|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2011
8.11.2011 12:18:48   
3masha
Živjo.

Mi smo preseljeni, razpakirani, ter končno smo danes dobili internet.

Sem pa že čez rok 3 dni, upam da konec tedna le rodim, kaže nič. Ocenjena tel.teža malega je 4kg, CTG sem imela že 4x, nič popadkov, odprta sem 5cm. Tako da če ne bo drugače, grem pa kar v petek v porodnišnico "se pokazat" ker dvomim da bo kakšna sprememba v kratkem oz. do 10 dni čez rok:).

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Novembrke 2011
8.11.2011 12:24:02   
Natka23
IZVIRNO SPOROČILO: 3masha

Živjo.

Mi smo preseljeni, razpakirani, ter končno smo danes dobili internet.

Sem pa že čez rok 3 dni, upam da konec tedna le rodim, kaže nič. Ocenjena tel.teža malega je 4kg, CTG sem imela že 4x, nič popadkov, odprta sem 5cm. Tako da če ne bo drugače, grem pa kar v petek v porodnišnico "se pokazat" ker dvomim da bo kakšna sprememba v kratkem oz. do 10 dni čez rok:).


Super, da ste preseljeni, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , upam, da čimprej rodiš in da ti mine čimmlažjeuser posted image

(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Novembrke 2011
8.11.2011 21:13:53   
Cari
Oj,

jaz sem bila tudi že prejšnji petek 1 cm odprta, popadki hmmmmm kdaj pa kdaj, mislim da še ne pravi. Včeraj na pregledu me ni sploh pogledala, CTG miren, razen mali razgrajač je veselo telovadil in bil živahen kot že dolgo ne. In me je vprašala, če se pogosto takole razburja. Razburja? Jaz sem mislila, da je dobro, da telovadi user posted image

Kot kaže bomo jutri praznovali doma še 2 rd naše male miške, potem bi bil pa že čas. Naslednji pregled imam v četrtek. Glede na to, koliko malih čaka v vrsti bi bilo treba kar sobo v P rezervirat user posted image . Da bi čim lažje minilo, ko se bo začelo. Itak vse pozabiš, ko dobiš dišečo štručko v naročje...


_____________________________

Cari

(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Novembrke 2011
8.11.2011 22:30:05   
baby kiss
Živjo! Najprej vsem mamicam čestitke ter prijetno crkljanje s štručkami  user posted image user posted image .Vidim da se porodna mrzlica umirila ne duha ne sluha o novih bebikah user posted image jah očitno se jim ne mudi.Sinoč sem začutila moker madež v okolici prsi in ko sem pogledala je kar ven teklo, itak vsa začudena kaj pa je to sem skočila user posted image hehehe potem sem prebrala da je pač kolostrumuser posted image trapa jz sam upam da mi je oproščeno ker tega še nikoli nisem doživela,koliko časa pred porodom je vam začelo teči iz prsi? kar se pa moje princeske tiče se kar sumljivo umirila zadnje dva dni, občasno brcne vendar ne toliko kot prej, mislim da bomo šli kar predčasno, imam pa tudi lažne popadke ko me kar useka u križu in že mislim da je to to potem se pa kar umiriuser posted image . sem pa tudi že malo naveličana tega trebuha saj mi ga je iz dneva u dan težje nositi, včasih se počutim kot slon v trgovini s porcelanomuser posted image , Toliko od mene vsem mamicam želim zdrave štručke ostalim sotrpinkam pa čim lažji porod.

(odgovor članu Cari)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 7:02:01   
Natka23
IZVIRNO SPOROČILO: baby kiss

Živjo! Najprej vsem mamicam čestitke ter prijetno crkljanje s štručkami  user posted image user posted image .Vidim da se porodna mrzlica umirila ne duha ne sluha o novih bebikah user posted image jah očitno se jim ne mudi.Sinoč sem začutila moker madež v okolici prsi in ko sem pogledala je kar ven teklo, itak vsa začudena kaj pa je to sem skočila user posted image hehehe potem sem prebrala da je pač kolostrumuser posted image trapa jz sam upam da mi je oproščeno ker tega še nikoli nisem doživela,koliko časa pred porodom je vam začelo teči iz prsi? kar se pa moje princeske tiče se kar sumljivo umirila zadnje dva dni, občasno brcne vendar ne toliko kot prej, mislim da bomo šli kar predčasno, imam pa tudi lažne popadke ko me kar useka u križu in že mislim da je to to potem se pa kar umiriuser posted image . sem pa tudi že malo naveličana tega trebuha saj mi ga je iz dneva u dan težje nositi, včasih se počutim kot slon v trgovini s porcelanomuser posted image , Toliko od mene vsem mamicam želim zdrave štručke ostalim sotrpinkam pa čim lažji porod.



Sploh mi niuser posted image Mislim da smo vse na istem, pa nič ne pomaga ne da se pohitevatuser posted image user posted image

(odgovor članu baby kiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 7:18:44   
tassika
Tudi jaz sem sama sebi odveč. Sploh, ker če se ponoči zbudim, potem ne morem zaspat nazaj, posledično sem zjutraj utrujena, glava me boli in sem sitna, pa še ne vem kam naj se dam. Pospravljeno je vse, kuhat ali pečt se mi ne da, ker itak nimam nekega hudega apetita, torbe pripravljene že cel mesec, ker so rekli da bo prej, zdaj pa ničuser posted image

Me zanima, kaj bo v petek na ctg-ju, ker sploh več ne ločim, kaj so pravi popadki in kaj lažni. Špikne v križu, trebuh otrdi za nekaj časa in malo težje diham, po pravilih bi to morali biti pravi, samo še vedno nisem prepričana. Saj pravim, na zadnjem pregledu je bilo vse ok, mali že spuščen, teža ocenjena na ca 3kg, pretoki in plodovnica ok, startanje posteljice ocenjeno na II-III, kar je tudi normalno za te tedne. Vaginalno me pa ni pogledala, ker je rekla, da je itak vseeno, ker če grem rodit ne bo nič narobe user posted image

Nič zdaj moram pa it plesat, tamala tečnari zraven. Tale polna luna jo na polno trkauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 8:44:57   
Natka23
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Tudi jaz sem sama sebi odveč. Sploh, ker če se ponoči zbudim, potem ne morem zaspat nazaj, posledično sem zjutraj utrujena, glava me boli in sem sitna, pa še ne vem kam naj se dam. Pospravljeno je vse, kuhat ali pečt se mi ne da, ker itak nimam nekega hudega apetita, torbe pripravljene že cel mesec, ker so rekli da bo prej, zdaj pa ničuser posted image

Me zanima, kaj bo v petek na ctg-ju, ker sploh več ne ločim, kaj so pravi popadki in kaj lažni. Špikne v križu, trebuh otrdi za nekaj časa in malo težje diham, po pravilih bi to morali biti pravi, samo še vedno nisem prepričana. Saj pravim, na zadnjem pregledu je bilo vse ok, mali že spuščen, teža ocenjena na ca 3kg, pretoki in plodovnica ok, startanje posteljice ocenjeno na II-III, kar je tudi normalno za te tedne. Vaginalno me pa ni pogledala, ker je rekla, da je itak vseeno, ker če grem rodit ne bo nič narobe user posted image

Nič zdaj moram pa it plesat, tamala tečnari zraven. Tale polna luna jo na polno trkauser posted image


jaz sem večraj naredla 8o počepov ne vem kolk km sprehoda in še plesale sva z tamalo, po moje je zabetoniran not in isto kot ti, v tej nosečnosti tavam v temi, sploh ne vem, kaj naj bi bil popadekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 10:39:23   
3masha

IZVIRNO SPOROČILO: Natka23

IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Tudi jaz sem sama sebi odveč. Sploh, ker če se ponoči zbudim, potem ne morem zaspat nazaj, posledično sem zjutraj utrujena, glava me boli in sem sitna, pa še ne vem kam naj se dam. Pospravljeno je vse, kuhat ali pečt se mi ne da, ker itak nimam nekega hudega apetita, torbe pripravljene že cel mesec, ker so rekli da bo prej, zdaj pa ničuser posted image

Me zanima, kaj bo v petek na ctg-ju, ker sploh več ne ločim, kaj so pravi popadki in kaj lažni. Špikne v križu, trebuh otrdi za nekaj časa in malo težje diham, po pravilih bi to morali biti pravi, samo še vedno nisem prepričana. Saj pravim, na zadnjem pregledu je bilo vse ok, mali že spuščen, teža ocenjena na ca 3kg, pretoki in plodovnica ok, startanje posteljice ocenjeno na II-III, kar je tudi normalno za te tedne. Vaginalno me pa ni pogledala, ker je rekla, da je itak vseeno, ker če grem rodit ne bo nič narobe user posted image

Nič zdaj moram pa it plesat, tamala tečnari zraven. Tale polna luna jo na polno trkauser posted image


jaz sem večraj naredla 8o počepov ne vem kolk km sprehoda in še plesale sva z tamalo, po moje je zabetoniran not in isto kot ti, v tej nosečnosti tavam v temi, sploh ne vem, kaj naj bi bil popadekuser posted image user posted image user posted image



Ah enako. Šla sem 20 nadstropij gor in dol po stopnicah hodit, velik se gibala vzunaj vsak dan cca.4h konkretne hoje, vse "normalno" počela, pa se nisem niti za 0,5cm več odprla kakor sem bila teden prej. Tako da, nima veze očitno kaj delamo, če otrok pač noče še venuser posted image !

Tudi jaz računam na tole luno jutri, da me recimo zvečer prime in pol v petek rodim. Če ne mi pa menda v petek itak sprožijo, me res vse ful že boli in tišči, na trenutke kar ne morem se premaknit, ker mi mali tak pritiska na medenico...sedet sploh ne, ležat v neki čudni pozi...sama sebi sem odveč že s tem trebuhom. Tak da v petek grem v P, pa tudi če bom brez popadkov (jih nobena v družini ni imela, so kar rodile oz. z umetnimi pač) in brez tega da bi mi voda odtekla (tudi to se ni zgodilo nobeni v družini še). Odprta sem dost, en teden čez rok bom praktično...pa še dr. mi je rekla, da boljše da grem počas tja, kakor pa da doma rodim ker ne bom vedla da so pravi popadki (sem imela lažne, zdaj so pa še ti nehali!).

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 12:00:03   
lean
3masha pa to je res kriza, da si že tolk odprta pa ti bodo šele v petek sprožili, če ne bo nič. Jaz priznam, da mi je kar malo neprijetno hodit okrog, se mi kar nonstop cedi ta izcedek. Sem rekla, da bo v četrtek domača naloga pa luna in če nas to ne odnese, bom ziher prišla do roka. Sicer to sem zmer rekla, da bo tako, samo ko pa ti enkrat rečejo, da bo prej pa se nekako po začetnem šoku na to misel navadiš in si zdaj kar želim it prej. Z mamo že pečeve dobrote za fešto, katera je pri nas v navadi in če ne bo ta teden, jih bove dali v skrinjo in potem odtajale, v glavnem da bo pripravljeno.
Drugače me pa trebuh zaenkrat še ne ovira, je pa res da se že komaj sklonim, ampak to imamo zdaj že vse ta problem.


_____________________________



(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 13:02:29   
Nejčka71
A ni vpliv lune + ali - 2 dni? 3masha mi2 bi se pa znali v P srečat user posted image , jaz imam v petek
dogovorjen CR. Saj greš v LJ, a ne?

(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 13:32:41   
3masha

IZVIRNO SPOROČILO: Nejčka71

A ni vpliv lune + ali - 2 dni? 3masha mi2 bi se pa znali v P srečat user posted image , jaz imam v petek
dogovorjen CR. Saj greš v LJ, a ne?



Ja, pridem popoldan. Ampak na oddelku zagotovo ne bova skupaj, ker so CR-ji skupaj. Pa srečno!! user posted image

Meni bi sicer sprožili verjetno šele v ponedeljek ali torek naslednji teden (10 dni po roku a ne) - enostavno ne zmorem več tega čakanja. Zdajle me pa špika kot pri M, no to se še ni dogajalo...ampak sploh nimam upanja da bi blo karkoli pred petkom. Bedno čakanje, ko veš da bi vsak dan lahko šla rodit...nočem pa glih preveč silit malega ven no:)

(odgovor članu Nejčka71)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 14:32:06   
smrketa24
Evo, pa imamo še eno novembrko. Scarlett sporoča:

Družinici se je pridružila Aurora Loti, zdaj smo popolni :-)
Čestitke tudi tu. Lepo se cartajteuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu 3masha)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 16:24:50   
Zojatisa
Čestitke!!
Tud mene danes nekaj žge spodaj nevem al je to spet kr neki al se kaj dogaja sm se ulegla mi ne paše pa tud sedet ne nekak ooo ko bi se le začel kej dogajat.
lp
držim pesti za vse vas!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 16:45:45   
Natka23






OKTOBERČKI, A PO DUŠI NOVEMBERČKI 2011

14.09.2011

MalinaNina - JAN (2020g, 44cm)

18.09.2011
malla20 - ENISA (1700g, 43cm)

13.10.2011
Maja_V. - MARSEL MARK (2620g, 47cm)
 
14.10.2011
Polikana - EMA (2550g, 45cm)

15.10.2011
Manja87 - NAL TEODOR (2100g; 47cm)

17.10.2011

pingi - ZALA (3270g, 51cm)

20.10.2011
Breskvica13 - TEJA (3180g, 50cm)
 
21.10.2011
Lollypop - VITA (2430g, 48cm)

23.10.2011
lakaya - DANAJ (3070g, 51cm)
Smrketa24 - MAŠA (2640g, 49cm)
 
25.10.2011
Soncnica1985 - JULIA TISA (3180g, 51cm) REBEKA ZOJA (2680g, 48cm)

27.10.2011
Živetijelepo - NEJC (2910g, 49cm)

28. 10. 2011
Lananai - LOVRO (3930g, 52cm)
Urugu
  -   ANŽE (3.700g, 51cm)

29. 10. 2011 
Jana 73
-   PATRIK (3100g, 50cm)
Mishel -      SARA( 3760g, 52 cm)

 
31.10.2011
Tjaša27 - MAŠA (3460g, 50cm)
Oblačka - JULIJA( 4000g, 54cm)

NOVEMBERČKI 2011

2.11.2011
Teodora75 - AURORA EVGENIJA
(3900g, 54cm)

3.11. 2011

Tjasyka - TIMOTEJ (2740g, 49cm)
Punsha -   TEJA       (3320g, 52 cm)

7. 11. 2011
Jagodaa - BRINA (x g, x cm)

x. 11. 2011
Scarlett- AURORA LOTI  ( x g, x cm)

user posted image      09
user posted image     15
skupaj user posted image :  24




< Sporočilo je popravil Natka23 -- 9.11.2011 16:51:12 >

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 16:46:54   
Natka23








user posted image
user posted image

PDP,
nick
, starost, število user posted image , število user posted image doma,
 
naslednji pregled, kraj
 

1. 11.
 
polonal99, 3 user posted image

 2. 11.
Itkica, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , Primorska


 3. 11.
bey86, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Primorska user posted image


4. 11.
  panda22, 2 user posted image , 1 user posted image
cebelica29, 29 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Maribor user posted image

5. 11
.
3masha, 25 let, 3 user posted image , 1 user posted image , Ljubljana  user posted image  user posted image
petrusk, 26 let, 1 user posted image , Gorenjska user posted image
 6.11.
Rakica7, 28 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Ljubljana user posted image  user posted image
smeška83, 27 let, 1 user posted image , 0 user posted imageGorenjska user posted image

7.11.
Cari, 32 let, 3 user posted image , 1 user posted image , okolica Kranja user posted image   user posted image
binchy2011, 34 let, 2 user posted image , 1 user posted image , Štajerska user posted image   user posted image
malanovinka, 28 let, Primorska    
disko, 30 let, 2 user posted image , 0 user posted image , Ljubljana user posted image user posted image

8.11.
Sarchi, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image
diamantina, 25 let, 2 user posted image , 1 user posted image , Štajerska user posted image  user posted image
amarnat, 28 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 21.10., Mariborsko okrožje user posted image user posted image

mavrica24, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , okolica Ljubljane user posted image
MinnieMouse, 25 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Ljubljana user posted image user posted image

9.11.
indijana, 23 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Velenje
mary003, 23 let, 2 , 1 , Škofljica

10.11.

l
voxaja, 25 let, 2  user posted image , 1  user posted image , Posavje  user posted image

11.11.
spominčica, 34 let, 2 user posted image , 0 user posted image , Gorenjska  user posted image  user posted image
Natka23, 26 let, 2 , 1 7.11.(UZ), Šmartno ob Paki user posted image  user posted image
pedikerka, 23 let, 1 user posted image , 0 user posted imageLjubljana - Celje user posted image user posted image
twiggi, 25 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Maribor  user posted image user posted image  
_tina_, 21 let, 2 user posted image , 1 user posted image , okolica Jesenic user posted image

12.11.
Subsonica, 2 user posted image , 1 user posted image
Kamca, 23 let, 1 user posted image , 0 user posted image ,  user posted image   user posted image
amalija81, 30 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Savinjska user posted image   user posted image

13.11.
buši1980, 30 let, 3  user posted image , 2 user posted image ,  user posted image   user posted image

14.11.
hypo77, 2 user posted image , 1 user posted image   user posted image
miskica1983, 27 let, 1 user posted image , 0  user posted image , Ljubljana user posted image user posted image

15.11.
SuzanaF, 30 let, 1 user posted image , 0 user posted image , okolica Maribora user posted image  user posted image

16.11.
alsa88, 23 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Lovrenc na Pohorju user posted image user posted image

18.11.
tassika, user posted image , 1 user posted image   user posted image
miša*, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image , Ptuj user posted image user posted image
Edinka, 30 let, 1 user posted image , 0 user posted image   user posted image user posted image

19.11.
lean, 29 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 28.10., okolica MS user posted image user posted image

20.11.
Zojatisa, 28 let, 20.10. (CTG), Prebold user posted image  user posted image
hopsala, 21 let,  Zasavje user posted image  user posted image
jass1,  user posted image
kristidream, 32 let, 1 , 0 , Ljubljana user posted image
bella106, user posted image , 1 user posted image , , Kamnik user posted image user posted image

21.11.
panela, 29 let, 1 user posted image , 0 user posted image
Spetmami, 32 let, 2 user posted image , 1 user posted image    user posted image  user posted image
natka28, 30 let, 5 user posted image , 1 user posted image , Prlekija user posted image   user posted image
MojP, 31 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Ljubljana user posted image   user posted image

22.11.
frizerka22, 35 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Domžale user posted image
Nejčka71, 40 let, 5 user posted image , 2 user posted image , okolica Ljubljane user posted image   user posted image
Petrushka1980, 31 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Dobrova  user posted image
tasa.m, 29 let, 2 user posted image , 1 user posted image , okolica Domžal user posted image
tjasyka, 22 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Slovenj Gradec user posted image user posted image

23.11.
Chi_Pita, 25 let, 2 user posted image , 1 user posted image , Izola user posted image   user posted image
mimsi, 28 let, 2 user posted image , 1 user posted image , 3.11. (CTG), Kamnik  user posted image user posted image

24.11.
melona27, 27 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Ljubljana user posted image user posted image
nenka7, 33 let, 2 user posted image , 1 user posted image  user posted image
vesna91, 2 , 1 user posted image
Lotosova, 26 let, 1 user posted image , 0 user posted image , Ljubljana user posted image user posted image

25.11.
sana_83, 27 let, 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image
felix7, 29 let, 2 user posted image , 1 user posted image , okolica Grosuplja user posted image  user posted image

26.11.
vodnarka22, 22 let, 2 user posted image , 1 user posted image , okolica Logatca
Mala Lučka, 31 let, 3 user posted image , 0 user posted imagePrimorska user posted image
moni23, 1 user posted image , 0 user posted image   user posted image user posted image
a.afrodita, 5 user posted image , 2 user posted image ,  user posted image
lisicamica, 30 let, 2 user posted image , 0 user posted image   Gorenjska user posted image user posted image
dilady, 34 let, 2 user posted image , 1 user posted image user posted image
tevža, 2 user posted image , 1 user posted image , Celje user posted image user posted image
PENCA user posted image

27.11.
candi, 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image  user posted image
nokiamb, 2 user posted image , 1 user posted image
metulj80, 1 user posted image , 0 user posted image , Kranj user posted image
muca*maca, 2 user posted image , 1 user posted image   user posted image
nejanejc, 2 user posted image , 1 user posted image , Kranj user posted image

28.11.
Ančica21, 30 let, 1 user posted image , 0 user posted image   user posted image
joel, 33 let, 2 user posted image , 1 user posted image , Celje
baby kiss, 24 let, 3 user posted image , 0 user posted image , Trbovlje user posted image   user posted image
Norica, 2 user posted image , 1 user posted image user posted image user posted image

29.11.
Manja87, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image , okolica Radelj user posted image
kristy23, 24 let, 1 user posted image , 0 user posted image user posted image

30.11.
7.12.
Sončna30, 31 let, 1  user posted image , 0  user posted image , okolica Celja

x.11.
tanja22, 26 let, 2 user posted image , 1 user posted image Gorenjska
stella86, 1 user posted image , 0 user posted image   user posted image  
kužika   
007sissi,     
_betty_, 2 user posted image , 1 user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE user posted image : 109
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 1 (soncnica1985)

 user posted image PRIČAKUJEMO user posted image : 22
user posted image PRIČAKUJEMO user posted image : 25
user posted image PRESENEČENJE / SPOLA NE IZDAMO user posted image : 14

Z NAMI SO POT ZAČELE:
user posted image Medea10 user posted image
user posted image coccinella user posted image
user posted image razgrajačka user posted image
user posted image frnikola982 user posted image
user posted image jernejav user posted image
user posted image ency user posted image
user posted image Anonimna user posted image

user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si
    - noseča.com                             - pregnancy.org
- bibaleze.si                               - bambino.si
         - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- pregnology
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA



















(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 16:51:40   
Natka23
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

Evo, pa imamo še eno novembrko. Scarlett sporoča:

Družinici se je pridružila Aurora Loti, zdaj smo popolni :-)
Čestitke tudi tu. Lepo se cartajteuser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravooooo

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Novembrke 2011
9.11.2011 20:27:56   
lean
user posted image user posted image user posted image za Brino, sem jo sfalila user posted image pa Auroro, dobrodošle!

Imam občutek, da smo tle skoz ene in iste user posted image , kje pa so ostale? A fb bolj laufa, ali je tudi tam zatišje? Upam da zato, ker se rojevajo novi user posted image , kar nekaj punc bi že moralo roditi glede na seznam.

zojatisa ti držim pesti, da se res kaj dogaja


_____________________________



(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Novembrke 2011
10.11.2011 8:10:57   
Natka23
IZVIRNO SPOROČILO: lean

user posted image user posted image user posted image za Brino, sem jo sfalila user posted image pa Auroro, dobrodošle!

Imam občutek, da smo tle skoz ene in iste user posted image , kje pa so ostale? A fb bolj laufa, ali je tudi tam zatišje? Upam da zato, ker se rojevajo novi user posted image , kar nekaj punc bi že moralo roditi glede na seznam.

zojatisa ti držim pesti, da se res kaj dogaja



na fb pa laufauser posted image user posted image user posted image jaz pa še tu krožimuser posted image

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Novembrke 2011
10.11.2011 8:26:13   
tassika
Tudi jaz sem še tukaj user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Novembrke 2011
10.11.2011 10:49:14   
lananai
Jst sem tudi še tukaj... user posted image
Pri nas je bila spet patronažna, smo Lovrota vagali. Po začetnem padcu teže, je danes navagal 4030g, kar je že 100g več od porodne teže. Baje naj bi v 14ih dneh prekoračili porodno težo. Danes je Lovro star 13 dni, tako da mu je zgleda zalaufalo. user posted image Ga vsaj ponoči ne bom več zbujala. Upam, da bo čim lepše spal. Sicer pa se tako hitro podoji (15 minut), da mi tudi dojenje ponoči sploh ni naporno. Ko se spomnim hčerke, ki je vztrajala po 40 minut, da sem včasih kar zaspala zraven... user posted image
Ima pa Lovro na glavici ene take vodeno rumene izpuščaje, ki naj bi baje spominjali na norice. user posted image Se greva danes preventivno pokazat k pediatru. Jst mislim, da norice skoraj ne morejo bit, ker ne vem, da bi bili v stiku s kom, ki jih ima.

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Novembrke 2011
10.11.2011 11:24:23   
smrketa24
Tudi pri nas je bila danes partonažna - pomoje zadnjič. Smo Mašo skopali, je kar zaspala notri v kadi user posted image user posted image Naša pikica ima pa že čez 3kg (porodna teža je bila pa 2640g, odpustna pa 2590g), tako da se miška zelo lepo redi.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Novembrke 2011
10.11.2011 11:33:13   
lananai
Mi še nismo kopali, je popek še malo krvav. Drug teden, sej se ne mudi.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Novembrke 2011
10.11.2011 13:15:24   
smrketa24
Evo punce, še en novembrček in novembrka:

Mimsi sporoča:
Tako, mali Jan je z nami...2 urici je potreboval. Tako, da sem malo čez 4 prišla, ob 8 je bil zunaj in sicer z merami 3510g, 52cm. So pa rekli, da bi lahko kak teden še počakal (tudi jaz sem tako planirala), ampak lunica je naredila svoje...;)
Kamca je pa rodila danes punčko Evelin.


Čestitke obema še tu!!! Lepo se cartajte user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Novembrke 2011
10.11.2011 13:21:18   
Spetmami
Pozdravljene,

tudi jaz sem še kar med čakajočimi user posted image
V torek sem imela pregled, pa CTG so mi naredili... težo je zdaj ocenil na 3400 g (do zdaj je bilo ves čas govora o lahkem otroku), pa povedal je, da ne bo majhen.
Kakorkoli že, zdaj me pa že res vse tišči in špika, sedet ne morem več dolgo, vozim z veliko muko in počasi že komaj čakam, da gremo rodit.
Zdaj me skrbi le še to, da bom pravi čas v porodnišnici in da mi uspe pravi čas poskrbet za varstvo hčerke user posted image
Imam pa močan občutek, da ne bo treba več dolgo čakat... Do roka ziher ne bom v enem kosu user posted image

Bodite fajn, pa srečno.


(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Novembrke 2011
10.11.2011 13:43:09   
smeška83
Nas je pa 25.10. osrečila super punčka Ema (2970 g in 51 cm) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Spetmami)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?