|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke 23.del
26.4.2012 20:18:26   
bambixxx
oktober11 user posted image user posted image user posted image , saj smo vse več ali manj v iste šitu user posted image . jaz pravim, da še bolana nimam cajta bit, ker sem itak sama za otroka. user posted image

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Mariborčanke 23.del
26.4.2012 20:20:11   
ly117

IZVIRNO SPOROČILO: oktober11


in zaj en teden dogovarjanja kdaj kam iti, če sploh kam iti (moj je zelooooooooooo) rad doma. ni on za kavice in obiske in te fore. pa tolko obiskov kot bi jih mogla opraviti, mi pa cele dneve doma zabušavamo user posted image user posted image user posted image




Tak kot moj. Grem pač sama in povem po pravici. Smotano, žalostno ampak tak pač je. Se z leti navadiš.


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Mariborčanke 23.del
26.4.2012 20:22:31   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ly117


rad doma. ni on za kavice in obiske in te fore. pa tolko obiskov kot bi jih mogla opraviti, mi pa cele dneve doma zabušavamo user posted image user posted image user posted image




Tak kot moj. Grem pač sama in povem po pravici. Smotano, žalostno ampak tak pač je. Se z leti navadiš.




heee..jaz tud ne hodim rada po obiskih...tu in tam mi zapaše...ampak bolj redkouser posted image ...ampak kofetki so pa drugo....to mora bituser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Mariborčanke 23.del
26.4.2012 20:30:03   
ly117
Lukec šel k mojima, jaz pa pijem kavo in čakam da prime. user posted image P

< Sporočilo je popravil ly117 -- 26.4.2012 20:31:43 >


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Mariborčanke 23.del
26.4.2012 21:07:33   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: botrca


IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Mi2 od urologa in pazite zaj to:naš otrok sploh nima hipospadie,ampak samo preveliko kožico,ki pa je nazaj pomaknjena in zato zgleda,kot hipospadia!Mislim....Jaz pa se živciram,te pa sploh ni nič hudega.Kar me po eni strani veseli,po drugi pa si mislim,kak so smotani eni dohtari.


sta bila pri dr. Bratušu?

Ja,pri njem ja.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Mariborčanke 23.del
26.4.2012 21:07:39   
ly117
Danes še pol pa 10 dni neplačenega dopusta in spet v nočno.

Zdaj pa grem počasi. Se vidimo jutri.

Nočko in papa.


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Mariborčanke 23.del
26.4.2012 21:10:03   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: oktober11

večer

čisto razkurjena! kot da mam sama s sabo otroka.

diham, diham, diham!!!!

in zaj en teden dogovarjanja kdaj kam iti, če sploh kam iti (moj je zelooooooooooo) rad doma. ni on za kavice in obiske in te fore. pa tolko obiskov kot bi jih mogla opraviti, mi pa cele dneve doma zabušavamo user posted image user posted image user posted image

eh! še vedno diham, diham, diham! gremo otroka kopat, te pa me čaka uspavanje. valda, samo jaz sem ga naredila, zakaj bi se kdo drugi sploh trudil da dete zaspi. bom že jaz, ni problema user posted image whatever!

če bi frizer delal, bi ga v tej sekundi poklicala ter se naročila.

pardooooon, "malo" sem jezna. saj bi prišla ju3 na kafe, pa nimam pojma kake (ne)plane nam je moj naredil. tak da čez en teden, juhej.

eh, bo boljše. grem.

Pusti otroka dedu,pa se spakiraj v avto pa pridi na kafe.Telefon pa izklopi tacajt.Pa se naj sam znajde.Boš presenečena,kaj vse zmorejo,ko jim je sila.Verjemi-preverjeno!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Mariborčanke 23.del
26.4.2012 21:11:15   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: ly117

Danes še pol pa 10 dni neplačenega dopusta in spet v nočno.

Zdaj pa grem počasi. Se vidimo jutri.

Nočko in papa.


Nočko!Naj ti hitro mine!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Mariborčanke 23.del
26.4.2012 21:12:31   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: ly117


IZVIRNO SPOROČILO: oktober11


in zaj en teden dogovarjanja kdaj kam iti, če sploh kam iti (moj je zelooooooooooo) rad doma. ni on za kavice in obiske in te fore. pa tolko obiskov kot bi jih mogla opraviti, mi pa cele dneve doma zabušavamo user posted image user posted image user posted image




Tak kot moj. Grem pač sama in povem po pravici. Smotano, žalostno ampak tak pač je. Se z leti navadiš.


Hvala enako!Od začetka sem se ful sekirala,zaj pa ga kuj izkoristim,pa mu froce uturim.Naj jih ima,hudič,če jih je znal naret,jih še pa naj pazi malo.Jaz pa na off!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Mariborčanke 23.del
26.4.2012 21:12:56   
matcar
Čer!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Mariborčanke 23.del
26.4.2012 21:15:33   
matcar
Moram hitro Leo pohvalit.So imeli danes področno tekmovanje v plesu(med OŠ) in so dobili srebrno priznanje v ekipnem,Lea pa je osvojila 5.mesto.user posted image user posted image user posted image
Ju3 pridem samo s tremi na kafe,Maks gre k tašči.Zaj pa grem novi del odpret!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Mariborčanke 23.del
27.4.2012 8:05:51   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx


IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx


IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

jutro,

punce hvala za objemčke in pikepoke, saj sem pri našem otroku že vsega hudega navajena.
rabim pa še vaše pikepoke zase, namreč ponoči sem mislila umret dobesedno. po večerji me je taaaak začel želodec bolet, da sem mislila vse notranje organe rodit. in to celo noč ni spustilo. okoli 2h sem prisilno bruhala in predihavala bolečine do jutra. vmes sem že mislila it na urgenco, taka sila mi je bila. še zdaj me pika. user posted image

Ojoj,pa kaj si kaj jedla takega?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne nič posebnega, 2 žlici jabolčnega kompota, 2 žlici navadne skute, malo kisle smetane, pest oreščkov. tak je, ko hočem zdravo jest, namesto, da bi si sendvič naredla, ne? user posted image

Nič takega ni,kar bi ti obležalo lahko v želodcu.Mogoče so pa res živci krivi,podzavest saj veš.user posted image

tudi možno, saj ne vem več. moj mi je rekel, da je možno tudi od sladoleda, ki sem ga jedla popoldan, da sem si prehladila želodec user posted image


Čisto možno, da je od sladoleda. Jaz sem si enkrat prehladila želodec z mrzlo lubenico (direkt in iz hladilnika) in enkrat z nektarinami (tudi iz hladilnika),od takrat ne jem in ne pijem nič več direkt iz hladilnika. Me je pa bolel želodec kar nekaj dni.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Mariborčanke 23.del
27.4.2012 8:06:51   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Čer. Me smo bile v bumbarparku...super je bilo, obe zmatrane. Sva pa že doma, smo končno dobili avto nazaj. Stalo je pa celo premoženje, moja cela plača, ki ni ravno minimalna. Še dobro da je foter moj plačal, ker itak nimam kje vzet, mu bomo od dohodnine vrnili.


Mi še nismo bili, smo sicer že razmišljali, da bi šli kdaj pogledat...a je kaj pametnega za 18 mesečnike?user posted image


Moja je mlajša od tvojega (16 mesecev) in ful uživa. Je pa res da moraš bit z njo na igralih, ker je še malo majhna, tak za 2-3 letne in navzgor pa je itak sploh akcija.

Se podpišem pod to!user posted image

Super, bomo šli kaj pogledat.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Mariborčanke 23.del
27.4.2012 8:09:09   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: oktober11

večer

čisto razkurjena! kot da mam sama s sabo otroka.

diham, diham, diham!!!!

in zaj en teden dogovarjanja kdaj kam iti, če sploh kam iti (moj je zelooooooooooo) rad doma. ni on za kavice in obiske in te fore. pa tolko obiskov kot bi jih mogla opraviti, mi pa cele dneve doma zabušavamo user posted image user posted image user posted image

eh! še vedno diham, diham, diham! gremo otroka kopat, te pa me čaka uspavanje. valda, samo jaz sem ga naredila, zakaj bi se kdo drugi sploh trudil da dete zaspi. bom že jaz, ni problema user posted image whatever!

če bi frizer delal, bi ga v tej sekundi poklicala ter se naročila.

pardooooon, "malo" sem jezna. saj bi prišla ju3 na kafe, pa nimam pojma kake (ne)plane nam je moj naredil. tak da čez en teden, juhej.

eh, bo boljše. grem.


Uh, tole pa ni fajn. Glede tega imam jaz pa srečo, moj se ogromno ukvarja z njim, vsak večer ga zrihta za spanje, no uspavanje pa imam jaz čez - ker pri njemu ne zaspi.user posted image

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Mariborčanke 23.del
27.4.2012 8:10:27   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: ly117


IZVIRNO SPOROČILO: oktober11


in zaj en teden dogovarjanja kdaj kam iti, če sploh kam iti (moj je zelooooooooooo) rad doma. ni on za kavice in obiske in te fore. pa tolko obiskov kot bi jih mogla opraviti, mi pa cele dneve doma zabušavamo user posted image user posted image user posted image




Tak kot moj. Grem pač sama in povem po pravici. Smotano, žalostno ampak tak pač je. Se z leti navadiš.


Hvala enako!Od začetka sem se ful sekirala,zaj pa ga kuj izkoristim,pa mu froce uturim.Naj jih ima,hudič,če jih je znal naret,jih še pa naj pazi malo.Jaz pa na off!!!!!user posted image user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Mariborčanke 23.del
27.4.2012 8:37:36   
majakla
Dobro jutro

Ob kolikih je kava?

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Mariborčanke 23.del
27.4.2012 8:59:15   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Dobro jutro

Ob kolikih je kava?

ob 10-h,lahko pa katera prej pride,bomo mi že verjetno prej tam

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?