|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   11 mesečniki
3.9.2005 15:49:38   
tinica
Zanima me koliko krat gredo vaši 11 mesečniki čez dan spat. Mi še vedno hodimo dvakrat. Zvečer pa potem ne more spati, zbudi se nekje ob pol noči potem pa bedimo najmanj 2 uri, šele nato zaspi, zraven pa seveda veliko joka. Sedaj pa res nevem a morda čez dan preveč spije ali kaj?

Hvala, Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   11 mesečniki
3.9.2005 16:52:12   
urška
moj lubekje pri enajstih mesecih spal 1x - 2x na dan. ampak nikol po četrti uri. smo ga pa že navajal da spi samo enkrat, ampak sej veš včasih pride kakšen dan...

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   11 mesečniki
3.9.2005 17:14:04   
andrejaz
Že od 9 meseca dalje spi samo enkrat čez dan

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   11 mesečniki
3.9.2005 19:35:25   
nynna
Spi od 12 do 13.30 in od 17 do 18. Zvečer gre spat ob 21 in se zbudi ob 1 popije čaj in zaspi nazaj. Nato se spet zbudi ob 4 ali 5 popije mleko in spi do 7 zjutraj.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   11 mesečniki
3.9.2005 20:25:21   
HuAnita
Nimam pametnega odgovora. včasih spi 1x, včasih 2x, no, danes pa celo 3x . (je zarogovilila že ob 5.50, pa jo je po 2 urah divjanja in razbijanja predmetov po stanovanju položilo, potem je spala od 13.30-14.30, pa še pol urice ob 18.00, ob 19.30 pa nočni spanec)
Tudi mi jo skušamo navaditi, da bi spala 1x/dan, ampak se mi včasih tako smili, če je že ob 9.30 vsa motna od zaspanosti...
Ponoči pa itak - štala. Sem pa ugotovila, da če ji čez dan dovolim spati, kolikor hoče, spi ponoči bolje in več ur skupaj

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   11 mesečniki
3.9.2005 20:32:43   
snorlax
Nekje od 9. meseca naprej spi samo 1x na dan, po kosilu od 11.30 ure. Včasih spi 1 uro, včasih tudi 3. Pravkar dobivamo zobke in ne spimo ne podnevi, ne ponoči. Kriza?!?

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   11 mesečniki
3.9.2005 22:24:05   
tania
Naša spi še vedno 2x na dan in sicer ob približno 12.30 za dobre pol urce. Popoldan pa okrog 16.00 za eno urco do urco in pol.
Zvečer gre spat ob 21.30 (poletni urnik, ker prej je hodila ob 21.00) pa spi do 8.30 približno.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   11 mesečniki
4.9.2005 1:06:28   
Annny
Pri nas je tako nekako:
zbudi se zjutraj ob 7h.
Zaspi spet ob 9.30 in potem ponovno ob 14.30.
Pančat gre ob 18h.
Tak red imava in večinoma se ga kar drživa

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   11 mesečniki
4.9.2005 9:06:20   
Bejba
Mi imamo tudi doma zaspančka. Spi od 2-3x na dan. Zbudi se okoli 7-7.30 in je čez eno uro že spet čisto zaspan. Takrat spi ponavadi kakšno urco. Potem pa okoli dvanajstih, enih in takrat potegne za cca. 2 urci. Če se popoldne nič drastičnega ne dogaja, potem spet malo zadrema, če pa se kje potepamo, pa ne (razen v avtu). Zvečer gre spat med 18.30 in 19.00.

LP; Bejba

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   11 mesečniki
5.9.2005 11:52:28   
asso
Mi spimo tudi ene 2x na dan, včasih tudi 3x.
Zjutraj se zbudi nekje okoli 9-9.30 (zadnje čase) prej celo od 10-11-ih.
Čez dve urci je že čisto zaspana pa še malo potegnemo in nato spi nekje eno urco.
Nato je ene tri urce budna in ponovno spanje cca. eno urco, razen, če smo kje okoli malo zbrka urnik, ker ponavadi zaspi v avtu.
Zvečer gre spat okoli 21-ih in se ponoči zbudi 1x ali 2x za dojenje in zaspi nazaj.

Pri nas 1x dnevno spanje niti podrazno ne pride v poštev, ker je tako tečna, da in samo jokca tako, da je takrat najboljša varianta spanje, pa še ponoči lepše spi, če čez dan več.

Lp asso

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   11 mesečniki
5.9.2005 13:34:31   
Tejči
Evo, moja mišika pa zaj spančka

Že kr lep čas spi samo 1x na dan in sicer od 12-14.

Zvečer pa gre spat okrog 22.00 in spi do kakšnih 8.30.
Ponoči ni večjih problemov, 1-2x na noč se razjezi, ko ugotovi, da nima dudice v ustih-to pa ima že tudi določeno uro (ob 24.00 in okrog 2.00).

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   11 mesečniki
5.9.2005 15:20:06   
Natas@
Naš že nekaj časa spi samo 1x čez dan in to okoli 12. ure. Spi pa kakšno uro, mogoče uro in pol. Zvečer gre spat malo čez 19. in spi do 6h, poje mleko in potegne še do 8.30. Škoda, ker bomo to prekinili zaradi vrtca.

Lp

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   11 mesečniki
7.9.2005 22:46:16   
čarna
Naša enajstmesečnica spi enkrat na dan tri ure skupaj, nekako med 12. in 13. gre spat. Zvečer pa gre spat okoli 21.30 in spi do7.30, popije mleko in lahko ponovno zaspi, aponavadi ostane kar budna. Včasih, če ne je dovolj za večerjo,se zbudi ponoči in zahteva flaško.

lp

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?