|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako najti dobro varuško
17.1.2012 21:58:16   
arruba
Živjo, mene pa zanima, če imate kakšno idejo, kako naj se lotim iskanja varuške za našega malčka. Dnevno varstvo imam sicer že urejeno, rabila pa bi nekoga za občasno večerno varstvo in da "vskoči", če je mali bolan, jaz pa ne morem iz službe. Kasneje pa bi to nadgradila v popoldansko varstvo - pobiranje iz vrtca ipd. Zamislila sem si, da bi bila idealna mlajša upokojena gospa (kao nadomestna babi), tu pa nastopi problem in sicer, kako jo najti? Na internetu je sicer cel kup oglasov, ampak to so ponavadi študentke, kjer kakega dolgoročnejšega "aranžmaja" ne morem pričakovati, starejše gospe oglasov tu ne dajejo..Zato sprašujem tiste, ki imate morda kakšno tako gospo, kako ste jo našle? Pa kaj vse ste spraševale na spoznavnem razgovoru? Dnevno varuško sem dobila po priporočilu kolegice, tako da strategije iskanja ne poznam najbolje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako najti dobro varuško
18.1.2012 10:38:10   
K_a_t_i
Moja strategija - greš na igrišče, navežeš stite s čimveč mamicami, pokramljaš - tema varstvo je vedno aktualna in dobiš kak preverjen kontakt.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako najti dobro varuško
18.1.2012 11:24:37   
prijateljica1977
se strinjam z zgoraj napisanemuser posted image  veliko boš izvedela od prijateljic , sodelavk, sosedov, inp.user posted image   glede vprašanj pa je vse odvisno od tvojega otroka,ti ga/jo poznaš in najbolje veš v kakšnem okolju bi mu/ji čas potekal v varstvu najhitreje in najmanj stresno in seveda kje bi užival-auser posted image  saj to je bistvo varstva naših otrok,da se imajo lepouser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako najti dobro varuško
18.1.2012 14:59:24   
mini86
kdaj bo pa potem otrok sploh iz tabouser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu prijateljica1977)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako najti dobro varuško
18.1.2012 19:48:06   
ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

kdaj bo pa potem otrok sploh iz tabouser posted image



Končno ena ki isto razmišlja kot jaz user posted image sem mislila da je že z mano kaj narobe ko se mi smilijo tisti otroci ki so cel dan v varstvu.user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako najti dobro varuško
20.1.2012 13:34:54   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja


IZVIRNO SPOROČILO: mini86

kdaj bo pa potem otrok sploh iz tabouser posted image



Končno ena ki isto razmišlja kot jaz user posted image sem mislila da je že z mano kaj narobe ko se mi smilijo tisti otroci ki so cel dan v varstvu.user posted image


Še ena enako misleča.user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako najti dobro varuško
20.1.2012 21:01:19   
nusi
pomoje bo tut najbolš mal na igrišču povprašat.

Drugače pa se meni zdi čist ok, če greš kdaj zvečer sam ven - npr 1x na teden - kar is midva ne privoščova, pa bi si morala in takrat rabiš varuško, pa tut da ti otroka pobere iz vrtca, da ne visi do 17 tam se mi zdi ok. Ne vem če je mislila, da bi ji cele dneve drugi pazili na otroka.

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako najti dobro varuško
25.1.2012 22:39:55   
arruba
Ok - ne vem, kako naj tole vse skupaj razumem, zato bom odgovorila takole - hvala vsem za dobre nasvete, upam, da bomo našli kakšno gospo, da nam malo priskoči na pomoč.

Mislila sem, da je namen tega foruma, da si med sebo pomagamo in izmenjujemo izkušnje, ne pa očitke, zato odgovarjam še ostalim. Žal imamo nekateri službo, kjer moramo biti vsaj od 8h do 16h, kar pomeni, da otroka ne morem sama pobrati iz varstva pred 16.30, nočem pa, da zadnji sam sedi v igralnici. Žal nimamo vsi babic na dosegu roke, ki bi lahko vskočile, kadar moram k zobozdravniku, temeljito počistiti stanovanje ali pa peljati avto na servis. In ne, niti malo se mi ne zdi sebično, da si človek morda vsake toliko časa zaželi en večer, ki bi ga preživel samo s svojim partnerjem; žal mi je za vse vas, ki očitno ne razumete, da z rojstvom otroka ne prenehamo biti tudi punce, partnerice in žene.

Tako, zdaj pa mirno udrihajte naprej, jaz se izključujem iz te debate.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako najti dobro varuško
25.1.2012 22:52:18   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: arruba
Mislila sem, da je namen tega foruma, da si med sebo pomagamo in izmenjujemo izkušnje, ne pa očitke, zato odgovarjam še ostalim. Žal imamo nekateri službo, kjer moramo biti vsaj od 8h do 16h, kar pomeni, da otroka ne morem sama pobrati iz varstva pred 16.30, nočem pa, da zadnji sam sedi v igralnici. Žal nimamo vsi babic na dosegu roke, ki bi lahko vskočile, kadar moram k zobozdravniku, temeljito počistiti stanovanje ali pa peljati avto na servis. In ne, niti malo se mi ne zdi sebično, da si človek morda vsake toliko časa zaželi en večer, ki bi ga preživel samo s svojim partnerjem;


če bi vse to navedla že v prvem postu, bi verjetno doživela drugačen odziv. Sicer pa pač sprejmi, da so na forumih same popolne ženske, ki delijo očitke drugim. user posted image

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako najti dobro varuško
29.1.2012 14:44:17   
mayci
Tudi jaz ne uporabljam babic za varstvo mojih otrok, pa prav tako pospravim stanovanje, grem k zobozdravniku, v trgovino in peljem avto na servis. user posted image
Je pa treba za to malo več organizacije in dogovora s partnerjem. user posted image

Za varuško, ki bi otroka malo bolj zgodaj pobrala v vrtcu, se mi zdi pa super ideja, saj mu je verjetno res dolgčas, če ostaja vsak dan do zadnjega. user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako najti dobro varuško
30.1.2012 10:16:12   
petea
arruba,
morda bi bilo dobro malo pogledati ljudi v svoji okolici in razmisliti o kakšni bližnji starejši ali brezposelni sosedi ali sosedu, ki bi ji/mu občasno varstvo bilo prijetna popestritev in zaposlitev.
Lahko da je v tvoji soseski kdo, ki bo zelo vesel prošnje za sodelovanje in da se bo s takšnim angažiranjem počutil koristnega in uporabnega.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?