|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Italija???
3.9.2005 20:09:58   
Bejba
Vsak dan sproti ugotavljam, da našemu sončku skoraj nobeno oblačilo ni več prav. Posebno hlače. Raste kot konoplja. Zato in, ker čez dva tedna začne hoditi v vrtec , bi mu rada kupila nekaj poceni trenirkic in majčk, ki jih ni škoda za vrtec in v katerih se bo najbolj udobno počutil. Ker tega rabimo kar nekaj, sem razmišljala, da bi se odpravili v Italijo - Trst, pa me zanima ali tale Pontarosa še vedno deluje oz. kam se odpraviti po ugodna, športna in udobna oblačilca. Lahko tudi kam drugam v Italijo, nad Avstrijo namreč nisem preveč navdušena.
Hvala za pomoč.

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Italija???
4.9.2005 7:23:27   
anajmad
V Italiji je zdej ful drago.Na Ponterosu nisem nikoli kupovala,mi tudi ne diši preveč,ko grem mimo teh štantov.Pri kitajcih,je bolj za tavelike otroke. Sej so še mal večje trgovine,kot so Torri di Europa,Giullia ect.,samo tam je drago.Sem bila lani v Avstriji in sem videla,da se cenovno bolj splača.
en lp D.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Italija???
4.9.2005 9:39:05   
Anonimen
anajmad je napisal/a:

V Italiji je zdej ful drago.Na Ponterosu nisem nikoli kupovala,mi tudi ne diši preveč,ko grem mimo teh štantov.Pri kitajcih,je bolj za tavelike otroke. Sej so še mal večje trgovine,kot so Torri di Europa,Giullia ect.,samo tam je drago.Sem bila lani v Avstriji in sem videla,da se cenovno bolj splača.
en lp D.


V Torri je res drago,če maš srečo pa naletiš tudi na robo ki se je pocenila.
še najbolj se splača v Giullio,lepe in ne preveč drage svari za otroke se najde...pa Palmanova tudi.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Italija???
4.9.2005 9:51:38   
Anonimen
Ja, Italija se že davno ne splača več. Tu pa tam se dobi kaj ugodnega v Bernardiju, Oviesse, ena trgovina v drugem nadstropju Torri (nasproti Prenatala), drugače pa je drago, drago,...
Pa Palmanova, ampak za starost od 2 do 3 let imajo zelo slabo izbiro, praktično ničesar.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Italija???
4.9.2005 10:18:37   
asso
Ja Italija re
Neki v centru Trsta se dobi, je par trgovinic, ampak moraš poznat, da kaj najdeš.
Jaz hodim kar v Udine tam je vsaj večja izbira. Cene res niso nizke.

Če hočeš kaj poceni ne vem, če boš dobila. Še najnižje cene ima Idexe, kjer se dobijo trenirkice po 14€, majčke od 4 do ... €, samo spodnji del trenirkice od 6€ do... pa še kaj drugega. Te stvari so zelo kvalitetne in res lepe, ampak izbira ni glih velika. Par kosov...

Ta trgovina je v Torri d`Evropa in v Udinah v Citta fiera.

Lepe nakupe

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Italija???
4.9.2005 14:37:51   
tinadvojčica
Pozdravljena!
No jaz kar veliko hodim v Trst tako da ti garantiram da se splača sploh pa res nimajo za male otročke ampak imajo od enega leta naprej.Toliko ste pa tudi vi ze stari.Je pa ena trgovina Mirela kjer imajo oggrrrroomno stvari;raznih trenirk,kavbojk,majčk...Potem greš pa tam okoli malo po trgovinah in lahko za zelo malo denarja dobiš ogromno.To so moje izkušnje!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?