Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni

.
Odkar se mi je to pojavilo, res počivam in zadeva se mi je zdaj popoldne spet umirila, tako da očitno ne bo hujšega. Bom pa vsekakor v ponedeljek klicala ginekologa in povedala kaj je bilo..sicer imam pregled čez en teden, mogoče me pa že prej naroči zaradi tega..
....čeprav vem, da želijo le dobro).
za srečo
, boš tudi ti lahko kakšen nasvet dala sotrpinkam
Moj PDP 2.1., komaj čakam
.
Sem bila kar malo jezna!! Sva se pa tudi mi2 odločila, da bova šla po nakupih vsak mesec po nekaj in prva stvar bo voziček. Imava že izbranega, znamka je Baby Boom in je 3-kolesnik. Pa ve? Ste že kaj razmišljale? No pa sem se se razpisala
