|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uhajanje informacij iz vrtca
2.3.2012 7:45:02   
malaaja
Prosim Vas za mnenje, predvsem koga iz pravnih vrst, vrst vrtca in vseh ostalih. Imam otroka, ki je v vrtcu. Trenutno mu ven udarja malo jeze, malo trme, nič pretiranega. Ali si vzgojiteljici lahko dovolita pisati po forumih o težavah MOJEGA otroka? Ali niso najprej starši in potem kaj drugega? O vsem  sta bili obveščeni in vedno, ko se vpraša kako je, je otrok super. Kje so moje pravice? Mene sta šokirali. Kaj bi naredili vi?
Vsem hvala za mnenje

Jezna mama

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 2.3.2012 16:54:26 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec problem
2.3.2012 7:50:56   
Doll
In kako veš da pišeta o TVOJEMU otroku? Uporabljata vzgojiteljici svoje ime ,priimek  da tudi veš da sta od tvojega otroka vzgojiteljici.Uporabljata ime in priimek tvojega otrokauser posted image

(odgovor članu malaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec problem
2.3.2012 8:06:58   
malaaja
VEM, preveč specifična težava za katero ve družina in onidve.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec problem
2.3.2012 8:22:10   
nusi
to je pomoje res težko dokazati, da pišeta prav tvoji vzgojiteljici (kako pa veš, da nista iz kakšnega drugega vrtca?) in da gre res za tvojega otroka (tebi se sicer lahko zdi, ampak ne moreš dokazati). Če si res tolk prepričana se pač pogovori z njima ali pa mogoče s svetovalno službo v vrtcu. Ne vem, druge ideje nimam.

(odgovor članu malaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec problem
2.3.2012 8:26:26   
malaaja
Vem da je težko razumet in ker ne vem kaj narediti sem se obrnila sem. Sta pravi, dokazala bi lahko, vendar se mi v dobro otroka to ne zdi prav. Zanima me samo ali starši res nimamo nobenih pravic kot starši?

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtec problem
2.3.2012 8:32:56   
Doll
pa povej kakšna je ta tvoja specifična težava.če si tako prepričana vase in praviš da lahko dokažeš ,no potem pa go for it. Takoj na Svet na kanalu A,do ravnateljice user posted image

(odgovor članu malaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrtec problem
2.3.2012 8:37:29   
Andromeda
Iz pravnega vidika, če nikjer nista poimenovali ime, priimek tvojega otroka ali pač tebe, torej nista na spletu izpostavljali osebnih podatkov, lahko pišeta po forumih, kar ju je volja.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrtec problem
2.3.2012 8:41:02   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: malaaja

Zanima me samo ali starši res nimamo nobenih pravic kot starši?


varstvo osebnih podatkov je prav gotovo pravica otroka in tebe kot starša.


Zdaj se moraš tako vprašati: ali lahko nekdo, ki vas recimo pozna kot družino, po branju tega foruma ve, da gre za tvojega otroka?

Če bi ena vzgojiteljica pisala na forumu, da ima recimo v skupini otroka, ki je cmerav za vsako figo; ki je iznajdljiv, zgovoren; suče in komandira vse po vrsti; ki lula v hlače pri 5 letih; ki zelo nerazločno govori v predšolski skupini; grize in ščipa ostale otroke,....

Jaz bi v nekaj zgornjih opisih prepoznala svoje otroke, ampak ne morem pa tako zanesljivo trdit, da je to pisala vzgojiteljica mojega otroka o mojem otroku.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu malaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrtec problem
2.3.2012 8:57:18   
Balerina
Težko svetujemo če ne vemo v kakšnem kontekstu sta pisali. Ampak jaz bi se obrnila na niju in jima poč povedala da se videla da pišeta po furumu o tvojem otroku. Da ste v vrtcu posebnost otroka izpostavili in da bolj kot to da pišeta po forumu bi ju prosila za nasvet kako bi vsi skupaj lahko otroku pomagali da gre čez to obdobje čez in tako vsi skupaj otroku pomagate ne pa ga po možnosti še ogrožate saj bi se ob izpostavljanju in prepoznanju lahko zgodilo da ga kasneje začnejo ali se mu posmehovati ali pa se ga izogibati.

Sigurno pogovoz z vzgojitelicami, če misliš da to ne bo zaleglo pa poskušaj vkljopiti ali ravnatelico ali pa svetovalko v vrtcu.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrtec problem
2.3.2012 9:09:50   
malaaja
Se strinjam z vsemi in res vam iz srca hvala. Pravno se ne bom lotila ničesar, ker vem da otrok pač ni imensko izpostavljen. Kar se tiče skupne pomoči, sem že probala, vendar če jih poslušam je vse ok in super. Nobena ne naredi nič, če ne izpostavim sama. Kako naj vem kaj se dogaja 8 ur? Za te informacije sem mislila da sta onidve in ne forumi:))

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrtec problem
2.3.2012 10:20:11   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: malaaja

Prosim Vas za mnenje, predvsem koga iz pravnih vrst, vrst vrtca in vseh ostalih. Imam otroka, ki je v vrtcu. Trenutno mu ven udarja malo jeze, malo trme, nič pretiranega. Ali si vzgojiteljici lahko dovolita pisati po forumih o težavah MOJEGA otroka? Ali niso najprej starši in potem kaj drugega? O vsem  sta bili obveščeni in vedno, ko se vpraša kako je, je otrok super. Kje so moje pravice? Mene sta šokirali. Kaj bi naredili vi?
Vsem hvala za mnenje

Jezna mama


Vprašaj tukaj, ti bo tale super psiholog svetoval, kako zadevo rešiš na miren način in otroku v prid. Hitro odgovori: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/edin-durakovic_45

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu malaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vrtec problem
2.3.2012 13:55:13   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Ajra RR

Vprašaj tukaj, ti bo tale super psiholog svetoval, kako zadevo rešiš na miren način in otroku v prid. Hitro odgovori: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/edin-durakovic_45


Daj Ajra...zdaj pa že malo pretiravaš....super psiholog......pa sploh psiholog ni......

< Sporočilo je popravil liliana -- 2.3.2012 13:56:43 >

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vrtec problem
2.3.2012 16:24:14   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: malaaja

Prosim Vas za mnenje, predvsem koga iz pravnih vrst, vrst vrtca in vseh ostalih. Imam otroka, ki je v vrtcu. Trenutno mu ven udarja malo jeze, malo trme, nič pretiranega. Ali si vzgojiteljici lahko dovolita pisati po forumih o težavah MOJEGA otroka? Ali niso najprej starši in potem kaj drugega? O vsem  sta bili obveščeni in vedno, ko se vpraša kako je, je otrok super. Kje so moje pravice? Mene sta šokirali. Kaj bi naredili vi?
Vsem hvala za mnenje

Jezna mama


Veš kaj meni ne gre skupaj v tej tvoji zgodbi? Po eni strani praviš, da otroku samo trma ven tolče in da je vse ok ko vprašaš. Kaj je po tem težava? Mislim kako ti veš, da je nekaj težava (omenjena na forumu) če nisi 8 ur zraven? Mislim, meni sploh ni jasno kako si ti prišla do tega.
Druga stvar pa je, da je zelo malo možnosti, da sta kot prvo, sploh ti dve (kako dve? A obe skupaj pišeta) ravno vaši vzgojiteljici, kot drugo, a sta se podpisali da si ju tako hitro našla, kot tretje, ziher tudi če bi bilo to vse res, da sta oni in vaša "težava" si jo prepoznala samo ti in ziher ne še kdo drug.
Sicer pa mene ne bi prav nič motilo, če bi o mojem otroku na forumu pod **** imenom iskala rešitev, ker ipak vsega znanja tega sveta še nimajo in otroci prihajajo z različnimi težavami in dejanji. Dokler ne napiše točno poimensko.

(odgovor članu malaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vrtec problem
19.3.2012 23:04:23   
Mimona29
Katasreofa! Jaz bi tudi bila jezna

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?