|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 49 [50] 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 10:02:34   
oreh
KO že omenjaš mednarodne trge, helenčica si zasluži še dodatek k plači, ker navezuje stike s tujino na področju zanositve, pa ne evropo, azijo!, saj je naročila teste na Kitajskem, če se prav spomnim!
Pa žal mi je helenčica, da prihaja, bomo pač novembra udarile eno temo, kje najdit velike zimske plašče, pa da so lepi seveda.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 10:14:50   
HeLenčica

IZVIRNO SPOROČILO: oreh

KO že omenjaš mednarodne trge, helenčica si zasluži še dodatek k plači, ker navezuje stike s tujino na področju zanositve, pa ne evropo, azijo!, saj je naročila teste na Kitajskem, če se prav spomnim!



Pa ne samo to! Že 2x smo šli user posted image delat v Azijo, kmalu ga gremo delat v Afriko, pa še s trebuhom bomo kam šli. Tak da višja plača je mus, juhuhu, ne bom več samo zelja jedla!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 12:37:35   
rozi55
Pozdravljene na ta praznični dan user posted image
Vivaldi, sem prepozno prišla do kompa, da bi vse izvedla v nulo, ampak se bom trudila po najboljših močeh, da nadoknadim kar sem spustila in bo protokol izpeljan kot se spodobi. Vidim, da imam pomembno funkcijo ob 21h, žal pa se zdravo življenje in moja budnost ob tej uri izključujeta. Sem tolko prekurjena, da zdajle tudi zaspat nisem mogla s škratkom user posted image Komaj čakam, da bo konec tedna, da vržem vse 4 od sebe. Pa upam, da bo mož to kaj izkoristil user posted image
Tečkice še ni, občasno so znaki da bo zdaj zdaj pritekla, bi bilo pa res lepo, če ne bi user posted image Bom čičala pa čakala, pa se tudi sprehajala pa čakala, da me ne boste kregale, k ste vse tolk zagrete športnice user posted image
Oreh, kak kozarček nam pa le še privošči no user posted image Za kri, pa B vitamin pa to.
Helenčica, a pol bo mulatek? Najs user posted image Jaz sem tudi svoja jajčeca nosila po svetu, pol je pa zmeraj doma ratalo user posted image
Včeraj, ko sva bila z mladičkom pri dr., so bile za nama 3 enomesečniki. Kako je to mičkeno, iiii. Joj kak bi cartala, svojega seveda. Little Sun, ti se pa le naduhaj in nastiskaj danes user posted image
Imejmo vse extra kul dan user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 12:44:24   
Kliki
Vivaldi svaka ti čast ful dobr si napisala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Helenčica hvala za informacijo. Upam da ne bo ne tvoje ne moje M.

Moja se še vedno ni vlila je smo malo sveže krvi na papirju in šravfa me tudi nič. To mi je zelo čudno, ker imam drugače kr boleče M.
Mogoče pa PLAHTICA delujeuser posted image .

No do petka počakam če se ne vlije in bo stanje enako bom delala test. Potem pa bo kar bo.

No drugače imam pa danes prosto in moram malo zlikat, zvečer gremo pa s sodelovkam na večerjo.

Lep sončen dan.

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 12:59:13   
Kliki
No pa da poročam pred 1uro ko sem bila zadnjič na WCju ni blo še nič pred 5minutami pa je začela tečt. Ma  bolje tako kot pa da me heca.

GREM PONOSNO V MESEC MAREC DELAT NOVEMBRČKA.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 13:10:56   
HeLenčica
Kliki, user posted image user posted image user posted image user posted image za attitude! user posted image Tudi jaz pričakujem isto danes.... Ne samo da sva istih let, še M imava na isti dan user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 13:19:44   
Kliki
Ja isti dai imava še Muser posted image pa ves kaj to pomeni da bova naslednji mesec noseči na isti dan.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 15:04:25   
Kliki
A ni nobena nalulala kake user posted image ?
Tale februar je biv pa res klaveren klede user posted image .




(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 19:14:16   
ninej
Punce ciao!
Vivaldi-hahahaha,super si.....sam za ta praznik bi si morale fraj vzet oz.bi nam morala pripadat bolniškauser posted image in potem lepo akcija.....ful si me v dobro voljo spravla in v smeh tudi.....
ma,kej ni še nobene user posted image danes???uf,ta januar ni bil kej prida pri user posted image ......je blo decembra preveč hudo in zdej,se nam to pozna na februarski statistikiuser posted image .....no,mojeuser posted image še zmeri ni ,me pa dans ful neki jajčniki bolijo,upam da nisem še kakega vnetja fasala-lih še to se mi manjka,mogoče je pa to znak za user posted image ,da bi vsaj prišla....ja,drgač je blo pa lepo bit tle pri februarkah,zdej pa bomo veselo klepetale pri marčevkah.....upam,da bo za vse zadnje in se preselimo v pričakovanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 19:20:32   
klopek
Vivaldi user posted image user posted image user posted image svetovna pojava si! Vedno spraviš v dobro voljo!

Kliki res bravo za pozitivno!

Helenčica šele zdej vidla, da je izcedek že tle user posted image .

(odgovor članu ninej)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 21:02:07   
Vivaldi
Veste kaj, punce, jaz zaključujem ta svečani mesec in ta naš posebni dan na čisto poseben način, in sicer tako, kot se spodobi.user posted image

Skratka, dopoldne je odpadel sestanek in sem imela kar nekaj prostega časa. In razmišljam, ma pišuka, vsaj za predsednico se pa spodobi, da danes lula, ne? Ko je tak lep sonček in vse... In se še pogovarjam s kolegico po telefonu, da kolk je vozičkov, zdelo se mi je, da me prav preganjajo.
No, in res, vzamem FS Duo, ki sem ga kupila že pred službo, ker ga bo enkat pač treba uporabit.
Grem lulat, pomočim listek, gledam v listek... nič. Potem pa... Mine okrog 5 min in ne boste verjele, ampak pokazala se je rahla user posted image ! Začelo se mi je mešat, ker sem mislila, da je akj narobe, da sem prepozno gledala ali kaj takega, ampak je potem kar ostala - še zdaj se vidi!user posted image user posted image To je bilo okrog 11h, potem sem, v silni vnemi, ob 12h z naslednjim urinom probala še s CB, da bi bilo za ziher, pa je bil neveljaven (ni bilo niti kontrolne). No, prejle sem pa pokurila še tadrugi FS in se vidi črtica, ampak tako švohotna in slabotna, da je res komaj vidna (je pa res, da je bilo to ob 20h in da je danes komaj dan D oz naj bi bil v petek).

Zjutaj potrdim še s CB - upam, da je res to to. user posted image Z mojim sva ful vesela, čeprav se probava ful nazaj držat, vsaj do čisto +.
Držite pesti!

Oreh, me je pa malo strah, ker vem, da so se tebi že prikazovale črtice - moja je bila enako široka, samo slabotna. Nikoli prej se ni pojavila, vedno je bila belina tudi zdavnaj po predvidenem času.

Joooooooj, a ni to noro?user posted image

(odgovor članu klopek)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 21:03:44   
rozi55
Tamtaratatam.... zacenja se svecana podelitev plaket. Ker sem ze v postelji in napol spim, bo kratka in jedrnata. Ene ste zanosile, druge zal ne, ene se ne vemo, vse pa smo fejst babe, zato si naj prosim vsaka narise risbico in si kaj lepega napise. Bravo me. Lahko nic, pa folno kislino za pomoc.

(odgovor članu klopek)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 21:07:05   
rozi55
Vivaldi, n.o.r.o. user posted image + zagotovljen, jiiiiha. Super super super vesela.

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 21:22:02   
curly
Viiiiiivaaaaaldiiiiii!!! JEEEEEEEEEJ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Iskreno ti privoščim najdebelejši + jutri!!!!!!!!
ČESTITKE in lepo nosečnost! Pa le glej, da nas ne zapustiš, ker se je tako fajn smejat tvojim post-om!!!
In na kateri dan greš ti delat test??? Na naš dan! user posted image Bravo punca!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: II pričakujemo februarja 2012
29.2.2012 22:09:49   
ninej
wooohoooo,Vivaldiuser posted image user posted image user posted image user posted image tvoje spodbujanje in spravljanje v smeh je res obrodilo sadove in to zadnji dan v februarju,ko smo že vse mislne da z nobeno ne bo nč....držiiiim močne pesti da ti CB pokaže en veeeelik +++++!Pa poročaj......vidte punce taki so rezulatati če si s srcem in dušo v našem današnjem prazniku,tko da hiiiiiiiiiiiitro lulat,da se še kaki + pokaže.......nočkouser posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: II pričakujemo februarja 2012
1.3.2012 6:46:26   
Vivaldi
Evo, sem šla zjutraj lulat še na CB in se je izrisal lepi + in potrdil včerajšnje user posted image

Jupiiii user posted image user posted image user posted image user posted image

Brez skrbi, še vedno bom navijala in držala z vami...
Sploh ne vem, a naj že zdaj pokličem G za prvi pregled, ali je bolje malo počakat?

Jupi jupi jeeeeeuser posted image

No, zdaj vam pa dovolim, da greste v marec, jaz pa skupaj z vami navijat!user posted image

(odgovor članu ninej)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: II pričakujemo februarja 2012
1.3.2012 6:52:54   
Vivaldi
Rozi, Curly in Ninej, hvala za čestitke user posted image Zgleda, da je veter oprašil vetrocvetko v pravem momentu.
Poslušajte Helenčico in ne prevečkrat seksat!user posted image

No, pa se mi bo izpolnila želja in bom, če bo vse po sreči, lahko povedala za materinski dan.user posted image Seveda, če bo vse uredu, in če bom zdržala.user posted image

Jooooooj, veselaaaa... A sm sitna, ane? Ma če bi ciljala, ne bi zadela tolk super dneva, kot je bil včerajšnji!user posted image

OK, zdaj pa navijat k vam v marec, upam, da danes že katera lula!

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: II pričakujemo februarja 2012
1.3.2012 7:07:39   
Katte
Vivaldi, čestitam!!! Res super zaključek februarja user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image !

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: II pričakujemo februarja 2012
1.3.2012 7:09:18   
oreh
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Oooooooooo, vivaldiiiii bravo!!!
lepše se mesec ne bi mogel zaključiti!!!!!
ne morem verjet, v tako dobro voljo me pa nisi spravila še z nobenim postom.
vse bo ok, ti le še naprej s takim pogledom stopaj v svet.
vem, da te bodo nosečniške teme bolj privlačile kot čvekanja starih bab na težavah z zanositvijo, a ne nas zapustit v celoti! kaj pa predsedstvo?

čestitam!!!! jaz sem te pa že mislila nakurit, zakaj še ne lulaš!!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: II pričakujemo februarja 2012
1.3.2012 7:44:15   
Vivaldi
Ma oreh, jaz bi ti predsedstvo svečano predala (a sem povedala, da je februar po starem itak Svečan?user posted image ), ker se mi zdi, da boš znala dovolj gajžlat punce k rekreaciji in lulanju! Evo, izvoli tituloooouser posted image

Aja, pa še zato, ker se mi zdi, da ta titula srečo prinaša, tako da nimaš kaj, boš naslednja. Podpredsednica bo pa itak Helenčica, ker mora bit nekdo od foha, da nadzoruje lulanje in izcedke.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: II pričakujemo februarja 2012
1.3.2012 7:57:28   
LittleSun
vivaldiii čestitam, kakšna super novička. Kar pojdi jih razveseljevat na nosečniške teme. Pa na nas tudi kdaj ne pozabi, si le predsednica klubauser posted image user posted image

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: II pričakujemo februarja 2012
1.3.2012 8:06:20   
klopek
Vivaldi čestitke in srečno do konca user posted image user posted image

LittleSun aha hvala za info. Super, da ni več boleča! Jupijej bo lušno v marcu user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: II pričakujemo februarja 2012
1.3.2012 8:36:41   
witch
user posted image        
PRIČAKUJEMO   user posted image in user posted image


3.2.
dr. Knowitall (3. krog po SS) user posted image
Cvetka* user posted image

4.2.
HeLenčica (2.krog ) user posted image  user posted image
Kliki user posted image

6.2.
S* (5. krog)user posted image
princess13 (2. krog) user posted image
Anonimna user posted image


7.2.

Sonček85user posted image
mmojka user posted image
mladika user posted image user posted image

8.2.
Anckica (1. krog)user posted image
monsy (3. krog) user posted image user posted image
Katte (21. krog) user posted image
user posted image

9.2.

Zewa(3. krog) user posted image

10.2.
Žabica86(3. krog)user posted image

11.2.
Anonimna user posted image (2. krog) user posted image
štrumfek (1. krog) user posted image
pupa83 (1. krog) user posted image

12.2.
ninej

13.2.
tarinca user posted image

14.2.
GreTEJ user posted image (2. krog) user posted image

17.2.
Arualuser posted image

20.2.
štručka2503 user posted image
zvezdica5

22.2.
lillith82 (2. krog) user posted image

23.2.
Kim80 (7. krog) user posted image
multipraktik (9. krog)user posted image
MinkaP user posted image

25.2.
S user posted image
klopekuser posted image user posted image

26.2.
orehuser posted image user posted image

27.2.
Kliki

29.2.
rozi55
Vivaldiuser posted image
 
x.2.
witch (1. krog v 2012)user posted image user posted image
šaci
curlyuser posted image
tiana

SKUPAJ NAS JE : 38
NOSEČK :  8


                                                                                                                           
  user posted image


NAVIJAČICE

user posted image       

LittleSun ,haram, monsy,
Katte, bejbibuuser posted image , Pajamauser posted image , oreh,
HeLenčica, iwauser posted image , kliki, skrivnost user posted image ,
Sonček85, Nitkica11, Kris555, curly, lily32,
Elme, majcy_m, SILVA, rozi55, mojamura,
chungalunga user posted image , MIHIKA1,anckicauser posted image , mmojkauser posted image ,
princess13user posted image , niri




< Sporočilo je popravil witch -- 1.3.2012 8:37:36 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: II pričakujemo februarja 2012
1.3.2012 8:38:58   
witch
Vivaldi user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam. Lepo nosečnost ti želim in zdravega user posted image Drugaeč pa prav lepo je videti vivaldi...novembrke 2012 user posted image user posted image user posted image Upam, da nas bo čim več tam user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: II pričakujemo februarja 2012
1.3.2012 8:45:56   
Zewa
Waaaa Vivaldi Čestitam!!! Hudo, ti prav privoščim!
Ej uživaj v nosečnosti, in prosim,pridi nas še kaj pogledat a prov?user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 49 [50] 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 49 [50] 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?