|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varuška na svojem domu
6.1.2012 21:12:44   
tanjusi
Koliko bi plačale varuški na njenem domu , recimo na uro ... za otroka bo kuhala ona, plenice bom prinesla jaz ... ma pojma nimam za koliko naj se dogovorim...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varuška na svojem domu
6.1.2012 21:38:06   
K_a_t_i
precej pomemben podatek - iz kje si
V Lj bi to bilo 400€ in navzgor (raje okrog 500€) mesečno.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varuška na svojem domu
6.1.2012 21:41:10   
tanjusi
Kaj ti naj rečem - dežela, koroška...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varuška na svojem domu
7.1.2012 8:09:08   
josephine27
moja prijateljica plačuje 300 eurov in mislim, da so tudi sicer tod okrog cene 300 - 400 eur nekje ( Goriška)

_____________________________



(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varuška na svojem domu
7.1.2012 9:51:17   
ajataja
Jaz imam sestrično, ki na koroškem natančneje v SG plačuje 260e mesečno od pol sedmih do pol treh zraven nosi samo plenice.So pa cene na tistem območju tam od 250 do 300e če imaš ful srečo še najdeš menda tam za 200 -220 e na mesec ampak tega je zelo malo.Pred kratkim je sicer izvedela za cenejšo varianto ampak zdaj ne vem kako se je odločila a jo bo prestavila ali ne,jo lahko vprašam če želiš oziroma če te zanima za ta kraj.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varuška na svojem domu
7.1.2012 10:34:42   
Ribica **
Ali "pavsal" na dan ali pa na mesec. Vsakodnevno varstvo po urah je povsem predrago.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varuška na svojem domu
7.1.2012 17:32:07   
tanjusi
Ja jaz sem mislila rečt da dam 300e na mesec, ampak me pa skrbi da bo pa kak mesec manj in bom v zgubi, al kako se naj pogovarjam...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Varuška na svojem domu
8.1.2012 11:21:44   
tikatonka
Mi plačamo 1,20€/uro, prinesemo pa res samo plenice, varuška kuha in pere njene oblekice,...Lahko jo pripeljem kadarkoli in tudi če je prehlajena.
Na mesec me to stane nekje med 200 in 250€, odvisno ali mi pazi tudi ta večjega po šoli, če ne moremo drugače skombinirat. Smo pa iz primorske.
Najbolj mi je pa pomembno, da mala rada gre v varstvo in je zadovoljna.user posted image


_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Varuška na svojem domu
9.1.2012 0:24:15   
prijateljica1977
okolica celja-9urno varstvo ( to pomeni pol ure prej se pride in pol ure kasnej odpelje-okvirno seveda in po dogovoru user posted image  ) prinesejo se pleničke in seveda rezervna oblačila(kot v vrtcu) zanimiv program ,manjša skupina,na deželi ,stran od prometa,veliko aktivnosti,v ponedeljek dobiš za domov jedilnik....in še in še :))))
pride cena od 150- 200 €. s tem da se da vse dogovorit...tudi popoldansko varstvo...res fleksibilnost user posted image
no toliko vem jaz iz prve roke-varuške,če pa bi otroke vprašal pa mislim da je tistih 200 € malenkost,saj je vedn slišat smeh in veselje ko greš mimo hiše! no mal reklame sem naredila -pa saj nisem povedala kdo iin kje točn user posted image  

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Avantura
binyy

Ste za sex za eno noč z osebo,ki vas zelo,zelo privači,kljub temu da imate partnerja (doma)?

da, zakaj pa ne (15%)

ne (45%)

da, to si zelo želim (4%)

ne, ne podpiram avantur (36%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!