|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vloga za vrtec
15.3.2012 10:55:00   
Sasheen
lepim še tukaj, ker sem očitno kljub prebranim navodilom še vedno blond



zgoraj kjer moraš napisati ime in naslov vrtca...vpišem enoto vrtca...se pravi vrtec galjevica-enota orlova in naslov..ali imam prav? ali pač samo glavni vrtec in enoto vpisujem pod rubriko 4?

in pod rubriko 4 isti šmorn?

rubrika 6...kje vidiš v katerem dohodkovnem razredu si, jaz na odločbi za otr.dod. ne najdem nič...otr.dod.prejemam 30€...ali morajo vsi , ki dobivajo otr.dod.dodati kopijo odločbe?



hvala


ali vloge pošiljate po pošti ali jih odnesete osebno?

[www.vrtec-galjevica.si]
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vloga za vrtec
15.3.2012 11:06:46   
Paštetka
otroci se vpisujejo v VRTEC. torej v glavni vrtec, kjer ima pač vrtec sedež.
Potem ti pa vrtec dodeli enoto, kam bo hodil tvoj otrok, ponavadi ga dodelijo v tisto enoto, ki je bližje domu.
LAhko v oklepaju pripišeš tvojo željo, ki jo ali ne upoštevajo.

na odločbi si dobila napisano v kateri plačilni razred spadaš. Letos jih je 9. so malo spremenili, je torej en razred več, kot lansko leto.

JAz sem vlogo odnesla,lahko pa zaradi njih pošlješ tudi navadno, priporočeno, po faksu ali avionsko. samo da jo oddaš. user posted image

Kaj ima s tem otroški dodatek??????user posted image

(odgovor članu Sasheen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vloga za vrtec
15.3.2012 11:28:48   
Janyna

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Kaj ima s tem otroški dodatek??????user posted image


Otroški dodatek imaš nižji za nekaj procentov, če je otrok v vrtcu in pri nas si to moral javit. Nekatere občine pa tega niso upoštevale, oz. ni bilo treba javit spremembe. Pri nas je bilo potrebno. Kako je pa zdej ko o vsem odloča CSD pa nimam pojma.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vloga za vrtec
15.3.2012 11:43:03   
petea
saj zdaj pa verjetno pri izračunu avtomatično vidijo, da je otrok v vrtcu, če oddaš vlogo za znižano plačilo vrtca


hm, zdaj razmišljam, da je v nekaterih primerih verjetno zelo smiselno, da na novo obračunajo ob znižanem plačilu vrtca tudi OD, saj je verjetno kar nekaj ljudi sedaj na vlogah za OD (ne-)hote zamolčalo, da so njihovi otroci v vrtcu ter da bi morali zato dobivati nižje OD;
mislim, da je razlika 20%

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vloga za vrtec
15.3.2012 11:44:43   
Sasheen
Ja na vlogi za vrtec od mola pise za otr. Dod.



Madona jaz sem pa mislila, da lahko izbiram enoto, ker jo imam pred nosom...ce se na pragu fino spotaknem lahko padem v enoto.



Hvala

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vloga za vrtec
15.3.2012 12:34:18   
Sasheen
evo...če imaš najvišji otr.dod. moraš dodati odločbo...



vpiše se pa resnično samo glavno postajo vrtca in nikoli enote...



lp

(odgovor članu Sasheen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?