|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 15:42:37   
ZmajTolovaj
Kaj menite o tem, da nevesta postavi zahteve, česa ne sme biti na fantovščini? Konkretno, ni pustila, da mu fantje najamejo eno erotično plesalko. No, priča se je vseen zmenila in je uletela ena densačica, nakar so trije nevestini kolegi znoreli in demonstrativno zapustili žur že opolnoči.
Kaj je zdaj med bodočima zakoncema, sicer ne vem, ampak men se je mal hecno zdelo, da nevesta sploh diktira program. Kaj ve menite?

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 15:54:19   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Kaj menite o tem, da nevesta postavi zahteve, česa ne sme biti na fantovščini? Konkretno, ni pustila, da mu fantje najamejo eno erotično plesalko. No, priča se je vseen zmenila in je uletela ena densačica, nakar so trije nevestini kolegi znoreli in demonstrativno zapustili žur že opolnoči.
Kaj je zdaj med bodočima zakoncema, sicer ne vem, ampak men se je mal hecno zdelo, da nevesta sploh diktira program. Kaj ve menite?


A ni fantovščina namenjena kolegom od ženina? user posted image

Če bodoča nevesta že zdaj tako diktira, kaj šele bo, ko bo 'ta glavna pri hiši' ... user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 16:01:30   
HuAnita
Jaz jo pa štekam. Verjetno se je zbala, ko bo njen ženin videl mlado, sveže meso, verjetno prav nič zapakirano, ampak u iber erotično.... Da bi ga nagnilo, kot se kdaj tudi zgodi na teh fantovščinah.
Jaz se sicer v njenem primeru raje ne bi poročila, ker to pomeni, da verjetno vsakič, ko se pritrese mimo kaka čedna konkurenca, ne bo mirno spala....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 16:19:40   
josephine27
Jaz mislim, da je ravnala prav, da je izrazila svoje mnennje če jo to moti. Upoštevali je zgleda tako ali tako niso, kar se mi zdi po svoje žalostno. In tudi to nekaj pove o njegovih prijateljih. Mislim, da je pri tem najbolj ključnega pomena kaj si misli o vsem tem ženin. Drugi naj pa pometajo pred svojim pragom.

_____________________________



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 16:24:38   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Jaz jo pa štekam. Verjetno se je zbala, ko bo njen ženin videl mlado, sveže meso, verjetno prav nič zapakirano, ampak u iber erotično.... Da bi ga nagnilo, kot se kdaj tudi zgodi na teh fantovščinah.
Jaz se sicer v njenem primeru raje ne bi poročila, ker to pomeni, da verjetno vsakič, ko se pritrese mimo kaka čedna konkurenca, ne bo mirno spala....



Ampak ponavadi pridejo te punce s kakim spremstvom 120 kilske nabildane omare, ravno zaradi kakih čudnih nagnjen pijanih decov. Če se pa tu boji, pol ap mu naj še v službo prepove it, ker tam se itak največ prevar zgodi

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
19.6.2012 16:34:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 16:51:31   
Tippi
Huh. Nisem poročena, če bom še ne vem user posted image , torej posledično nisem bila v tej situaciji, da bi lahko "delila nasvete", lahko pa povem svoje mnenje, če izhajam iz sebe.

Moj dragi ni take sorte (ne zdaj skočit v luft, da se zarečenega kruha največ poje user posted image ), ampak dejansko mu zaupam. In kolikor poznam njegove prijatelje, nihče od njih si ne bi zanj zaželel striptizete. Dopuščam pa možnost, da bi si jo zaželeli oni. Ampak vedno obstaja tudi ČE, kaj bi storila? Še vedno mu zaupam in vem da se v neko otipavanje ne bi spuščal, tudi če bi ga prisilili. Ali bi mi bilo všeč? Mislim, da je ni ženske, ki bi skočila v luft od veselja, torej tudi jaz ne bi ravno ploskala in vriskala, bi pa sprejela z vsem zaupanjem do njega. In mu točno tako tudi povedala.

Konec koncev, ne glede na zaupanje, vsak živi s svojo vestjo. Pa naj bo čista ali zapackana. In jaz se ukvarjam izključno s svojo in se nameravam še naprej.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 17:21:24   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Jaz mislim, da je ravnala prav, da je izrazila svoje mnennje če jo to moti. Upoštevali je zgleda tako ali tako niso, kar se mi zdi po svoje žalostno. In tudi to nekaj pove o njegovih prijateljih. Mislim, da je pri tem najbolj ključnega pomena kaj si misli o vsem tem ženin. Drugi naj pa pometajo pred svojim pragom.


Se strinjam.

Prave prijatelje pa spoznaš tudi po tem, ali znajo spoštovati tvoje želje.




Ma dajta no. Kaj pa če je njegova želja bila, da bi imel na fantovščini plesalko, kaj ga je pa pol ona upoštevalauser posted image A njegove želje pa niso pomembneuser posted image user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 17:25:38   
ZARA
Meni osebno so striperji na dekliščinah, kot striptizete/eksotične plesalke na fantovščinah tako zelo miiiiiimo. Mislim, ne vem, zakaj se mora vrtet vse okrog seksa?! Alkohol, OK, je pač avtohtona slovenska navada. Se pa da preživet super dekliščino brez vsakega dedca in obratno. Zakaj je pa nevesta pošizila pa že ona verjetno dobro ve.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
19.6.2012 17:27:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 17:28:33   
nananaja
Fantovščina in dekliščina je precej odvisna od družbe. Se mi pa zdi, da se poročiš z nekom, ko veš, kaj od njega in njegove družbe pričakovat. Mene striptizete na fantovšnah ne motijo, jih pač preveč vidim po motozborih :), bolj se mi zdijo nesmislene druge stvari, ki se tam dogajajo v določenih krajih.

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Jaz jo pa štekam. Verjetno se je zbala, ko bo njen ženin videl mlado, sveže meso, verjetno prav nič zapakirano, ampak u iber erotično.... Da bi ga nagnilo, kot se kdaj tudi zgodi na teh fantovščinah.
Jaz se sicer v njenem primeru raje ne bi poročila, ker to pomeni, da verjetno vsakič, ko se pritrese mimo kaka čedna konkurenca, ne bo mirno spala....



Ampak ponavadi pridejo te punce s kakim spremstvom 120 kilske nabildane omare, ravno zaradi kakih čudnih nagnjen pijanih decov. Če se pa tu boji, pol ap mu naj še v službo prepove it, ker tam se itak največ prevar zgodi


Hahaha, sem se spomnila na enih par freising ridersov, ki svojemu šefu vozijo 'artistke' po nastopih, tudi po fantovščinah... na se spomnim, da bi kdo imel 120 kil, razen šefa ;)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 17:28:38   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ma dajta no. Kaj pa če je njegova želja bila, da bi imel na fantovščini plesalko, kaj ga je pa pol ona upoštevalauser posted image A njegove želje pa niso pomembneuser posted image user posted image .

Vidiš, te želje ne štekam. Zakaj bi nekdo, ki tako zelo ljubi svojo bodočo ženo imel željo na žurki imet striperko? (Verjetno se moški krohotajo ob tem vprašanju.user posted image )

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 17:30:23   
Tippi

Zakaj bi nekdo, ki tako zelo ljubi svojo bodočo ženo imel željo na žurki imet striperko? (Verjetno se moški krohotajo ob tem vprašanju.user posted image )

Ja, verjetno se res user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 18:05:08   
Vijoličarka
Meni se v tem primeru postavlja kar nekaj vprašanj.

Kdo si je pravzaprav zaželel striptizeto na fantovščini?

Fant?
Kot nevesta bi se potem vprašala, če se res želim poročiti s fantom, ki si, na predvečer najlepšega in usodnega dneva v NAJINEM življenju, želi gledati (morda tudi kaj več) druge ženske oziroma se mu zdi, da mora še zadnjič  'uživati', preden se poslovi od monogamije. Pa tudi, ga v življenju nič drugega ne zanima, kot ocenjevanje in slinjenje po 'mesu'?

Kolegi?
Kot nevesta bi se  vprašala, kašen je to fant, da si izbere take kolege, ki fantovščino organizirajo bolj zase, kot pa zanj. In sploh, če to naredijo nevestinim željam navkljub ali pa prav zato, zna to potegniti za seboj probleme v prihodnosti. Fantje so pokazali, da oni nameravajo ostati pomembnejši, kot pa ona, njegova partnerka in ne potrebuješ steklene krogle, da napoveš probleme, najverjetneje v obliki nezdovoljnega moža, ki se razburja, zakaj žena teži, če on žura s kolegi (domača opravila in otroke zrihtajo namreč palčki in muca copatarica).

Po drugi strani pa, če je nevesta sigurna v svojega ženina, potem ne nje in še manj njenih kolegov, ne bi smelo spraviti iz tira, da so se ženinovi prijatelji slinili po striptizeti, če se npr. on ni oziroma nevesta ve, da on ni take vrste.

Po moje bi moral predvsem ženin poznati svojo nevesto in on urediti zadevo s kolegi. Tako pa se je bati, da bo to še en zakon, kjer bo o eden izmed partnerjev nadzoroval, kaznoval in kuhal mulo in zahteval, drugi bo pa vozil slalom po liniji najmanjšega odpora. Precej besede bodo imeli tudi kolegi. Eni in drugi.

Žalosten začetek zveze. Forma pred vsebino?





_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 19:12:59   
Anonimen
OMG ste zategnjene user posted image
Na fantovščinah in dekliščinah je vedno poudarek na neki fori in velikokrat je to striper/striperka ... pač prijatelji "morajo" ženinu pokazat kaj vse bo zamudil kot poročen moški in kaj vse mora znat kot poročen moški ... in pač striperka paše v prvo kategorijo ... zdaj če je ženin že v osnovi bol leteče sorte se zna vse zgodit, če je pa tak kot se zagre, je pa to lahko samo en del super žura. Evo naju drugo leto čaka poroka ter vse kar spada zraven in če se bodo prijatelji od mojega odločili pripeljat striperko, mu jaz ne mislil težit ... mu povsem zaupam glede teh zadev. Če mu pa glede teh zadev nebi zaupala, pa pol sploh ne vem v čem bi bil smisel se z njim poročit.

< Sporočilo je popravil Otika -- 19.6.2012 19:14:02 >

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 20:11:35   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

OMG ste zategnjene user posted image
Na fantovščinah in dekliščinah je vedno poudarek na neki fori

Bi se strinjala. Na njegovi fantovščini ona nima kaj iskati. On pa ne na njeni dekliščini. Mislim, da sta že na začetku zahebala pri dogovorih o svobodi volje, užitkov, sami svobodi v vezi. Če je striptizet/a, še ne pomeni, da se bo sexalo. To je pač moška finta. Mogoče so tudi kolegi končno dočakali razlog za striptizeto user posted image
Da pa normalen moški gre stran iz protesta zaradi striptizete??? Meni bi to res dalo misliti o njegovem pogledu na sam pojem "zabavati se"... nasploh na fantovščini.
Mislim, da sta izgubila nekaj družinskih skupnih kolegov, pa sta dobila večno temo za prepir. Čisto brezveze.
Na njeno dekliščino pa jaz ne bi šla. Po moje se tam kvačka in piškote peče. Dolgcajt.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 20:19:17   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

OMG ste zategnjene user posted image




Točno to je bila moja prva misel ob prebiranju tega. Pa dajte no, za eno fantovščino gre, za zabavo. Mojemu mrzlemu stricu so za 70 let naročili striptizeto, pa je bil štos, pa zabava, pa smeh. A pol ženske sploh ne smejo na Chipendalse ali kaj...sem bila, pa bi še šla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 20:23:03   
Tippi
Kva je pa s piškoti narobe? user posted image


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 20:24:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Kva je pa s piškoti narobe? user posted image



Čist nič ... če imaš dekliščino pri 80ih user posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 20:25:26   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ma dajta no. Kaj pa če je njegova želja bila, da bi imel na fantovščini plesalko, kaj ga je pa pol ona upoštevalauser posted image A njegove želje pa niso pomembneuser posted image user posted image .

Vidiš, te želje ne štekam. Zakaj bi nekdo, ki tako zelo ljubi svojo bodočo ženo imel željo na žurki imet striperko? (Verjetno se moški krohotajo ob tem vprašanju.user posted image )

Ne samo moški... še kaka ženska. Jaz na primer... user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 20:31:46   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Kot nevesta bi se potem vprašala, če se res želim poročiti s fantom, ki si, na predvečer najlepšega in usodnega dneva v NAJINEM življenju, želi gledati (morda tudi kaj več) druge ženske oziroma se mu zdi, da mora še zadnjič 'uživati', preden se poslovi od monogamije. Pa tudi, ga v življenju nič drugega ne zanima, kot ocenjevanje in slinjenje po 'mesu'?


BINGO!user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 20:42:04   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Kot nevesta bi se potem vprašala, če se res želim poročiti s fantom, ki si, na predvečer najlepšega in usodnega dneva v NAJINEM življenju, želi gledati (morda tudi kaj več) druge ženske oziroma se mu zdi, da mora še zadnjič 'uživati', preden se poslovi od monogamije. Pa tudi, ga v življenju nič drugega ne zanima, kot ocenjevanje in slinjenje po 'mesu'?


BINGO!user posted image

A ni fantovščina tako nareta, da mu kolegi vse to pripravijo? Oziroma, da na dekliščini kolegice poskrbijo za zabavo? Bodoča pa se samo tega udeležita?
Že to, da bi sama bodoča diktirala, kako bo potekala fantovščina/dekliščina je meni spet mimo. Ne vidim bistva v tej zabavi...
Če ti dajo striptizerja na zabavo, ga pač gledaš in se zabavaš. To je njihov namen. Če pa bodoča naskočita striptizerja/striptizeto... takrat bi se jaz tudi vprašala o njuni zvestobi v prihodnje. Za ta naskok pa se sama odločita, po svoji vesti. Ne bi bilo prav, da jih kolegi v to silijo. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 20:52:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Kot nevesta bi se potem vprašala, če se res želim poročiti s fantom, ki si, na predvečer najlepšega in usodnega dneva v NAJINEM življenju, želi gledati (morda tudi kaj več) druge ženske oziroma se mu zdi, da mora še zadnjič 'uživati', preden se poslovi od monogamije. Pa tudi, ga v življenju nič drugega ne zanima, kot ocenjevanje in slinjenje po 'mesu'?


BINGO!user posted image

A ni fantovščina tako nareta, da mu kolegi vse to pripravijo? Oziroma, da na dekliščini kolegice poskrbijo za zabavo? Bodoča pa se samo tega udeležita?
Že to, da bi sama bodoča diktirala, kako bo potekala fantovščina/dekliščina je meni spet mimo. Ne vidim bistva v tej zabavi...
Če ti dajo striptizerja na zabavo, ga pač gledaš in se zabavaš. To je njihov namen. Če pa bodoča naskočita striptizerja/striptizeto... takrat bi se jaz tudi vprašala o njuni zvestobi v prihodnje. Za ta naskok pa se sama odločita, po svoji vesti. Ne bi bilo prav, da jih kolegi v to silijo. user posted image

LuLu, podpis!

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 20:56:05   
josephine27
zategnjeni ali pa ne. jaz mislim, da je to odvisno od partnerjev in težko to posplošiš. eni so bolj odprti pa še koga drugega povabijo v posteljo zdraven da je bolj pestro. enim je pa že striptizeta odveč. vsak po svoje. važno, da sta onadva zadovoljna in da spoštujeta drug drugega. kakršnokoli izsiljevanje se mi ne zdi ok. je pa fajn da poveš če česa ne maraš že pred poroko. nikoli ne bom razumela žensk, ki jamrajo svojim prijateljicam, da hodi mož po klubih, pred njim pa se delajo da jih ne gane.

_____________________________



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prepir zarad fantovščine
19.6.2012 20:57:54   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Kot nevesta bi se potem vprašala, če se res želim poročiti s fantom, ki si, na predvečer najlepšega in usodnega dneva v NAJINEM življenju, želi gledati (morda tudi kaj več) druge ženske oziroma se mu zdi, da mora še zadnjič ''uživati'', preden se poslovi od monogamije. Pa tudi, ga v življenju nič drugega ne zanima, kot ocenjevanje in slinjenje po ''mesu''?


BINGO!user posted image

A ni fantovščina tako nareta, da mu kolegi vse to pripravijo? Oziroma, da na dekliščini kolegice poskrbijo za zabavo?


poudarek Vijoličarke je, da se "zabava" na fantovščini (zgleda) gleda samo kot uživanje v drugi ženski pred poroko (preden se poda v vode monogamije). da je to velik del "zabave". men tud ni jasno zakaj ta poudarek, really..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.6.2012 20:59:39 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?