|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preživeli prvo cepljenje
24.8.2005 21:42:57   
A-N-J-A
Danes smo imeli prvo cepljenje:( pri 3 mesecih.Naša Eli se je jokala:(( tko grozno kot še nikoli.Mamici so kar solze dol tekle:zmeden:,oči se je pa komej zadržu:ups:
A so vaši:duda:tudi tko jokali?Jaz moje sploh nisem mogla potolažit sem bila čist ven,ker naša:duda:se skoraj nikoli ne joka in spolh nisem navajena:zmeden:.
Zdajle spančka,tt ima 37,4C.A ponavadi :duda:dobijo vročino po cepljenju al ni pravila?
Kdaj se da sirup za zbijanje vročine?:ups:
Ja pa moram povedat da smo veliki65.5 cm in težki 5815 kg.

Lp,Anja:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Preživeli prvo cepljenje
24.8.2005 21:51:08   
malika
Moj prvi sine se je tako drl, ma kaj drl kričal, da sem kar čutila kako mi v ušesih vse miga. Tudi pediatrinja je takrat kar glavo sklonila. Sam bog ve kaj si je mislila :)-

Drugače pa je vročina možen stranski učinek ceplenja, ampak ne sme priti nad 38,5. Če bo višja pojdite nazaj.
Sirupa pa ji ne dajaj pred 38 stopinj.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Preživeli prvo cepljenje
24.8.2005 22:11:39   
Maco
Naš Tian se je pri pri 1 in 2 cepljenju zajokal le, ko ga je sestra ˝špiknila˝. Je pa obakrat imel povišano temperaturo. Prvič je imel dva dni povišano do 38,2, po drugem cepljenju pa je bila že višja in sicer do 38,6. Nam je pa pediater rekel, da je pred 38,5 ne zbijamo in da je verjetneje, da bo po 2. cepljenju višja kot po prvem. Za zbijanje tt nam je dal svečke paracetamola.

LP

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Preživeli prvo cepljenje
24.8.2005 22:15:01   
smrka
naso so cepili drugi dan po porodu påot tuberkulozi tako se je jokala da sm se se jest.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Preživeli prvo cepljenje
25.8.2005 9:58:56   
Barči78
Mi smo tudi imeli včeraj prvo cepljenje. Za sekundo je malo zajokala, potem pa takoj nehala. :bravo:
Težki smo 5800 g, veliki pa 62 cm.

Meni je sestra rekla, da je normalno če dobi do 38° vročine, da je ni treba zbijati. Pa možno je, da dobi bulico tak kjer je bila cepljena, pa tudi ni nič hudega. Izgine samo po sebi.

Čao, Barči

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Preživeli prvo cepljenje
25.8.2005 12:10:42   
tiktak
Si ne morem kaj, da se ne bi pohvalila, da naša pa še glasu ni spustila.:bravo:

Za vročino pa: kot so napisale že pred mano!

P.S. Lepo ime :)-:)-

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Preživeli prvo cepljenje
25.8.2005 13:13:08   
A-N-J-A
Ja tiktak se strinjam s tabo,najlepše ime!:)-:)-:)-
Drugač pa Ele so ene fejst punce a ne?:bravo::bravo::bravo:
Anja:rozica:

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Preživeli prvo cepljenje
25.8.2005 16:39:57   
tiktak
Ja,itak.:bravo:

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Preživeli prvo cepljenje
3.9.2005 13:14:54   
tanjaDi
Mi pa smo imeli 31. prvo cepljenje....ajoj kot da je cutil, ko je sestra pripravljala inekcijo je nas misek ze jokal....potem ko ga je picla....ajojjjj ma mi je bilo hudo....je zacel tako jokat kot se nikoli, nisem ga mogla potolazit...potem sem mu dala cuco v usta pa se je pomiril
Mene pa so opozorile, da ce dobi vrocino ali pa ce mislim da ga boli, naj mu dam svecko (mi je zdravnica napisala recept), pa ni bilo potrebe edino malcek mu je nateklo.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?