|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Angels Sounds
12.7.2012 23:53:05   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: Tangerina

Jaaaaaaj, naš angelček nama je pa danes polepšal večer user posted image
z možem sva danes Angel Sounds zaslišala utripek najinegauser posted image user posted image Čist presrečna in presenečen nad dejstvom, da se sliši že tako zgodaj (8t 5d) user posted image upam da tudi ve že kaj slišite, nama je vsekakor polepšao večer in prineslo mirne sanje user posted image

Lahko nočko vsem skupaj user posted image


Tudi jaz sem zaslišala utrip user posted image v devetem tednu, sicer res čist na šibko in oddaljeno, ampak bil pa je.user posted image Bolj se slišijo premiki. user posted image
 


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Angels Sounds
13.7.2012 7:31:51   
aiwich
mi ga pa drug teden dobimo! komi čakam. user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Angels Sounds
13.7.2012 9:24:44   
Tangerina
Resnično nepozabno doživetje, ko ni več treba h GIN da to slišiš, ampka to postoriš kar z domače postelje user posted image in predvsem me pomiri in da vem, da moj user posted image živi in da je vse vredu user posted image prav polepšalo mi je teden user posted image user posted image

Upam da boste tudi ve imele srečo!!user posted image

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?