije bomo hodili tja.Če želiš se mi lahko javiš na privat pa si izmenjave maile, ker ti lahko nekoga priporočam, ki te vzame takoj v obravnavo. Pa tudi prijatelji imajo otroka s cerebralno paralizo tako so mi tudi blizu pravne in druge zadeve in problemi, ki se pojavljajo in ti lahko priporočam stvari, da ti bo lažje.



(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Nedonošenčki 2010
4.10.2011 18:37:06   
Kiya
Bambi a ni za take diagnoze malo prekmalu? Ne vem, ampak se mi zdi, da so vedno govorili, da se take diagnoze šele pri 3 letih lahko daje.


Trmica
nam je pediatrinja v RA napisala bolj podroben izvid, ki smo ga potem oddali pri podaljšanju.

Tinkara
a si sedaj na bolniški ali normalno hodiš v službo?

Mi smo pa že 2 teden na bolniški, smo včeraj dobili antibiotik in upamo, da bo končno izginila vročina user posted image in bo zdrava

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Nedonošenčki 2010
5.10.2011 7:37:18   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

Tinkara a si sedaj na bolniški ali normalno hodiš v službo?



Sem na bolniški že dva tedna. Sem imela grozne slabosti in pritisk me malo zeza- 90/60. Sicer je dr. Pušenjak na NS rekel,da je to sicer super pritisk za otroka. Mi je dal navodila in priporočila za naprej in da moram ostati na bolniški. Upam, da se bo strinjala tudi moja osebna ginekologinja in osebna zdravnica. Tudi, če mi bolniško prekinejo ne mislim tvegati, ker sem sam svoj šef in bom ta čas izkoristila za sebe, da bo otroku v trebuščku čim bolj udobno. Moj cilj je čim dlje zdržati v enem kosu in da bo vse ok. Ne sme se ponoviti prva nosečnost! Ja... probam biti pozitivnauser posted image .

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 5.10.2011 7:39:56 >

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Nedonošenčki 2010
5.10.2011 7:45:56   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: trmica

Dober dan mamice.
Se opravičujem, ker takole vdiram v vašo temo. Sicer ne spadamo čisto zraven, ali pa tudi user posted image Imamo nedonošenčka (rojen v 31. t.), sicer letošnjega. Imam par vprašanj, za vas, ki ste to že dale skozi:
- ali ste svoje sončke dale cepit za rota virus oz. karkoli drugega izven rednega programa?
- kdaj ste začele uvajati gosto hrano?
- ali bi mi na CSD podaljšali porodniško, glede na to, da hodimo v razvojno ambulanto in nevrofizioterapijo? Za tisti čas ko je bil prekmalu rojen imam podaljšano, pa ne vem ali odobravajo še tisto dodatno 3 mesečno podaljšanje? Vaše izkušnje ...

hvala za odgovore.
sončen pozdrav user posted image



Nismo se odločili za nobeno cepljenje razen za klope. V glavnem samo tisto kar je obvezno, pa že tega je dosti.
Gosto hrano sem uvajala pozneje. Prištela sem dva meseca in pol kolikor se je prej rodila.
Seveda lahko daš vlogo za podaljšanje. Dober mesec pred zaključkom porodniške skopiraš vse izvide in jih priložiš k vlogi in oddaš na CSD.

(odgovor članu trmica)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Nedonošenčki 2010
5.10.2011 8:34:16   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

jutro,

pri nas nič kaj dobro. prejšnji teden sva bila v RA in je zdravnica napovedala blago CP (diplegija) user posted image . Smo bili kar v šoku, ker do zdaj nihče ni nikoli omenil te možnosti. svetovali so nam razvojni vrtec, ker bi tam dobil boljšo oskrbo kot v rednem, saj so vse vzgojiteljice izučene za handling, poleg tega ima še posebne obravnave pri defektologu, logopedu, nevrofizioterapevtu, itd. shodil bo le z intenzivno FT (take so napovedi). zdaj iščemo vse povprek druga mnenja, dodatne FT, ortopedsko opremo za vadbo...


Ta glavno sem pozabila napisati. Mi smo tudi obravnavani na mariborskem območju in tudi na vse fizioterapije bomo hodili tja.Če želiš se mi lahko javiš na privat pa si izmenjave maile, ker ti lahko nekoga priporočam, ki te vzame takoj v obravnavo. Pa tudi prijatelji imajo otroka s cerebralno paralizo tako so mi tudi blizu pravne in druge zadeve in problemi, ki se pojavljajo in ti lahko priporočam stvari, da ti bo lažje.




Tinkara ZS

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Nedonošenčki 2010
5.10.2011 8:52:23   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

Bambi a ni za take diagnoze malo prekmalu? Ne vem, ampak se mi zdi, da so vedno govorili, da se take diagnoze šele pri 3 letih lahko daje.


saj to še ni diagnoza. taka je le napoved, zdravnica je rekla, da se nakazuje diplegija. mi še vedno upamo, da bo z veeeelikooo FT sam shodil in upamo, da ne bo kakih večjih posledic.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Nedonošenčki 2010
5.10.2011 8:52:51   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

jutro,

pri nas nič kaj dobro. prejšnji teden sva bila v RA in je zdravnica napovedala blago CP (diplegija) user posted image . Smo bili kar v šoku, ker do zdaj nihče ni nikoli omenil te možnosti. svetovali so nam razvojni vrtec, ker bi tam dobil boljšo oskrbo kot v rednem, saj so vse vzgojiteljice izučene za handling, poleg tega ima še posebne obravnave pri defektologu, logopedu, nevrofizioterapevtu, itd. shodil bo le z intenzivno FT (take so napovedi). zdaj iščemo vse povprek druga mnenja, dodatne FT, ortopedsko opremo za vadbo...


Ta glavno sem pozabila napisati. Mi smo tudi obravnavani na mariborskem območju in tudi na vse fizioterapije bomo hodili tja.Če želiš se mi lahko javiš na privat pa si izmenjave maile, ker ti lahko nekoga priporočam, ki te vzame takoj v obravnavo. Pa tudi prijatelji imajo otroka s cerebralno paralizo tako so mi tudi blizu pravne in druge zadeve in problemi, ki se pojavljajo in ti lahko priporočam stvari, da ti bo lažje.




Tinkara ZS


hmmm.... si mi znana ...... odgovorilauser posted image

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 5.10.2011 8:56:48 >

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Nedonošenčki 2010
5.10.2011 8:56:13   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: trmica

Dober dan mamice.
Se opravičujem, ker takole vdiram v vašo temo. Sicer ne spadamo čisto zraven, ali pa tudi user posted image Imamo nedonošenčka (rojen v 31. t.), sicer letošnjega. Imam par vprašanj, za vas, ki ste to že dale skozi:
- ali ste svoje sončke dale cepit za rota virus oz. karkoli drugega izven rednega programa?
- kdaj ste začele uvajati gosto hrano?
- ali bi mi na CSD podaljšali porodniško, glede na to, da hodimo v razvojno ambulanto in nevrofizioterapijo? Za tisti čas ko je bil prekmalu rojen imam podaljšano, pa ne vem ali odobravajo še tisto dodatno 3 mesečno podaljšanje? Vaše izkušnje ...

hvala za odgovore.
sončen pozdrav user posted image


naš je 27t. za rota virus so nam odsvetovali, ker naj bi tem malim škodilo cepivo, tako da ga nismo cepili. GH smo začeli hitro uvajati pri dejanskih 4,5m (kor. 1,5m), ker je popil ogromno mleka in je bil ves napihnjen potem. ko smo prešli na GH, so tudi krči izginili. Za podaljšanje vsekakor vloži, zgubit nimaš kaj. Mismo priložili vse izvide - odpustnico iz bolnice, vse izvide iz RA, okulista. Če zaostaja razvojno, ponavadi podaljšajo.

(odgovor članu trmica)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Nedonošenčki 2010
5.10.2011 20:34:56   
katka katy
čer punce..........pišem vam poredko, ampak vas imam v mislih.........
trmica: tudi jaz nisem dala cepiti za rotavirus, ker se mi ni zdelo potrebno, to je tako kot cepivo za gripo, cepljen je za eno vrsto virusa, a dobi drugo..gosto hrano sem začela uvajati pri dejanski starosti 6m, vendar ni šlo, potem smo imele še neke zdravstvene težave, tolk da smo začele gosto hrano orng dodajat šele pri 8m (korigirano5,5m). nisem je niti sila ampak sem raj počakala... opazuj otroka ti bo sam pokazal kdaj je pripravljen. začni postopoma pa boš vidla.
bambixxx: prav čudno res, da ti vsega tega niso že prej svetovali. pa vsi majo zmeraj tolk za povedat..... jaz upam da se bo izteklo vsaj kolkrtolk vredu. držim pesti
Tinkara78: iskrene čestitke. in upam da se bo res isteklo vse po knjigi...
Kiya: a je bolezen posledica vrtca, al spremembe vremena...........

no naši hitijo štirke ven kot za zastavo... ampak vsak spicka posebaj tolk da mamo kar pestro... je obupno tečna in po pravic povedan po eni strani že komaj čakam da grem nazaj na šiht, močno sem upala da bomo zadnji mesec prebile z obilo dobre volje in nasmehov, a se je naša mala trmica odločila da bo cvilila cele dneve.. žal je tako upam da jo bo minilo...
lep pozdravček,

< Sporočilo je popravil katka katy -- 5.10.2011 20:36:12 >


_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Nedonošenčki 2010
7.10.2011 12:47:52   
pinkyneza
živjo spet po dolgem času...

BAMBIXXX - ne skrbi, naj ti povem, da ima nečakinja od mojega cerebralno paralizo... No, naj bi jo imela. Rodila se je 6 tednov prezgodaj, imela 1800gramov... Danes hodi v prvi letnik srednje šole, visoka je 175 cm in ima kar tam okoli 70 kg... Že pri treh mesecih so ji v razvojni napovedali CP, da ne bo nikoli shodila... IN KUP ENIH DIAGNOZ, ki so bile baje strašne... Res je shodila, ko je bila stara 20 mesecev, saj je bila vmes poškodovana in imela nogi v mavcu... Danes to, da ima CP vemo samo tisti, ki jo poznamo - levo roko ima šibkejšo kot desno (mislim, da imajo to vsi desničarji), včasih, ko je trmasta in se ji nič ne da pa z levo nogo hodi ko da bi šepala... Še vedno hodi približno enkrat letno na terapijo in kontrolo v razvojno...

Sicer so pa tudi nam napovedali vse možne scenarije... Danes pa smo bili na kontroli v razvojni in je bila zdravnica navdušena nad Piko. Je rekla da če bi vložili za podaljšanje porodniške, da bi se nam vsi smejali... Mah sej je bolš, da je tamala ok... Samo bi bila pa bolj vesela, če bi bla še malo doma z njo... ITAK! Sicer pa grem tako in tako v službo šele drugo leto (uf, kako je to dalec)... Decembra gremo še malo na oddih v Terme Rogaška... Pa še med prazniki bomo užival... Pa rojstni dan bomo praznovali!!!!

Cepljenje - mi nismo nič dodatno cepili... Bomo pa drugo leto za klope, sploh zdaj ko imamo nahrbtnik veliko hodimo po gozdu in gorah... Smo letos nabrali kar nekaj jurčkov, marel, kostanja...

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Nedonošenčki 2010
7.10.2011 16:31:59   
Kiya
Tudi mi nismo naše čisto nič dodatno cepili, niti za rotavirus.

Naša mala je končno bolje, je pa vse skupaj vrtec, izraščanje zobkov pripeljalo do prehlada, ki je potem bil viroza in zdej ta teden smo končno dobili antibiotik in
ni več vročine, ki se je pojavljala vsake par dni.

V sredo naj bi pa počasi šla v vrtec, ko prenehamo z AB, po 3 tednih user posted image

(odgovor članu pinkyneza)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Nedonošenčki 2010
21.10.2011 12:22:38   
pinkyneza
BABE... MI še kar kupujemo voziček... Kako se vam zdi tale??? Roza barve seveda....

http://www.sb-poceni.si/slapi.html

Hvala za nasvete in uživajte...

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Nedonošenčki 2010
21.10.2011 18:05:56   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: pinkyneza

BABE... MI še kar kupujemo voziček... Kako se vam zdi tale??? Roza barve seveda....

http://www.sb-poceni.si/slapi.html

Hvala za nasvete in uživajte...


malo drago se mi zdi za marelo user posted image  imaš veliko cenejše npr. od Lemija pri Leclercu ali v BC, ko je kakšna akcija.

(odgovor članu pinkyneza)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Nedonošenčki 2010
22.10.2011 11:38:11   
bambixxx
dan user posted image ,

mi pa danes praznujemo 18 mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image .

drugače intenzivno telovadimo in hodimo na FT. uspelo nam je posedanje iz ene strani user posted image , zdaj treniramo še drugo.
dobila sem tudi podaljšano bolniško za 6 mesecev, tako da še lahko skrbim za svojega sončka doma in mu ni treba še v vrtec. user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Nedonošenčki 2010
22.10.2011 11:45:23   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

dan user posted image ,

mi pa danes praznujemo 18 mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image .

drugače intenzivno telovadimo in hodimo na FT. uspelo nam je posedanje iz ene strani user posted image , zdaj treniramo še drugo.
dobila sem tudi podaljšano bolniško za 6 mesecev, tako da še lahko skrbim za svojega sončka doma in mu ni treba še v vrtec. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še kaj pripopam? user posted image

Res sem vesela za podaljšanje in napredke!! T. pa želim vse najboljše za svečko in pol!!

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 22.10.2011 11:47:33 >

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Nedonošenčki 2010
23.10.2011 10:42:04   
Kiya
Bambi super za posedanje user posted image , do kdaj imaš sedaj porodniško?

Kako bo pa potem z vrtcem, vas bo mesto čakalo ali boš mogla ponovno dajati vlogo?

Pri nas je pa novo to, da je en dan pred 19m shodila user posted image , čeprav če hoče kam hitro iti gre še vseeno po vseh štirih user posted image

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Nedonošenčki 2010
23.10.2011 17:12:08   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

Bambi super za posedanje user posted image , do kdaj imaš sedaj porodniško?

Kako bo pa potem z vrtcem, vas bo mesto čakalo ali boš mogla ponovno dajati vlogo?

Pri nas je pa novo to, da je en dan pred 19m shodila user posted image , čeprav če hoče kam hitro iti gre še vseeno po vseh štirih user posted image


nimam več porodniške, ampak bolniško. manj evrčkov user posted image , ampak vseeno vesela, da sem še lahko doma. user posted image
iz vrtca smo ga izpisali že na začetku meseca, ker so nam odsvetovali rednega. Ko bo tak daleč, pa bo šel v razvojni vrtec. imajo prosto, ni problem.

user posted image user posted image user posted image  Julija!

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Nedonošenčki 2010
23.10.2011 19:27:52   
bambixxx
aja bolniško imam do aprila 2012.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?