|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Albumi???
2.9.2005 20:14:26   
Bejba
Moram rečt, da sem totalno zmedena na tej novi RR. Zaenkrat se mi še ne dopade, upam pa, da se navadim. Nisem pa še odkrila kje lahko pogledaš albume. Tudi svojega ne vidim pod mojo slikico,čeprav v "mojih albumih" so slikice. Torej kje so albumi?

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Albumi???
2.9.2005 20:25:51   
Jančika_
Zgoraj, kjer so trije zavihki (v svetlo rjavi barvi).

Jaz ZELO pogrešam ikonico za albume pri vzdevku .

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Albumi???
2.9.2005 20:55:30   
Bejba
Uf, tole pa tudi meni ni všeč. Se ful ne znajdeš. Res pogrešam staro RR.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Albumi???
2.9.2005 21:11:54   
Anonimen
Se kar pridružujem Jančiki in tebi. Tudi jaz pogrešam ikonico pri nicku. Kaj jo bodo naredili nazaj?

Ali katera mogoče ve, kaj pomenijo te zvezdice pod našim nickom in zakaj se barvajo, ene imajo pobarvane 3, ene 2. Kaj je to?

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Albumi???
2.9.2005 21:32:33   
Lana_s
Jaz tudi pogrešam albume pri nicku.

Zvezdice pa so odvisne od števila postov, ki si jih napisala. Več si jih oddala, več zvezdic imaš.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Albumi???
2.9.2005 21:33:54   
Anonimen
Zvezdice so obarvane glede na aktivnost, glede na število sporočil posameznika.
Ja, Jančika, tam v zavihku vidiš vse albume, kaj pa če želiš pogledati samo od enega, naprimer če jaz zdaj želim pogledati tvojega? Direktno ne morem, vsaj po moje.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Albumi???
4.9.2005 22:00:32   
Kety
Ja, tole je pa res čudno. Jaz tudi ne znam pogledat albuma od konkretne osebe. Tisto pod nickname-om je bila boljša varianta!!!

LP Kety

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?