|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
19.7.2012 12:56:40   
Anonimen
No frajle, zdaj bi si pa jaz počasi rada zasigurala ene adapterje za MC lupinico za 4riderja ... ima katera kašne za prodat oz. tista, ki mi jih je že ponujala: so mogoče že na voljo? Imam pa še cca. 3 mesece časa.

(odgovor članu monita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
11.8.2012 17:33:33   
kokosh
Eureka! Kar nekaj se nas je pritoževalo nad trdim in stopničastim prehodom v športnem sedežu pri urban/4riderju ter drsenjem otročka iz polsedečega položaja proti varnostnemu pasu.

No uspelo mi je najti rešitev - po obilo slabe volje, zalaganja zvite brisačke okoli ritke in dekce na prehod, sem danes povsem slučajno v Rutarju v LJ našla blazinico iz spominske pene, ki paše notri in tako je sedežek postal malemu uporabniku neprimerno bolj prijazen. Zdaj se notri prevaža kot kraljevič v tanku user posted image . Po dimenzijah lepo paše notri, celo barvno se mi ujema z mutsyjem user posted image

Tole je ta stvar: Jette Loop - auflage, cena 35 eur (v tujini 30). Obstaja še ena različica blazine, ki dodatno oblazini tudi robova ob strani (einlage, 60 eur).

< Sporočilo je popravil kokosh -- 11.8.2012 17:42:13 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
11.8.2012 17:52:32   
kokosh
.

< Sporočilo je popravil kokosh -- 11.8.2012 17:53:10 >

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
13.8.2012 19:05:03   
fluf
Otika ma bi ti jih dala, pa jih rabim ;)

Tiste k ste prale voziček, športni del... kako ste se lotile bara in strehce... mi smo packiiiiiiiiiiiii in zgleda tko tko umazano, da ... bljak user posted image  

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
15.8.2012 14:13:18   
Anonimen
Fluf, jaz sem se strehice in varovala lotila z detergentom, krtacko in tusem.

ADAPTERJI ... imam se 2 meseca casa, ce jih katera ne potrebuje vec, se priprocam.

(odgovor članu fluf)
  Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
15.8.2012 14:58:19   
skuštrana
Otika, bom jaz vprašala brata če jih proda in za koliko, ker jih itak ne rabi več. Ti javim.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
15.8.2012 22:03:03   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: kokosh

Eureka! Kar nekaj se nas je pritoževalo nad trdim in stopničastim prehodom v športnem sedežu pri urban/4riderju ter drsenjem otročka iz polsedečega položaja proti varnostnemu pasu.

No uspelo mi je najti rešitev - po obilo slabe volje, zalaganja zvite brisačke okoli ritke in dekce na prehod, sem danes povsem slučajno v Rutarju v LJ našla blazinico iz spominske pene, ki paše notri in tako je sedežek postal malemu uporabniku neprimerno bolj prijazen. Zdaj se notri prevaža kot kraljevič v tanku user posted image . Po dimenzijah lepo paše notri, celo barvno se mi ujema z mutsyjem user posted image

Tole je ta stvar: Jette Loop - auflage, cena 35 eur (v tujini 30). Obstaja še ena različica blazine, ki dodatno oblazini tudi robova ob strani (einlage, 60 eur).


Kje v Rutarju to približno imajo? Da ne bom celega preiskala. Kakšno barvo pa imaš? Jaz imam zeleno pa mi tlele na linku ne potegne na isto barvo.

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
15.8.2012 22:35:37   
cilla
Matkurja, imajo jih v pritličju, pri vozičkih in ostali otroški krami. Če prideš noter skozi "glavni vhod" in ne mimo Dipota, greš samo mimo blagajn, na desno mimo tekočih stopnic, mimo stalaž s krožniki, zadi se boš zaletela v vozičke.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
15.8.2012 22:42:54   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Otika, bom jaz vprašala brata če jih proda in za koliko, ker jih itak ne rabi več. Ti javim.

Super, hvala!

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
15.8.2012 23:17:55   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: cilla

Matkurja, imajo jih v pritličju, pri vozičkih in ostali otroški krami. Če prideš noter skozi "glavni vhod" in ne mimo Dipota, greš samo mimo blagajn, na desno mimo tekočih stopnic, mimo stalaž s krožniki, zadi se boš zaletela v vozičke.

Tenx user posted image

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.8.2012 21:12:39   
darja 2012
Punce, ima katera že doma Evota? Jaz se odločam za nakup tega modela.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.8.2012 10:08:57   
1čebela
Otika, me smo se že pred časom dogovorile za adapterje. Po krajših zapletih so sedaj na voljo. Po pomoti sem jih namreč pustila na lupinici, ki sem jo prodala user posted image Ampak sedaj so adapteji že tu user posted image
Če si še zainteresirana mi na ZS pošlji svoj naslov in ti jih pošljem po pošti. Poštnina moja, cena pa taka, kot smo se takrat dogovorile.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.8.2012 10:16:12   
Anonimen
1čebela, Skuštrana ... hvala za vajin trud in to ... ampak me adapterji že čakajo v BC in so baje še vedno 19,90€ ... pač sem jih šla naročit, ker se Mutsyjeve zadeve dolgo čakajo, če slučajno nebi rabljenih dobila ... pa so me ravno včeraj klicali, da so ene našli še na zalogi. Tak da danes jih grem iskat ... če so pa slučajno kaj zamuškali in niso pravi ali pa je cena ful višja, se ti pa Čebela1 javim. OK?

(odgovor članu 1čebela)
  Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.8.2012 15:54:47   
Pilon
Punce pozdravljene, ima katera slučajno za prodat košaro Joey Silver?
Hvala za vse odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.8.2012 18:36:13   
Anonimen
Jaz jo bom imela čez cca. 6-7 mesecev user posted image ... drugače se jih pa na bolhi in na gugu.si nekaj prodaja.

(odgovor članu Pilon)
  Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.8.2012 20:53:39   
Pilon
Žal prepozno, jaz bi jo rabila včeraj user posted image , na bolhi je pa žal ni več, tako da če katera ve za kakšno se priporočam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.8.2012 20:59:00   
Pilon
Še nekaj bi vprašala, mi zna katera povedat če adapterji od lupinice maxi cosi za 4 riderja pašejo tudi za lupinico maxi cosi pebble, je kakšna razlika ali je vse na isti princip?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.8.2012 21:07:48   
Anonimen
Ja Pebble paše na iste adapterje.

Kaj pa tale: http://www.gugu.si/oglasi/Prodam-vozicek-Mutsy-Joy-Silver-22371

(odgovor članu Pilon)
  Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.8.2012 21:11:44   
Pilon
O Otika hvala lepa, mi je odleglo da pašeuser posted image . Žal je ta ista prodajalka na bolhi in na guguuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.8.2012 21:13:20   
Anonimen
Šmorn user posted image ... upam, da najdeš čim prej.

(odgovor članu Pilon)
  Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.8.2012 21:21:07   
Pilon
Hvala ti upam tudi jaz, če ne se bom zadovoljila tudi s kakšno drugo ne Joey, ampak v barvah za fanta, tko da punce...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
16.9.2012 12:31:17   
1čebela
Otika, predvidevam, da si adapterje dobila.
Če torej katera druga rabi adapterje za lupinico, naj se javi. Jaz jih prodam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
16.9.2012 12:35:02   
Anonimen
Ja sem jih dobila ... vseeno hvala. Prodala jih bos pa tako ali tako brez problema ;)

(odgovor članu 1čebela)
  Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.9.2012 15:25:04   
monita
kok sem jezna....

sem šla prejšnji teden po naš voziček v BC... mela sem ga na servisu, ker mi je na ročaju guma dol zlezla in pa počla je pa mal je ročaj škripal, pa ne skos tak občasno....
no ga grem iskat in mi reče v BC da je ročaj nov in da je vse vredu...pa pogledam malo in potem ugotovim, da ročaj definitivno ni nov, ker je vidno guma samo potegnjena nazaj gor, ker spet leze dol, guma je na istem mestu še vedno počena in še na enem mestu dodatno in ob straneh je ročaj popraskan oz. pošlajsan z neko črno stvarjo... pa še podvozje je pošlajsano.... grem nazaj povem, pa mi pravi ja mi nimamo nič s tem lahko ga pošljemo še enkrat nazaj....
misli voziček je bil drag ni bil poceni in za ta denar bi rada voziček imela jaz, ne pa da je skos po servisu.... a v uporabi ga imam šele tri mesece in pol....
no potem ga nisem spet takoj dala nazaj v servis ker mam poln kufer tistega nadomestnega.... bom ga dala čez kak mesec, pa da še napišem vse za serviserja na en list in da mi zrihta zdaj tak ko morra bit...

a ima katera kake podobne izkušnje s temi zadevami???

a katera ve če so adapterji za lupinico maxi cosi isti za sliderja in 4riderja???

kaj naj naredim da bodo zrihtal tak ko mora bit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.9.2012 15:44:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: monita

kok sem jezna....

sem šla prejšnji teden po naš voziček v BC... mela sem ga na servisu, ker mi je na ročaju guma dol zlezla in pa počla je pa mal je ročaj škripal, pa ne skos tak občasno....
no ga grem iskat in mi reče v BC da je ročaj nov in da je vse vredu...pa pogledam malo in potem ugotovim, da ročaj definitivno ni nov, ker je vidno guma samo potegnjena nazaj gor, ker spet leze dol, guma je na istem mestu še vedno počena in še na enem mestu dodatno in ob straneh je ročaj popraskan oz. pošlajsan z neko črno stvarjo... pa še podvozje je pošlajsano.... grem nazaj povem, pa mi pravi ja mi nimamo nič s tem lahko ga pošljemo še enkrat nazaj....
misli voziček je bil drag ni bil poceni in za ta denar bi rada voziček imela jaz, ne pa da je skos po servisu.... a v uporabi ga imam šele tri mesece in pol....
no potem ga nisem spet takoj dala nazaj v servis ker mam poln kufer tistega nadomestnega.... bom ga dala čez kak mesec, pa da še napišem vse za serviserja na en list in da mi zrihta zdaj tak ko morra bit...

a ima katera kake podobne izkušnje s temi zadevami???

a katera ve če so adapterji za lupinico maxi cosi isti za sliderja in 4riderja???Niso isti

kaj naj naredim da bodo zrihtal tak ko mora bit


Vztrajaj in teži in boš dobila novo ... tak je bilo pri meni.

(odgovor članu monita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?