|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje ste julije - drage mamice...
3.9.2005 7:30:22   
CIPRESA
Boga Talči držim pesti da bo z vama vse O.K. Noro ko že misliš da je vse vredu pa če ne drugega stakneš mastitis.Tudi sama se bojim tega ker ne smem dojiti si črpam mleko in ga zlivam stran vendar si ne črpam več tako pogosto pa me mal skrbi da ga ne dobim.

Ja vse ste šle že kar lepo dol z KG le jaz mam spet največ zaloge . Bo že, moj možek me krega da po tolikem času naj bom srečna da sem taka ko sem pa naj z KG neham težit. PA ŠE PRAV IMA!!!!!!!

Lepo soboto vsem julijam CIPRESA!!!!!!

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Kje ste julije - drage mamice...
3.9.2005 23:14:40   
Emanuelle
No, da se še jaz pofočkam. Moja piki lepo pančka - okrog 21-ih gre vsak večer spančkat, čez dan pa je malo kriza, zaspi v naročju, jo odnesem v posteljico in je čez 10 min ko čuk, pa spet jovo na novo. Verjetno sem jo že malo razvadila, pa kaj čem, če je pa moja piki.
1. pregled smo prestali, malce smo prelahki (na meji), ampak moja mami pravi, da sem bila jaz ista.
še nismo, pa komaj čakam, da bomo, ker mi diši že 14 dni, čišče je konec, kg še +5 ampak lahko tudi ostanejo!!
LP vsem

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Kje ste julije - drage mamice...
4.9.2005 8:28:40   
Rabarbara
Evo, še jaz se oglašam. Naša miška je tudi pridna, ponoči lepo spimo, čez dan pa po dojenju kako urco (oz. več ali manj). Na prvem pregledu smo imeli +1,1kg in +3,2cm. Zdaj pa že čakamo na drugi pregled, ki bo prav kmalu, saj bomo stari že 2 meseca! Kako čas hitro teče...

Lepo se imejte!

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Kje ste julije - drage mamice...
4.9.2005 8:37:17   
Anonimen
Jutro drage moje!
Da samo nabrzinco kej napišem...imam isti "problem" kot Emanuelle...malega skoz crkljam tko, da je tud tole RR-janje ratalo mal težko...v levi roki Gašper, desna pa na tipkovnici...jaz pa mišice kot Švarcaneger

Skratka...Cipresa, hvala za čestitke ob izgubi vseh teh kil, ampak a veš, pošlji ti svojga moža za en teden na morje (moj je šel s svojo hčerko)...boš vidla, da ne bo imela it časa pod tuš, kaj šele kej pojest
Pa se sploh ne sekiraj...jaz kil nimam, mam pa vseen tis "šlauh" na trebuhu pa se ne sekiram...ker sem rodila fajn fanta komaj dva meseca nazaj

Zdej se pa poslavljam za 14 dni...čez eno uro šibamo na Lošinj   

Pa enga za Talči in njenega sončka!

Uživajte

(odgovor članu LONA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   Kje ste julije - drage mamice...
4.9.2005 9:28:23   
LONA13
Evo še mene!
Tinka uživaj na morju!
A katera kej ve kako je s Talči in njenim sinkom?!
smo v Londonu našmu tamalčku kupl supergice, pa dons k je nedelja smo mu jih obul pa kavbojke oblekl - ful je frajerček. Zdej je pa že z očijem uzunej na sončku in se uiber zabavata.

Pa ostale kaj počnete?

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Kje ste julije - drage mamice...
4.9.2005 23:19:20   
bobek05
Tudi jaz sem vas komaj zdaj našla - a zdaj smo na tem forumu??

Madonca kaj samo moj otrok tako nenormalno raste?? Anej bo 16.9. star 3 mesece..

rojstvo: 3480g, 50cm
1. posvetovalnica: 4300g, 57cm
2. posvetovalnica: 6060g, 63cm

Kako naj to pokomentiram??? Saj sem ful vesela, da je tak korenjak in tako pridno raste, ampak mi kupujemo cotke na 2 tedna!!! Midva bova bankrotirala - sva smo začeli nosit št. 68 pa ima komaj 2.5 meseca - še malo pa bom lahko začela nabavljat za 1 letnika!!

Eh.. O KG sploh ne bom debatirala.. Jutri začnem s shujševalno, vam sporočim rezultate..

Daj, Lona, saj si verjetno že razložila, pa sem pozabila pogledat, zakaj Nejc praznuje 2 rojstna dneva??

Toliko od mene..

Kaj zdaj se bomo dobivale na tem forumu??? Toliko da vem, kje vas iskat..

LP

Bobek + Anej

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Kje ste julije - drage mamice...
4.9.2005 23:24:17   
bobek05
Aja, meni so pa po porodu hormoni kar podivjali in sva takoj ko sem se počutila zmožna... (ko niso šivi več boleli od CR). Ni blo variante, da bi čakala tistih 6 tednov po porodu..

Zdaj pa ful - skoraj vsak dan, moj me že nekam čudno gleda pa si verjetno misli, da sem postala že nimfomanka (verjetno zato, ker pred nosečnostjo sva par krat na teden, med nosečnostjo pol malo, ker mi sploh ni blo, zdaj pa se ne morem dol ustavit)... Ah, ti hormoni..

To je pač treba iskoristit.. Moški se pa itak nikoli ne pritožujejo..

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Kje ste julije - drage mamice...
5.9.2005 12:59:20   
Anhelo2


Halo!!

Joj boga Talči pa tako dobro ji je dojenje zlaufalo, sedaj pa to, Talči ena od mene. Pa hitro okrevaj, da bomo lahko šle na kakšen čvek in kavico.

Bobek tudi naš Liam je kar precej zrasto:
Ob rojstvu oz. odhodu 49 cm in 3140 kg
1. posvetovalnica 57 cm in 4420 kg
2. posvetovalnico še čakamo

Nosimo pa tudi že v veliki večini 62. Je že prerasto 2 številki v mesecu in pol.
Pa naj kar rastejo tele naši mali.

Kg še 6+ od 17 kg pridelanih.
še nič me je malo strah ker sem bila precej šivana, se že 1 teden koncentriram, in odlašm. Vem da bo prvič nič kaj posebnega ampak začet bo pa potrebno ker se mi že ful lušta.

LP Buu


(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Kje ste julije - drage mamice...
5.9.2005 15:51:04   
LONA13
Bobek05 Nejc je imel hudo sčno napako ko je bil rojen - glavni dve žili srcu st mu narobe zrasli, tko da če ne bi šli v London na operacijo, bi umrl v parih mesecih.

na srečo so ga zrihtal in je sedaj ok, bo tud lahko normalno funkcioniral in živel.

Lp, LOna

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Kje ste julije - drage mamice...
6.9.2005 11:55:45   
CIPRESA
kje ste drage julije da vas ni nič slišat a mam samo jaz danes ta pridnega moža da mam malo čas viseti na RR-u pa se mal pogovarjat????

Po moje ste vse z vašimi "marcedezi"(vozički) na sončku pa grem še jaz malo!!!

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Kje ste julije - drage mamice...
6.9.2005 13:14:19   
LONA13
evo mene cipresa-sm glih s sprehoda. Zdle pa Nejca pestvam, ker noče bit v košku-to pa babice delajo-je tolk razvajen....Kako tvoj Žigec, a je uredu?

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Kje ste julije - drage mamice...
6.9.2005 15:50:37   
pravljica
hmm, poglejte mene...jaz sem vas šele danes našla...ma če tole vse tak počasi dela, da se mi ne da čakat ko odpira strani in prej obupam
ja cipresa, če se le da sva z "marcedezom" zunaj --> ko spi, ali ko vsaj kaže, da bo v kratkem zaspal
možeka pa čez dan pogrešam 100 na uro
no, glede na to, da smo pri nas vsi bol pri tamalih, je tudi naš tibor neverjetno zrasel v 1. mesecu: ob rojstvu 49,5 in 3500g (glava 34cm), ob odhodu domov 50 in 3380g (35cm) , 1 mesec: 55,5cm in 4690g (38cm)

moji kg pa da se ne menimo...takoj po porodu od 15ih še 10 plusa...po 1 tednu pa še 5+, ki se še zdaj dobro držijo , pa ne da jih že od prej ne bi blo preveč

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Kje ste julije - drage mamice...
6.9.2005 20:53:43   
anckabancka
Tudi mi smo že veliki in težki:
1. mesec: 56 cm in 4 kile
2. mesec: 60 cm in 5,2 kile

Bobek, pa je res velikan tvoj Anej!
Blagor teb ker ti paše men je pa celo nosečnost ful, zdej mi pa kar nekak ni... Pa še šivana sm bla mal not pa mal zunaj in smo šele prejšnji teden Ni blo tko boleče kot sem mislila, da bo, tko da smo se že ulavfal. Sam enostavno nimam časa mislit zvečer še na crkljanje, pa mali včasih ful pozno zaspi... Pa sej bo zrasel in bo več časa.

Prav lepo julije, da se takole še slišimo in poročamo... Zdej pa šibam, ker Aljaž hoče ziziko...

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Kje ste julije - drage mamice...
7.9.2005 8:50:40   
LONA13
Jutro punce,
smo ž nekaj časa pokonci, ker naš mali po peti uri zjutraj noč več spat.
Jest grem pa h G da se pokažem! Upam da ne bopreveč bolelo¨!
Se javim ko pridem

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?