|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedonošenčki 2010
7.11.2011 19:18:02   
Kiya
Bambi upam da boste čimprej zdravi user posted image user posted image
a pa je bil cepljen proti rotavirusu?

Mi smo bili danes zadnjič na fizioterapiji, pa še zdravnica iz razvojne je ravno mimo prišla in pogledala kako naša gospodična hodi,
naročiti se moramo januarja za marec, pa napotnico za očesno kliniko smo dobili, ker občasno malo zaškili.
Bomo videli kaj bodo ugotovili user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Nedonošenčki 2010
8.11.2011 8:06:31   
bambixxx
mali je boljše, sem pa jaz včeraj padla pod boleznijo user posted image , se ji nisem izognila na žalost. ampak zaenkrat me samo vročina matra.
ne nismo ga cepili proti rotavirusu, ker so P odsvetovali za tako majhne nedonošenčke. Kiya vi ste cepili?

pa super za konec FT in razvojne user posted image .

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Nedonošenčki 2010
8.11.2011 11:38:37   
Tjasa27
punce jz vam sporočam, da je 31.10. pokukala na svet Urbanova sestrica Maša, težka 3460 g in velika 50 cm, 17 dni pred rokom (37 4/7) user posted image   sicer s carskim rezom ampak je pa donošena user posted image

pozdravček

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Nedonošenčki 2010
8.11.2011 12:18:50   
bambixxx
Tjasa27 iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image .
Torej imamo ostale upanje, da bo v drugo boljše, a ne? user posted image

(odgovor članu Tjasa27)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Nedonošenčki 2010
8.11.2011 20:16:42   
Kiya
Tjasa cestitke user posted image

Bambi tudi mi nismo cepili proti rota virusu, so nam takrat odsvetovali. Sem mislila,da ti svojega si in da vseeno ni dobil v milejsi obliki.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Nedonošenčki 2010
9.11.2011 5:29:30   
malla20
zdravo bambixxx pojdi v lekarno in kupi praško pasto če je še nimaš tako jim reci to je mazilo ko so ga uporablal še naši starši za vneto kožo otrok....fulll pomaga..ni draga mislim da je cena nekje 5 eurov.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Nedonošenčki 2010
9.11.2011 8:28:21   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: malla20

zdravo bambixxx pojdi v lekarno in kupi praško pasto če je še nimaš tako jim reci to je mazilo ko so ga uporablal še naši starši za vneto kožo otrok....fulll pomaga..ni draga mislim da je cena nekje 5 eurov.

user posted image  kaj pa naj s to pasto? moj sine je dobil rotavirus in nima vnete kože user posted image

(odgovor članu malla20)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Nedonošenčki 2010
9.11.2011 8:32:17   
Kiya
Mella je mislila zato, ker si napisala, da ima čisto rdečo rit user posted image

Tamala je v vrtcu, jaz ravno zajtrkujem pol je pa že treba v službo user posted image

Ful pozn začnem in če ne bi delala skrajšanega delovnika bi bila do 6h v službi user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Nedonošenčki 2010
9.11.2011 10:23:06   
popek26
Pozdravljene punce!user posted image
Tjaša čestitkeuser posted image user posted image user posted image
No,jaz sem končno prosta, tamala je v vrtecu tatko dela jaz pa malo izkoristim tišino in ob kavici malo uživam user posted image user posted image user posted image no,mi smo bili na pregledu za srček pa nažalost se še vedno sliši šum zato bmo šli še na ultrazvok da vidimo kaj jeuser posted image user posted image user posted image upam da nebo nič hudega a ima kakšna kakšne izkušnje s temuser posted image user posted image user posted image
Mi smo pa kar težki saj imamo kar 13kg in veliki smo 81,5cm velika babauser posted image ma tudi jaz čutim v hrbtuuser posted image

Bambixxx, upam da se že vsi boljše počutite!!!

LEP DAN ŠE NAPREJ PA PA user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Nedonošenčki 2010
9.11.2011 16:26:56   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

Mella je mislila zato, ker si napisala, da ima čisto rdečo rit user posted image


aja, sori, nisem razumela. imamo Lampretovo mazilo in ful pomaga. hvala vseeno user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Nedonošenčki 2010
9.11.2011 16:31:45   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: popek26

Mi smo pa kar težki saj imamo kar 13kg in veliki smo 81,5cm velika babauser posted image ma tudi jaz čutim v hrbtuuser posted image

Bambixxx, upam da se že vsi boljše počutite!!!


super za lepe mere user posted image , ornk babnca user posted image , vem kako križ trpi, moj tudi!
včeraj je že bil ok, brez vročine, driska še, bruhal nič cel dan, potem mi je pa celo večerjo nazaj poslal user posted image . tako da ne vem... jaz še imam tudi rahlo vročino, ampak moram funkcionirat, ni druge. saj same veste, da mame nimamo cajta bit bolane user posted image .

(odgovor članu popek26)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Nedonošenčki 2010
12.11.2011 11:46:37   
bambixxx
dan,

mi smo se po 1 tednu končno malo pocajtali, tako da zdaj lahko bolj uživamo v vikendu user posted image .
sem pa ful presenečena kako hitro mali nazaduje, če nekaj dni ne telovadima, kot npr. zdaj med boleznijo. In potem spet potrebuje nekaj dni intenzivne vadbe, da spet pride nazaj na staro gibanje. pa glede na to, da je doma in se poskušama virusom izogibat kolikor se da, si ne znam predstavljat kako bi to zgledalo, če bi bil zdaj v vrtcu user posted image  po moje bi bili več bolani in še manj telovadili. še dolga pot nas čaka...

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Nedonošenčki 2010
17.11.2011 21:43:42   
scarlett_
Še lepa novička od mene - tudi naša Flora je dobila sestrico, orng babnico, v 37 6/7 tednu, 4260g, 51cm, og 37. Sprejela jo je neverjetno! Mi pa vsi veseli! user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Nedonošenčki 2010
18.11.2011 9:04:35   
bambixxx
scarlett iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Nedonošenčki 2010
18.11.2011 15:05:46   
popek26
Živjo punca user posted image
Najprej naj čestitam scarlett za novo članico v družini in seveda sestrici Flori saj vendarle je postala starejša sesticauser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVOuser posted image user posted image user posted image
Seveda mi pa smo ta teden spet bili cel teden doma ker naša Ula je spet dobila vnetje uhc tako da smo na antibiotiku ampak ona je že ok v ponedeljek pa spet v vrtec upam da zdržimo cel tedenuser posted image user posted image

No,punca bodite pridne in vesele in rade se smejte user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Nedonošenčki 2010
22.11.2011 7:35:33   
pinkyneza
ahoj babe, en lep pozdrav po dolgem času... Uglavnem pri nas dogaja na polno, treba je pa še izkorisitit zadnji mesec porodniške, ker se zna narediti, da bom šla predčasno v službo. Vsaj če dobim NOVO!!!! Več o tem pa ko bo 100%. Tamala še spi - ponavadi se zbudi ob 7h, ampak vedno kadar greva k našim pa spi kot polhek. NO saj sem se pa saj v miru uredila in lahko napišem par besed še vam - najprej čestitke scarlet za novo bejbiko, pa seveda tjaši tudi... Uf pri nas pa še nimamo v načrtu novega naraščaja... Malla dobrodošla k nam!

SIcer pa pri nas nič novega - čakamo da Pika shodi, korake sedaj dela že kak teden, stoji pa tudi brez opore - pa seveda pleše zraven. Čist non stop bi muziko poslušala, pa plesala... Če je v avto sedežu pa poje zraven ker se ne more premikat.

Čeveljči - tok sem zanikrna, da jih grem danes kupit - v jellota. Mami je baje vidla ene take, ki ji bodo šle na nogo, ker ima namreč ful visok nart in iščem čevlje po celem Kranju, pa jih še nisem dobila. Tako da če jih ne dobimo v jelotu, se bomo pa kar v ljubljano v cicibana odpravili.

Popek 26 - pri nas se je šum slišal samo do 8 dneva po rojstvu, potem pa je izginil. So nam rekli da je to verjetno posledica odprtega botalovega voda. Ko pa šuma ni bilo več slišati so rekli, da se je botalov vod verjetno zaprl in tudi kontrole pri kardiologu nimamo. Sicer pa mislim, da ne bosta imeli nobenih težav v zvezi s tem... Kar pogumno!

(odgovor članu popek26)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Nedonošenčki 2010
22.11.2011 10:41:29   
pinkyneza
evo, so me že klicali - imam novo službo - 5.12. začnem!

(odgovor članu pinkyneza)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Nedonošenčki 2010
23.11.2011 8:35:25   
Kiya
Pinkyneza čestitke za službo user posted image
do kdaj bi pa drugače imela porodniško?

Od moje porodniške je že 3 mesece, pa sem se komaj privadila na nov ritem user posted image ,
včasih se mi zdi, da ima dan kar premalo ur, pa še tamala hodi kar kmalu spat, tako
da smo med tednom kar lepo doma in ne hodimo okoli user posted image

Drugače je pa prinas vse po starem user posted image

(odgovor članu pinkyneza)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Nedonošenčki 2010
24.11.2011 13:20:07   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: Kiya
Pinkyneza čestitke za službo user posted image

podpis user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Nedonošenčki 2010
24.11.2011 13:22:33   
bambixxx
mi smo bili včeraj na URI Soča v Lj in bomo sprejeti v strnjeno obravnavo 30.1.2012 za vsaj 2-3 tedne user posted image . pa to ne bo edinkrat naslednje leto, bomo še ponovili, je rekla dr. Tako, da z vsemi močmi upamo, da morda naslednje leto naš mali miško res shodi.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Nedonošenčki 2010
24.11.2011 16:43:34   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

mi smo bili včeraj na URI Soča v Lj in bomo sprejeti v strnjeno obravnavo 30.1.2012 za vsaj 2-3 tedne user posted image . pa to ne bo edinkrat naslednje leto, bomo še ponovili, je rekla dr. Tako, da z vsemi močmi upamo, da morda naslednje leto naš mali miško res shodi.


Čestitam! Boste videli kako velik bo napredek v teh tednih intezivne nege. Vem kako je pri kolegih, ker se dosti pogovarjamo o tem.


(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Nedonošenčki 2010
24.11.2011 19:30:07   
scarlett_
bambixxx, super!! Me pa čakamo, da poročaš o uspehu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Nedonošenčki 2010
24.11.2011 19:56:44   
Kiya
Bambi kako pa zgleda ta strnjena obravnava?

Imata vsak dan fizioterapijo/delovno terapijo itd in sta tam na domovanju, ali se bosta vsak dan vozila?



< Sporočilo je popravil Kiya -- 24.11.2011 20:07:22 >

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Nedonošenčki 2010
24.11.2011 21:55:17   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

Bambi kako pa zgleda ta strnjena obravnava?

Imata vsak dan fizioterapijo/delovno terapijo itd in sta tam na domovanju, ali se bosta vsak dan vozila?



čisto točno še ne vem, ampak kolikor sem brala, so vsak dan različne terapije - FT, delovna terapija, logoped, spec. pedagog, psiholog - nekje do 14h, popoldne sma fraj. v bolnici tudi spima, čez vikende lahko greva domov. upam, da bomo dobili tudi kake pripomočke, npr. stolček, čevlje itd.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Nedonošenčki 2010
25.11.2011 8:00:25   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

Bambi kako pa zgleda ta strnjena obravnava?

Imata vsak dan fizioterapijo/delovno terapijo itd in sta tam na domovanju, ali se bosta vsak dan vozila?



čisto točno še ne vem, ampak kolikor sem brala, so vsak dan različne terapije - FT, delovna terapija, logoped, spec. pedagog, psiholog - nekje do 14h, popoldne sma fraj. v bolnici tudi spima, čez vikende lahko greva domov. upam, da bomo dobili tudi kake pripomočke, npr. stolček, čevlje itd.


Za pripomočke dobiš napotnico. Vem, da lahko dobiš napotnico tudi za čevlje. Prijatelji jih naročajo pri Cipele Valek Zagreb.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?