|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
25.10.2011 21:23:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Driska...
25.10.2011 21:33:59   
m_o_i
ni nekaj dni trajajoca driska pri malemu otroku DOBER razlog za obisk pediatra!?

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.10.2011 22:29:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Driska...
26.10.2011 5:39:50   
Hope2
Probaj menjat probiotike, včasih so kaki brez živih bakterij ali pa so napačno skladiščeni. Če prepogosto odvaja oz gre odvajat takoj ko vzame tableto, lahko takrat daš še 1 tabletko.  Drugo pa probaj mu dat redehidracijski prašek ali pa kak isostar. Pri virozi nimaš kaj naredit, ampak čez par dni bi se pa vseeno šla pokazat in dat vzorec blata


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 26.10.2011 5:51:54 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Driska...
26.10.2011 7:32:16   
Petka09
Pa ne glede na sodobne nasvete, da naj otrok je kar pač hoče (da ni potrebna dieta), bi mu jaz dajala kaj takega, kar bi zapiralo: riž, bobi palčke, čokolado... Linex mogoče?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Driska...
26.10.2011 8:33:36   
Star_a
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

torej... nas br.2 ima drisko ze od cetrtka - revez se se ponoci dviga in 2x kaka. sicer je OK, se igra in nekak funkcionira, ampak po tolikem casu pa se ze vidi, da je izcrpan. k sreci pije dosti in poje, kolikor more. dajem mu probiotike, ampak ta hudic kot da ne namerava miniti user posted image  kaj loh nardim, da mu bo bolje?


Rehidracijsko tekočino v prašku greš kupit v lekarno.Jaz bi ti samo napisala še,da moraš oprati igračke,jih dezinficirat,umivanje rok itd. da ne bo še dlje trajalo...
Drugo kaj lahko narediš je nič: otrok se je okužil z bakterijami in na žalost mora ven spravit. če bo driska trajala 14 dni in več ali bo otrok dehidriran ,apatičen ga pelješ k zdravniku. Do takrat pa crkljanje in crkljanjeuser posted image



Dokazano je, s študijami, kjer so primerjali 2 skupini otrok (eni so dajali strogo dieto: tisto, ki vam jo še nekateri svetujejo, druga skupina pa je jedla vse po vrsti) in trajanje driske je bilo pri obeh skupinah enako (pri drugi skupini je bila driska pol dneva dlje), vendar je druga skupina dosti prej okrevala in ni imela nobenih posledic (intoleranc, dolgotrajnih drisk, predvsem pa otroci niso bili sestradani).

pa še nekaj : naroči se pri P za petek da greste na pregled,da naj da blato na preiskavo,ker takrat bo ravno 1 teden. da se izključijo druge možnosti.Drugače pa če je blato "ok" ,potem lahko traja driska 14 dni 

< Sporočilo je popravil Star_a -- 26.10.2011 8:38:01 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Driska...
26.10.2011 8:52:05   
Paštetka
Probiotik bo veliko bolj pomagal, če mu daš kakšen prebiotik (hrana za prijazne bakterije)

KUpi v lekarni WAYA prašek in ga zmešaj v actimel. Super kombinacija.

Tam nekje do 4. leta, ga uporabi samo polovičko.

Pa tople čaje naj pije, čim več tekočine.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
26.10.2011 8:55:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Star_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Driska...
26.10.2011 8:56:49   
Star_a
marsikdo še kar naprej trdi tisto kar ni res,še posebno tisti ta stare šole user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Driska...
26.10.2011 10:06:35   
Najaa
Pri nas P svetuje drugo varianto - da naj otrok je in pije kar mu paše. Sploh če v času driske ni ješč in ne more pit. Tak da mi imamo takrat vedno dosti soka v tetrapaku, ker temu se pa ne moreta upret. user posted image Pa čokolade mal več user posted image in palačinke ipd. Pač kar otroku paše. Sam če driska traja predolgo, bi jaz kar šla otroka pokazat. 

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Driska...
26.10.2011 11:41:42   
dps1
veš kak recept ga bo 100% porihtal?

topla coca-cola, dobro premešaš da gredo mehurčki ven, zraven bobi palčke (sušijo), pa suhe borovničke. čez noč bo boljše.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
26.10.2011 12:17:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dps1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Driska...
26.10.2011 12:26:09   
Hope2
Ravno tole s cocacolo in bobi palčkami sem si jaz uničla oz še poslabšalo zadevo. Dokler ne vem kaj otroku je, jaz zaradi svojih izkušenj nikoli ne bom ponudila tega otroku. Eno je, ko gre za zadevo, ko pač otrok kaj takega poje in drugo, ko so vprašljivi virusi ali bakterij. Nobena bobi palčka li cocacola  ne bo pobila viruse ali uničla bakterije, da bi izboljšala kakec

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Driska...
26.10.2011 13:28:42   
Najaa
Če otrok kaj takega poje, je v 2-3 dneh ponavadi boljše.
Sicer pa moji dve coca cole ne marata tak da tega nisem probala.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Driska...
26.10.2011 22:14:05   
rozilu
Mah, jaz tiste kokakole ne bi dajala otroku. Če že, sprobaj na sebi user posted image

Nam so zelo pomagale suhe borovnice (pol dva dni ni kakala user posted image ). Sicer moj P svetuje dieto brez sladkega in mastnega (ja, old school), ampak jaz naredim nekaj vmesnega. Dam ji "priporočeno" hrano ala palčke, nemastna zelenjavna juhica, riž (ker to itak pogosto jemo), sadje ji malo omejim (sicer ga poje na kile), čokolado pa takrat dobi samo temno. Se mi zdi kar dober kompromis, še vedno lahko večino stvari je, samo s sadjem ne pretiravamo. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
27.10.2011 9:56:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rozilu)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?