|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev,ovulacija in ovul test
27.12.2011 22:57:29   
ninej
Pozdravljene punce!Evo tud jst sem se odločila,da se vam pridružim,ker se tud midva že en lep čas trudiva za pikico,ma brez uspeha.Glede na to da KT ne jemljem že 1 leto in da mam neredne cikluse na 48-60 dni,mi probleme delajo tud ti pldni dnevi,zato sem naredila ovul test v soboto in je bla črtica komaj vidna,danes je bila lepo vidna samo še zmeraj ni bla tolko kot tista v kontrolnem okencu,tko da....user posted image
Drug mesec imam še HSG in ker sva bla ta mesec pridna upam,da nama bodo dobri možje v tem veselem decembru prinesliuser posted image user posted image .Kakšne izkušnje imate pa ve s temi testi???Pozdravček!!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
28.12.2011 15:47:21   
monsy
Pozdravljena!!

Moje mnenje je, da user posted image vsak drugi dan, tako ne moreš zgrešit svoje O in imaš več možnosti za user posted image .


Pa da bi čimprej zagledala user posted image user posted image

(odgovor članu ninej)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
28.12.2011 22:46:03   
MajaJulija
Jst sem porabila do sedaj samo en paketek teh testov in nikoli (vseh 5 lističev) mi ni pokazalo ovulacije, tako da če ti pokaže, sam skočit :)
Imam pa jst tudi čudno izkušnjo z merjenjem bazalne temperature, glede na to da imam kar redne menstruacije, mi temperatura ne pokaže veliko.
Je možno imeti ne-ovulacije?
Kot je rekla monsy, slončkat vsak drugi dan in se bo že prijelo slej kot prej :)

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
29.12.2011 0:19:13   
ringababy
Meni pa vedno pokažejo črtico enako močno a nikoli dovolj močno zato se mi zdi brezveze metat stran denar če itak se seksa vsaki drugi dan pa je. Moj fant je rekel, da so ovulacijski testi za lenobe hehehehe

(odgovor članu MajaJulija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
29.12.2011 6:55:06   
olana
Da še jaz delim z vami svojo izkušnjo. Jaz sem si vedno s kalkulatorjem za ovulacijo izračunala plodne dneve in potem sem tiste dneve delala še ovulacijske teste. Ni važno kakše barve je bila črticauser posted image . No, to sem naredila samo 1x, ker je v prvo ratalo, pa še s samo enim jajcevodomuser posted image user posted image . Tko, da punce AKCIJAuser posted image

(odgovor članu ringababy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
29.12.2011 12:02:13   
ninej
Jah,punce bomo mogle bit na ta veseli december še posebej aktivne in user posted image vsak dan,pa probat odklopit in uživat,it pa na enga kuhančka za boljšo voljouser posted image .Testa za O pa ta mesec ne bom več delala,bova pač malo bl pridna pa bo.Mene je včeraj fajn špikalo po jajčnikih,bomo vidli al smo kej pridelal al ne....glede na to da verjetno user posted image spet ne bo od nikoder bo spet treba teste delat[sm=smiley13.gif.vsem vsam želim ob novem letu,da bi vsaka zagledala tako željen +!

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
2.1.2012 7:58:38   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: olana

Da še jaz delim z vami svojo izkušnjo. Jaz sem si vedno s kalkulatorjem za ovulacijo izračunala plodne dneve in potem sem tiste dneve delala še ovulacijske teste. Ni važno kakše barve je bila črticauser posted image . No, to sem naredila samo 1x, ker je v prvo ratalo, pa še s samo enim jajcevodomuser posted image user posted image . Tko, da punce AKCIJAuser posted image

.... srečnica user posted image meni nikakor ne. Zdaj ko so mi nekako menda rešili en jajcevod, bom probala z ovul. testi, ampak tokrat s Celarbule - po nasvetu kolegice, ki ji je potem le uspelo in ker nimam dosti časa, mi je vseeno če so malo dražji.

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
11.1.2012 15:31:57   
BARBI78
Za ovulacijske teste raje kupite od Clearblue-ja ovul.teste - stane cca.eur 30,00..notri pa je 7 testov..kar fajn če si dosleden - samo jaz sem 2 dni vmes zamudila pa sem potem imela samo zadnji dan ciklusa pozitiven test....ampak ja res je, to je zoprno, ker prva stvar k jo zjutraj narediš greš lulat z lončkom v roki..pol pa čakaš ves živčen al je al ni ..potem pa takoj ko se pokaže user posted image (tako ti pokaže pri Clearblue OV.T) v napad na svojega...jaz sem sedaj v dec.11 raje si kar pisala vsak dan posebej ( že kar od 5.dneva ciklusa do 16.dneva) kdaj je bla akcija in kdaj ne, tko da sva že kar utrujena...ima še cca.manj kot 2 tedna do rezultata user posted image ....

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
24.2.2012 13:44:22   
mibo
Meni se zdi nesmiselno zapravljati denar za drage teste, ker načeloma delujejo vsi po istem principu, eni so pač bolj sensitivni (10mIU/ml) in pač prej zaznajo ovulacijo, drugi pa manj (20mIU/ml). Jaz sem kombinirala merjenje bazalne temperature in ovulacijske teste in je bilo učinkovito, saj sem sedaj ponosna mamica.
Kupovala pa sem te poceni teste:

http://www.plodnost.si/product.php?id_product=26

(odgovor članu BARBI78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
26.2.2012 7:05:14   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: ninej

Pozdravljene punce!Evo tud jst sem se odločila,da se vam pridružim,ker se tud midva že en lep čas trudiva za pikico,ma brez uspeha.Glede na to da KT ne jemljem že 1 leto in da mam neredne cikluse na 48-60 dni,mi probleme delajo tud ti pldni dnevi,zato sem naredila ovul test v soboto in je bla črtica komaj vidna,danes je bila lepo vidna samo še zmeraj ni bla tolko kot tista v kontrolnem okencu,tko da....user posted image
Drug mesec imam še HSG in ker sva bla ta mesec pridna upam,da nama bodo dobri možje v tem veselem decembru prinesliuser posted image user posted image .Kakšne izkušnje imate pa ve s temi testi???Pozdravček!!user posted image


Jaz bi na tvojm mestu stopila do ginekologa. Ciklusi krajši od 21 dni in daljši od 45 dni redko pripeljejo do zanositve.

(odgovor članu ninej)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
26.2.2012 21:30:12   
Poka

IZVIRNO SPOROČILO: BARBI78

Za ovulacijske teste raje kupite od Clearblue-ja ovul.teste - stane cca.eur 30,00..notri pa je 7 testov..kar fajn če si dosleden - samo jaz sem 2 dni vmes zamudila pa sem potem imela samo zadnji dan ciklusa pozitiven test....ampak ja res je, to je zoprno, ker prva stvar k jo zjutraj narediš greš lulat z lončkom v roki..pol pa čakaš ves živčen al je al ni ..potem pa takoj ko se pokaže user posted image (tako ti pokaže pri Clearblue OV.T) v napad na svojega...jaz sem sedaj v dec.11 raje si kar pisala vsak dan posebej ( že kar od 5.dneva ciklusa do 16.dneva) kdaj je bla akcija in kdaj ne, tko da sva že kar utrujena...ima še cca.manj kot 2 tedna do rezultata user posted image ....

Fajn je, npr. da si še obesiš na vidno mesto, npr. v dnevno sobo. user posted image Hecam se... V bistvu sicer malo manj redno, delam podobno, pa si bom začela beležit ene stvari, ker da bi kar cel mesec vsaka dva dni je pa v mojem primeru nemogoče. Sva že itak en jutranji tip, en pa večerni, katastrofa... Sva se res mučila ta mesec eno obdobje 14 dni, na koncu se mi je pa zdelo že brezveze kot da nekaj delam z nepravim razlogom. Zato mislim, da si bom kupila ta Clearblue test, da če že moram nekaj na določene dneve, se bom vsaj omejila na teh par dni, drugače ni nobene spontanosti več.

(odgovor članu BARBI78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
27.2.2012 12:39:28   
Anonimen
Moja izkušnja z OV testi - 3 mesece delala od 9. do 17. dne pa niti enkrat ni bilo pozitivno. Glede na vse ostale znake (sluz, bolečine, PMS...) ovulacije skoraj sigurno imam. Ginekologinja mi je rekla, da je to metanje denarja skozi okno in da ti testi absolutno niso zanesljivi, zato jih ne delam več. Zdaj si merim bazalno... bomo videli, kako bo s tem. Tiste, ki vam OV test nič ne pokaže - ne jemljite si preveč k srcu, to še nič ne pomeni!

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
5.3.2012 13:24:28   
AdryK
Se strinjam s tvojim odgovorom, Anonimen.....tile testi so dostikrat čisto nepotrebni, da farmacevti itd. nekaj zasluzijo, pa pri ginek., namesto, da ti merijo rast jajčnikov skozi ultrazvok, sploh ko ti predpišejo klomifen, ti podturijo Clearblue ovul.teste, ki so najdražji. Jaz po testih sodeč lani sploh nisem imela ovulacije. Pa sem letos vse vrgla stran in upamo brez kakih merjenj na kak +

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
5.3.2012 18:03:13   
Poka
Jaz pa mislim, da če imaš res težave, je bolje uporabit čim več metod in če ti pokaže približno enak čas ovulacij, vsaj približno veš pri čem si. Jaz na to, bo ali ne bo, ne mrem več računat. Imam zelo malo možnosti, samo en jajcevod, stresen način življenja, zato mi že skoraj ne preostane drugega. Res pa so testi dragi. Ampak menda je Clearblue najbolj zanesljiv. Vsaj tisti mesec, ko mi dela pravi jajčnik, imam mogoče malo možnosti, pa da ne ciljam ravno v prazno... Ker tud to, da štirikrat na teden oziroma vsaka dva dni imaš odnose in to recimo zdržiš 14 dni so pravljice, sploh za take, ki že poskušajo par let, ne verjamem da se ne naveličaš, ali pa mogoče kdo, ko ima res preveč časa. Druga stvar je pa, če si med tistimi zdravimi srečneži, pa ti uspe v par mesecih, mogoče celo v prvo.

(odgovor članu AdryK)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
6.3.2012 7:54:12   
HeLenčica
No pa da še jaz povem svoje okoli O testov. Naročam jih preko e-baya, kjer jih dobiš 40 za 10€, pa še 10 nosečniških poleg, tako da dragi sigurno niso. Delam (oz. delala sem jih) kakih 8 mesecev in VEDNO so mi pokazali ovulacijo, kar mi je bilo potrjeno tudi na UZ. Logično je, da če naredite 5 testov, da mogoče zgrešite ovulacijo. Nekatere pač nimajo ovulacije, niti ni nujno, da ovulacija vsak mesec je. Jaz imam O med 11. in 17. dnevom, torej je teoretično možno, da naredim 7 testov, preden je pozitiven. Sicer zanosila še nisem, ampak spremljanje ovulacij in dneva kdaj pride M pa so mi O testi zelo olajšali in jih priporočam vsaki punci, če le ima redne M. Če jih nima, zelo težko določi O.

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
6.3.2012 8:04:52   
AdryK
Poka,

tudi jaz sem imela zelo stresno sluzbo, delala po 10,12 ur na dan, dokler nisem ornk zbolela.
Zelim to povedati, da tole nase zdravstvo, ce zelijo komu pomagati, ni pomoc, da ti ugurajo ovulacijske teste. To je tako kot nekdo, ki je prekomerno debel, da mu predpisejo tablete za holesterol. Vse je namrec v psihi. Jaz sem sluzbo pustila in sla v drugo, manj stresno ter se po 4 mesecih pozdravila.
Ce ze promovirajo, dajejo tele ovulacijske teste, naj bodo vsem cenovno dostopni, ker zenske, ki zasluzijo minimalno placo, si tega ob vsakomesecnih stroskih ne morejo privosciti.
Kar se pa tice zanesljivosti ovulacijskih testov...nekateri imajo vecjo prisotnost hormona, nekateri manjso in lahko ovulacijo imas, pa ti ne pokaze. Jaz sem si lani celo leto kupovala tele teste, pa sem imela po testih sodec, ovulacijo samo 1x, v celem letu. Menstr.pa seveda vsakomesecno.
Jaz mislim, da je vse v psihi....tako pri meni, kot pri ostalih...
Upam za vse na + v bliznji prihodnosti...

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zanositev,ovulacija in ovul test
9.3.2012 20:24:46   
hann
Imam ravno svež odgovor na vprašanje. Delala ovulacijske teste. Pet testov v razmaku cca. 8 dni. Vedno sta bile dve črtici, ampak najprej enako vidni, kasneje zadnje štiri dni je bila testna bolj očitna. In ker mi ni bilo jasno da imam osem dni ovulacijo sem naredila še baby cheek in danes mi dva testa pokažeta pozitivno. Tko da nič več ne vem.

(odgovor članu ninej)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?