|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: z odločbo v vrtec?
17.5.2012 10:32:36   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: flower


IZVIRNO SPOROČILO: end1

Zanima me pa če je kdo že dobil poračun za vrtec od januarja in kaj je pol naredil? Doplačal ali ugovarjal na položnico.


Na položnico ne moreš ugovarjat. Pritožiš se lahko na odločbo na CSD.


odločbo sem prejela v sredi marca, torej mi od takrat dalje morali oz. lahko upoštevali novo odločbo in ne za nazaj, saj sem jaz pravočasno vložila vlogo, CSD pa je mečkal. ZUP je tu kar pomemben zakon.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: z odločbo v vrtec?
17.5.2012 11:00:03   
mamica deklicam
Imam hčerko v kamniškem vrtcu in nam so odpisali zaradi njihove stavke 18.4. Sem ravno včeraj dobila položnico za april in je zavedeno. Sama imam tudi že od sredine marca doma novo odločbo in jo moram nesti v računovodstvo vrtca ali jim poslati po pošti. No k sreči ne bom imela veliko poračuna, tako da se mi to odlašanje ne bo poznalo.

Bi pa svetovala vsem, ki ste zelo skočili po lestvici navzgor, da to čimprej opravite, da vas potem ne bo kap.
Itak vedno nasanka mali človek. Mi se moramo držati zakonov in raznih rokov, oni pa ne

lpuser posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
17.5.2012 20:51:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: z odločbo v vrtec?
18.5.2012 7:40:42   
end1
ZA nazaj lahko velja le kar je ugodneje za vlagatelja, če je ta naredil vse kar je potrebno.

Izjava, da je tudi organ molka zakonit in je tako prav me niti ne čudi, glede na to da poslanci niso soposobni naštet 5 zakonov, katere zajema zakon o interventnih ukrepi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: z odločbo v vrtec?
18.5.2012 12:56:03   
Anonimen
Nam so tudi rekli,da naj prinesemo prvo stran odločbe v vrtec,ampak nove odločbe še nismo prejeliuser posted image

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: z odločbo v vrtec?
18.5.2012 13:58:48   
liliana
Jo boš pa odnesla, ko jo prejmeš.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: z odločbo v vrtec?
18.5.2012 16:34:44   
2sneg13

IZVIRNO SPOROČILO: flower


IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: flower


IZVIRNO SPOROČILO: end1

Zanima me pa če je kdo že dobil poračun za vrtec od januarja in kaj je pol naredil? Doplačal ali ugovarjal na položnico.


Na položnico ne moreš ugovarjat. Pritožiš se lahko na odločbo na CSD.


odločbo sem prejela v sredi marca, torej mi od takrat dalje morali oz. lahko upoštevali novo odločbo in ne za nazaj, saj sem jaz pravočasno vložila vlogo, CSD pa je mečkal. ZUP je tu kar pomemben zakon.


Ja, ampak na odloćbi piše, da velja od 1.1. in v vrtcu so dolžni upoštevati datum, ki je napisan na odločbi.

Sicer pa je tudi v zvezi s tem pisalo na zadnji okrožnici, ne znam točno napisat besed, ampak to kako pozno prihajajo odločbe je po njihovo popolnoma zakonita in ne moreš podati ugovora zaradi molka organa, kot je predpisano po ZUP. Za kozlat no..



Spet se ne morem strinjat s tabo. Lahko daš ugovor zaradi molka po ZUP-u. Imaš pravico. Lahko tudi preko odvetnika,če imaš željo. Vse kar bodo naredili, jo bodo upoštevali v smislu,da dobijo strokovni nadzor nad delom dotičnega csd-ja. Pa ne govorim neki blablabla...so mi same povedale delavke na csd-ju in pravnica na csd Šiška.
In če ti začnem razlagat, da v bistvu delavke csd-ja niso krive zaradi tako zapoznelih odločb. Kriv je računalnik pri njih, ker jim ne gre več kot toliko odločb skozi dnevni delovnik.Sistem obveščanja (vse baze podatkov) zamrzne in tako velikokrat končajo že ob 10 dopoldan z delom izdajanja odločb.

In pri nas še vedno ni nobene okrožnice, naj se prinese odločbe vvrtec. Zanimivo, ne? Pa smo že blizu blizu junija. Vsi ki jo imajo,je niso prinesli v vrtec.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: z odločbo v vrtec?
18.5.2012 18:03:38   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: 2sneg13


In pri nas še vedno ni nobene okrožnice, naj se prinese odločbe vvrtec. Zanimivo, ne? Pa smo že blizu blizu junija. Vsi ki jo imajo,je niso prinesli v vrtec.


Je pa okrožnica tu

http://www.mizks.gov.si/si/storitve_in_javne_objave/javne_objave/okroznice_za_vrtce/

Obračun plačil staršev za mesec april 2012 in aplikacija CEUVIZ - 8.5.2012 (pdf), kjer med drugim piše:

Pri tistih pa, kjer so odločbe po novem že izdane, pa vrtci še ne morejo vpogledati v distribucijski modul, pa predlagamo, da starši prinesejo prvo stran odločbe v vrtec, iz katere bo razvidna "uvrstitev v plačilni razred".



(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
18.5.2012 19:43:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2sneg13)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
18.5.2012 19:47:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2sneg13)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?