|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 14:21:48   
cebelica81
Acjom, tudi jaz mislim, da je to to. Močno stiskam pesti, da se nam pridružiš med oktobrkami. Enako tudi zate GregUr.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 16:09:22   
GregUr
hvala. user posted image
js tut upam da bojo črtice še ta mesec!!
poročam, da so moje gate bol bele kot so ble kuplene bele. to je bela belina vseh belin. upam da tko tut ostane user posted image

komičakamkomičakamkomičakam!!! jooooooj, razgnalo me bo!

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 16:20:25   
Vivaldi
Acjom1, čestitaaaaaaam, super za user posted image !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

GregUr, mene je tudi razganjalo do amena user posted image

No, pred nekaj urami je pa prišla gospa izpod Krvavca, tko da ... me zdej malo manj razganja. V bistvu sm ZMATRANAuser posted image

Joj, punce, vsem vam privoščim, jaz se pa selim v februar - presnet jajc, glih vidim, da zaradi dolgih ciklov padem  v marec?! O pajade, nč, zaenkrat ciljam na 29. februaruser posted image user posted image , pol bo pa še kakšen dan rezerve, pa bouser posted image

Uglavnem, zdej imam pa očitno še en cel mese časa, da se posvečam samo sebi in svojim zapoznelim obveznostim, in da pospravim par stvari, ki se že (pre)dolgo vlečejo - ja, diploma...user posted image Da bo pol cajt za štručko. Jest itak ciljam na dvojčke!user posted image user posted image

Navijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 16:22:06   
Vivaldi
GregUr, BELE GATE SO ZAKON user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 16:46:34   
Kliki
Punce še tukaj sporočam da se selim v februar je prišla en dan prezgodaj da nebi pozabila priti.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 18:21:38   
rozi55
Alo, dejmo še mal stisnt pa roza polit!!! user posted image user posted image user posted image za vse že skoraj potrjene nosečke, pa smrk smrk za Vivaldi pa Kliki. Bo pa februarja spet veselo, saj moški načeloma nimajo nič proti user posted image . Pa 29.2. je en hud datum, hvala za družbo Vivaldi, navijam za naju, pa še za kako, ki se bo pridružila user posted image Saj bi jaz tudi že kar v marec lahko padla, pa mi psihološko ni kul, polagam upe na 29. user posted image Men bi res sedla ena tehtnica pri bajti, ampak v bistvu ne bom komplicirala, vzamem vse user posted image
Imam pa od 1. ss čudne user posted image , zelo švoh, traja vseeno 5 dni, skoz sveža kri (prej je bilo 3. dan že bolj rjavo vse skup), pa skoz krči. Saj ne da bi skupaj padala, ampak neprijetno mi je pa skoz user posted image Ima še katera tako izkušnjo?

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 18:32:02   
Kliki
Rozi55 jest sicer nisem mela ss ampak mam pa skoz zelo boleče m in zadnje čase tudi zelo svežo kri.
Sem pa 3tedne nazaj začela piti čaj plahtice in moram priznati da me vsaj danes manj zvija. A je to psiha la pa res pomaga.

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:04:27   
skrivnost
cer bejbike, kako ste kaj? eto najprej Acjom1-upam da je to to! user posted image ! Kliki in Vivaldi - objemček in pogumno naprej v februar.

Pri nas je pa takole, danes sem ceu dan zbirala pogum, da grem končno po testek in sem šla. Sem se odločila, da jutri delam test. Prvič! In sem šla, kupila First sign. In seveda, firbec ni dal mira. Nisem zdržala, takoj ko sem prišla domou, najprej na lulanje. In kaj zagledam .. user posted image , pa sej še zdaj ne dojamem, kaj se mi dogaja. Pa saj to ne more biti res, res sem vesela in srečna. Močno upam, da je to to! Sploh po diagnozi, ki sva jo dobila pred desetimi dnevi (slabi krvni testi, policistični jajčniki, vprašljive ovulacije in neredne menstruacije). Predpiše femaro ;( in še z junijem naj bi začela s postopkom za epruvetkanje, popolnoma sem bila obupana, pa zdaj še vedno ne dojemam kaj se mi dogaja. Pa še danes mi dragi pošlje smsk -- a si mogoče mamica? jaz pa polna negativizma in obupa, odpišem, da pač ni možno in da bova verjetno sončka ugledala šele po postopku. Pa saj ne morem verjet. tako sem zmedena, da sem si še riž pozabila solit user posted image za večerjo, no pa zdj se bo treba itak bolj zdravo prehranjevat. Sicer moj dragi še ne ve, ga močno pričakujem, da mu povem!

Res upam, da je to to. V sredo ponovim testek, ker obučutek je še vedno tak, kot da bo ravno kar prišla.

Sicer pa punce. Res ste super, brez vas bi bilo tole čakanje toliko težje, da ni za povedati. Sicer pa vam želim, najprej tistim starim borkam, da res ugledate pluske v februarju, ker ve si res zaslužite. Tiste novinke, pa saj veste, takoj pobegnete iz tehle forumov na kakšne bolj luštne. Kakorkoli, vsem želim, da čimprej ugledate roza ali modre pluske ;) verjemite, da za vse nas nekje sijejo zvezdice in čakajo na pravi trenutek. Vse bomo MAME!

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:07:15   
skrivnost
V album sem dodala še slikico. A se vidi? Resnično upam, da je to to!

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:10:35   
Kliki
skrivnost to je to. čestitam in želim lepih user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image
Si tako lepo pošto napisala da sem kar malo user posted image zraven. Sem danes bol tako tako razpoložena.

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:16:37   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: skrivnost

V album sem dodala še slikico. A se vidi? Resnično upam, da je to to!


Jest ga ne najdem. A ga znaš na forum prilepit?

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:17:08   
chungalunga
Bravo Ajcom1 in bravo skrivnost!! Še jaz kar ne morem dojeti, da se tako lepo zaključuje ta mesec! user posted image  Srečno obema!

No, pri nas še kar nič novega, jaz res ne vem, kaj se to dogaja, morala bi prit v soboto, znaki so že bili, potem pa nič kaj dosti. Bradavice me kar bolijo, čeprav me kak dan, dva pred user posted image  že ne več, tako da... hm user posted image  Zdi se mi, kot da me hoče na momente zbadat v trebuhu, pol pa spet nič. Če do jutri zjutraj ne bo nič, bom pa tudi jaz malo lulala. user posted image  Čeprav se mi zdi takoooo neverjetno, da bi kar ratalo... Uf, sploh nočem razmišljat. Kar povišan utrip imam že 2 dni, tako me je strah. Stalno hodim na wc čekirat, če je kaj. Po drugi strani je pa čisto možno, da so ta mesec krivi živčki, ki so bili ta mesec prisotni in mi zato zamuja. Oh... naj bo že jutro. In naj bo belo in polno roza barve! user posted image

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:20:25   
chungalunga
Skrivnost, meni pa noče odpreti tvoje slikice. user posted image

(odgovor članu chungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:30:20   
skrivnost
Kliki in chungalunga - hvala. Dajta še enkrat probat. Mislim, da bi zdaj moglo iti.
aja chungalunga - pišeš čist iste znake kot so bli moji. navijam, da ugledaš plusek še v januarju!

(odgovor članu chungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:33:50   
chungalunga
Ooo ja, lepo se vidi tole! user posted image

Upam, da bom lahko kmalu objavila kaj podobnega. user posted image

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:33:52   
Kliki
Sedaj se vidi in to je to.
a je dragi že seznanjen z novico?

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:38:16   
cebelica81
Vivaldi user posted image user posted image user posted image . Držim pesti, da bo februar oziroma začetek marca zate roza mesec!!!

GregUr, še malo zdrži, pa bo.

Kliki, tudi tebi en velik in roza februar!!!

skrivnost user posted image user posted image user posted image - to je to. Čestitke! Mislim, da tvoj sploh ne bo opazil, da riž ni soljen user posted image .

chungalunga, držimo pestke in seveda vsem ostalim, ki boste še lulale ta mesec!


< Sporočilo je popravil cebelica81 -- 30.1.2012 19:41:26 >

(odgovor članu chungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:38:18   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: chungalunga

Ooo ja, lepo se vidi tole! user posted image

Upam, da bom lahko kmalu objavila kaj podobnega. user posted image


navijam da tudi ti nalulaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu chungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:47:56   
Pajama
Ooo pa je res super rozast januar! Dajmo še en dan... držim pesti!!!

Čestitke vsem, ki ste zagledale user posted image . Vse ostale pa spremljam in navijam naprej v februarjuuser posted image user posted image user posted image !!!!



(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 19:50:56   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: cebelica81

Kliki, tudi tebi en velik in roza februar!!!



Hvala za navijanje. Sem ravno sedaj ugotovila da naj jo ne bi dobila ravno na obletnico ko sva se vselila v stanovanje(27.2).

A sv midve isti letnik?

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 20:31:33   
oreh
Čestitke nosečnicama, lepo sta zaključili ta mesec. Pa objemčke kliki in vivaldi, se vama pridružujem v februarju, je žal prišla.


(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 20:40:26   
Anonimen
Kliki, Vivaldi, oreh: user posted image user posted image user posted image user posted image Verjamem, da bo februar vaš!!!

skrivnost: user posted image user posted image user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image

chungalinga: držim pesti!user posted image

rozi55: žal ne znam pomagatuser posted image

A. user posted image

(odgovor članu oreh)
  Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 20:41:21   
chungalunga
Oreh, žal mi je. user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 20:57:05   
cebelica81
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Hvala za navijanje. Sem ravno sedaj ugotovila da naj jo ne bi dobila ravno na obletnico ko sva se vselila v stanovanje(27.2).

A sv midve isti letnik?



Če si 81, potem sva user posted image . Potem bo 27.2. sploh en poseben datum, a ne?

Oreh user posted image user posted image user posted image . Tile testi pa tebi res nagajajo user posted image . Najbolje, da je drug mesec enostavno ne pričakaš...brez testov user posted image . Aja, pa vem kako težko je to. Meni še ni uspelo, pa jo imam vedno točno na rok, tako da bi brez težav čakala.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: II Pričakujemo januar 2012
30.1.2012 21:13:20   
HeLenčica
Pupe moje! Dobre in slabe novičke!!! Pa dajmo najprej en veeeelik objemček za oreh, vivaldi in Kliki....bojo pa pluski v februarju, nekaj nas more za tisti mesec ostat. user posted image user posted image user posted image

Ajcom, čestitam!!! Nisi se izneverila "novim", ki se selijo med nosečke! Zdravo do konca! user posted image user posted image user posted image

Skrivnost, toooooooooo punca! bravo, super, mega!!! Kar verjami, dragega lepo preseneti in uživaj naslednjih 8 mesecev user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?