|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 [22] 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
18.11.2011 8:30:42   
*bubi*
Včeraj že nakazano user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
18.11.2011 8:37:32   
pinkiponki
mi smo prvič vlagali, pa nismo dobili odločbe, a to pomeni, da ne bo nič s tem?

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
18.11.2011 13:16:39   
kmtg
user posted image Spoštovani,
 
v zvezi z vašim vprašanjem, zastavljenim na naši spletni strani vam sporočamo, da je Stanovanjski sklad RS, javni sklad danes  17.11.2011 iz proračuna Republike Slovenije dobil 1.427.539,52 EUR sredstev za nakazila subvencij. Sklad je tako danes subvencije nakazal tistim upravičencem, katerih sklepi so bili izdani v prvi kvoti, torej 13.10.2011 in so na podlagi prejetih dokazil že postali pravnomočni.
 
Upravičencem, katerim sklepi so bili izdani v drugi kvoti, torej 28.10.2011, pa bodo subvencije nakazane po pridobitvi novih sredstev iz proračuna RS.  Točnega datuma žal ne moremo navesti, prizadevamo pa si, da bi bilo to v čim krajšem času.
 
Lepo pozdravljeni,
Stanovanjski sklad RS, javni sklad
[color=#cc3300 size=2]To je odgovor na vprašanje zakaj nismo vsi upravičenci dobili nakazila katerih sklepi so pravnomočni! Na svoji spletni strani zavajajo in potem se vlečejo ven!!!![color=#cc3300 size=2]BANDA POKVARJENA!" NAJ GREDO VSI V PEKEL!!!!user posted image user posted image user posted image  IN NAJ SE CVREJO DO PRVE KVOTE IN POTEM DO DRUGE KVOTE IN POTEM ŠE DO TRETJE KVOTE...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
18.11.2011 13:29:31   
sazi

BANDA POKVARJENA!" NAJ GREDO VSI V PEKEL!!!!user posted image user posted image user posted image  IN NAJ SE CVREJO DO PRVE KVOTE IN POTEM DO DRUGE KVOTE IN POTEM ŠE DO TRETJE KVOTE...user posted image user posted image user posted image [/font][/color]


Pa kaj vam je. Odločbe ste dobili, denar posledično tudi bo. To je nekaj, kar ti ekstra z neba pade. Bodi vesela, da to sploh dobiš. Pred letom 2006 ni nihče iz tega naslova dobil nič, zdaj so pa zaradi tega, ker motraš počakati kak mesec pa kar pokvajena banda. Pa dajte se no malo umirit - ali pa energijo usmerite v kaj bolj produktivnega.

(odgovor članu kmtg)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
18.11.2011 13:57:06   
cukrček11

IZVIRNO SPOROČILO: pinkiponki

mi smo prvič vlagali, pa nismo dobili odločbe, a to pomeni, da ne bo nič s tem?


Mi smo tudi prvič oddali vlogo in tudi še nismo dobili. Je pa res da nismo oddali takoj ko je bil razpis zunaj, ampak bolj proti koncu. Tako da predvidevam, da gredo lepo po vrsti in bomo tudi mi prišli na svoj račun. Bi pa po mojem, če bi blo kar koli narobe, te obvestili pred odločbo.
Upam, da tudi ostali dočakamo pozitivne odločbeuser posted image .

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
18.11.2011 17:04:49   
tanca111
evo,klicala na stanovanjski sklad...ker sem pošto prevzela šele sedmega novembra,se šteje od tega dne,zato sklep še ni pravnomočen in bo treba počakat do druge runde...približno en mesec...tudi ta dan bo prišeluser posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
18.11.2011 17:17:29   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: tanca111

evo,klicala na stanovanjski sklad...ker sem pošto prevzela šele sedmega novembra,se šteje od tega dne,zato sklep še ni pravnomočen in bo treba počakat do druge runde...približno en mesec...tudi ta dan bo prišeluser posted image


Jaz sem odločbo prejela 2.11., pravnomočna postane 15 dni po prejetju, torej 17.11, pa kljub vsemu nisem dobila nakazila user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu tanca111)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
19.11.2011 8:10:47   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky



Jaz sem odločbo prejela 2.11., pravnomočna postane 15 dni po prejetju, torej 17.11, pa kljub vsemu nisem dobila nakazila user posted image


ja, ampak poslali so ti jo v drugi kvoti, saj lepo v uradnem odgovoru piše, kako je s tem - nihče ni dobil, tudi če je takoj prevzel.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
22.11.2011 10:32:36   
tanca111
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Tinky



Jaz sem odločbo prejela 2.11., pravnomočna postane 15 dni po prejetju, torej 17.11, pa kljub vsemu nisem dobila nakazila user posted image


ja, ampak poslali so ti jo v drugi kvoti, saj lepo v uradnem odgovoru piše, kako je s tem - nihče ni dobil, tudi če je takoj prevzel.
    to ne bo ravno držalo....piše,da bodo nakazali vsem,katerih odločbe so pravnomočne...če si dvignil takoj,je bila tudi tista odločba pravnomočna,ki je bila poslana v drugem krogu...saj ni problem...bomo že počakali...zmoti me samo kakšen odgovor "saj vam lepo piše..."

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
25.11.2011 16:48:42   
SILVA
Stanovanjski sklad Republike Slovenije, javni sklad bo predvidoma dne 2.12.2011 po informaciji, ki smo jo prejeli s strani Ministrstva za okolje in prostor, prejel sredstva iz Proračuna Republike Slovenije v višini 925.200,00 EUR in tako v okviru prejetih sredstev nakazal drugo kvoto subvencij upravičencem, ki so jim že bili poslani sklepi in bodo postali pravnomočni najkasneje do 28.11.2011.



Lepo vas pozdravljamo,

Stanovanjski sklad Republike Slovenije, javni sklad


Zdaj pa bomo kmalu dobili tudo ostali, bo glih fino za božičkauser posted image

(odgovor članu tanca111)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
29.11.2011 10:16:28   
lenčy
včeraj so nas klicali še za en popravek. očitno bomo zdj še zadnji na vrsti... bog ve, kdaj bo za nas nakazilo...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
2.12.2011 17:55:17   
KSIA
je že dobila katera nakazano?

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
2.12.2011 21:08:22   
SILVA
Jaz imam nakazanouser posted image

(odgovor članu KSIA)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
2.12.2011 21:18:30   
Erdbeere
mi smo tudi danes dobili user posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
4.12.2011 11:26:27   
aniona
no, mi še pa niti odločbe nismo dobili....

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
5.12.2011 9:18:43   
diavoletta
Pozdravljeni,

vem da nisem na pravem forumu, a vseeno upam da mi bo kdo lahko pomagal.

Zanima me glede subvencije najemnine ali smo (kot družina) upravičeni do le-te, saj smo prejemniki denarne socialne pomoči in ne vem ali se morda to po novem zakonu izključuje? Zanima pa me tudi koliko je možnosti za odobritev le-te, mislim da bi morala ta subvencija pomagati socialno najbolj ogroženim, ali je pogoj za prejemanje subvencije zaposlitev?

Vnaprej se zahvaljujem za odgovore in se opravičujem za zmedeno vprašanje, ker sem tudi sama zelo zmedena...user posted image

(odgovor članu aniona)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
8.12.2011 10:02:30   
lenčy
prejeli sklepuser posted image kdaj bo nakazano, pa ne vem...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu diavoletta)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
8.12.2011 12:19:22   
cukrček11

IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

dobili danes, tudi za leto 2010



Jaz imam pa vprašanje za Tinky in bi te lepo prosila, če mi lahko poveš kako ste dobili subvencijo tudi za 2010? Nam namreč niso odobrili. In če si razlagam navodila, potemtakem ne bi mogel dobiti nihče za obe leti.
Hvala

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
8.12.2011 12:36:27   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: cukrček11


IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

dobili danes, tudi za leto 2010



Jaz imam pa vprašanje za Tinky in bi te lepo prosila, če mi lahko poveš kako ste dobili subvencijo tudi za 2010? Nam namreč niso odobrili. In če si razlagam navodila, potemtakem ne bi mogel dobiti nihče za obe leti.
Hvala


Mi smo prvič vložili že leta 2008.
Za leto 2010 smo sicer dobili že leta 2010, a ker se nam je julija 2010 pridružila nova članica, smo letos oddali vlogo za pridobitev subvencije izključno za njo.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu cukrček11)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
8.12.2011 12:40:35   
cukrček11
Sem šla brat malo nazaj in prebrala, da ste pisale, da glede spremenjenih pogojev po novem velja, da moraš imeti prvo otroka in potem kupiti stanovanje, imam prav? Potem bi mi morali spadati poleg saj se je moj sin rodil 2008, vlogo smo pa oddajali prvič, ker smo lani kupili stanovanje šele avgusta.

Prosim če mi katera lahko mal pomaga pojasnit, če ve kaj več ker bomo verjetno oddali pritožbo.
Sploh se mi ne zdi fer da ne bi dobili za lani ker smo pač stanovanje kupili par mesecev poznejeuser posted image

(odgovor članu cukrček11)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
8.12.2011 12:43:02   
cukrček11

IZVIRNO SPOROČILO: Tinky


IZVIRNO SPOROČILO: cukrček11


IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

dobili danes, tudi za leto 2010



Jaz imam pa vprašanje za Tinky in bi te lepo prosila, če mi lahko poveš kako ste dobili subvencijo tudi za 2010? Nam namreč niso odobrili. In če si razlagam navodila, potemtakem ne bi mogel dobiti nihče za obe leti.
Hvala


Mi smo prvič vložili že leta 2008.
Za leto 2010 smo sicer dobili že leta 2010, a ker se nam je julija 2010 pridružila nova članica, smo letos oddali vlogo za pridobitev subvencije izključno za njo.


Hvala za odgovor.
Pa vendar še vedno ne vem kaj pomeni moj primer. Torej če smo oddali vlogo prvič pač nismo upravičeni za lansko al kako?

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
8.12.2011 12:45:09   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: cukrček11


IZVIRNO SPOROČILO: Tinky


IZVIRNO SPOROČILO: cukrček11


IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

dobili danes, tudi za leto 2010



Jaz imam pa vprašanje za Tinky in bi te lepo prosila, če mi lahko poveš kako ste dobili subvencijo tudi za 2010? Nam namreč niso odobrili. In če si razlagam navodila, potemtakem ne bi mogel dobiti nihče za obe leti.
Hvala


Mi smo prvič vložili že leta 2008.
Za leto 2010 smo sicer dobili že leta 2010, a ker se nam je julija 2010 pridružila nova članica, smo letos oddali vlogo za pridobitev subvencije izključno za njo.


Hvala za odgovor.
Pa vendar še vedno ne vem kaj pomeni moj primer. Torej če smo oddali vlogo prvič pač nismo upravičeni za lansko al kako?


Ker so letos spremenili pogoje, za lani žal nisi upravičena do subvencije.


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu cukrček11)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
8.12.2011 13:10:50   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: cukrček11

Sem šla brat malo nazaj in prebrala, da ste pisale, da glede spremenjenih pogojev po novem velja, da moraš imeti prvo otroka in potem kupiti stanovanje, imam prav? Potem bi mi morali spadati poleg saj se je moj sin rodil 2008, vlogo smo pa oddajali prvič, ker smo lani kupili stanovanje šele avgusta.

Prosim če mi katera lahko mal pomaga pojasnit, če ve kaj več ker bomo verjetno oddali pritožbo.
Sploh se mi ne zdi fer da ne bi dobili za lani ker smo pač stanovanje kupili par mesecev poznejeuser posted image


za leto 2010 pripada samo tistim, ki leta 2011 ne izpolnjujejo več pogojev mlade družine

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu cukrček11)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
8.12.2011 13:12:26   
Tinky
IV. UVELJAVLJANJE SUBVENCIJ ZA LETO 2010
Tocko IV. lahko uveljavljajo izkljucno tisti prosilci, ki so:
- pridobili izdano in pravnomocno gradbeno dovoljenje ali sklenili
prodajno pogodbo od vkljucno 23.05.2010 do vkljucno 31.12.2010
- in v letu 2011 ne izpolnjujejo vec pogoja mlade družine, ker imajo

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
22.12.2011 15:46:36   
cukrček11
Je že kdo dobil nakazilo od tretje runde odločb, se pravi 7.12.. in če kdo ve ali bo to še letos ali januarja?

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 21 [22] 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 [22] 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?