|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 18:04:31   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

jaz pa mateyki kar malo zavidam! user posted image


Še en podpis, če lahko user posted image




seveda. mi je všeč, da še kakšna uživa v zimi user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 19:02:06   
alda
Zima ni moj najljubši letni čas!!
mraz ,ma kdo ga rabi od +2 do -tud 15?user posted image
sneg- ko začne padat ne upa nehat user posted image
žlobudra - ne moreš rešit vse do aprila user posted image
in ko se vsemu temu pridruži še burja potem pa le user posted image
!!user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 21:56:06   
ZmajTolovaj
Sneg je čist fajn, če ni treba v službo. Spomnim se lani, padalo je celo noč, v soboto zjutraj je imel mali Zmajček kontrolo pri pulmologu, snega pa na cesti toliko, da nisi prišel nikamor. Jao.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 21:57:25   
Stanislava_
Škoda, da zima ne pozna krize in recesije user posted image .

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 14:05:37   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Ti ga jaz komot pripeljem keson ali dva user posted image .


hahah dej!

paštetka jaz pa obožujem zimo, sploh nekje visoko v gorah, ko je vse okrog tebe mraz in led, ti pa znotraj sebe občutiš tisto toploto, vročino in začutiš življenje znotraj sebe. in ko prideš na toplo se zaveš, kako "majhni" in nebogljeni smo pravzaprav v primerjavi z naravo. zimo obožujem pa tudi zato, ker so mi neskončno všeč kosmate nogavice, debela dekica do nosa, vonj pomaranče in cimeta, lipov čaj, presketanje drv v peči in rdeča lica, ki jih prineseš domov in se stiskaš z najdražjimi. mmm komaj čakam! tiste mokre noge od plundre pa kar malo zignoriram, pa gre! user posted image


I feel you!! user posted image Mi gremo v petek na Pokljuko! Madona če ne bo snežil! user posted image user posted image
Tippi tale samo za tebe:

user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 18:18:42   
Tippi
hedviga prou juhu ja! user posted image

gracias za fotko user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 18:56:14   
mateyka
hihihi, lej kaj majo švedi - štande s klobasicami in hrenovkami na ledu (morje je tako debelo zmrznjeno, da majo sprehajališča in ceste čez čez zimo) user posted image
user posted image

jelenove klobasice
user posted image

ko greš na sprehod al pa ribe lovit (v tem primeru ne smeš pozabit vrtalca za led btw), al pa se zapelješ do otoka; se vmes ustaviš na štandu za en "Varmkorv" user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 18:59:43   
Tippi
joooj si žleht, mi take skomine delašuser posted image , pa ne po klobasicah, tistih itak ne jem, ampak po tej tapravi zimski idili user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 19:04:14   
liliana
Meni je pa pozimi vedno najbolj interesantno to...da ko recimo pol noči in cel dan pada sneg, pa po radiju ne govorijo drugega kakor to, kako so se zimske službe slabo pripravile, kako pločniki nisi spluženi...terjajo novinarji odgovornost od županov do direktorjev cestnih podjetij.....zgolj zato, ker se avtomobili in pešci morajo prilagajati vremenskim razmeram.....in se pač, če cel dan sneži ne more cesta sproti čistiti in bleščati kot meseca julija, prav tako tudi ne pločnik....

Drugače pa imam rada zimo, tudi sneg....edino račun za ogrevanje pozimi mi ni všeč, še posebej, če je dalj časa -15 podnevi in ponoči.....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 19:11:07   
Tippi
Jooooj mene tudi to nervira. in jamranje ljudi, kako da je mraz. isto kot poleti, kako da je za pop.. vroče. Čudno a ne, zima je pač zima, poletje je poletje. Tako je vedno bilo in tako bo tudi še nadaljnjih nevemkoliko stoletij. Problem je v tem, da so večje temperaturne razlike, ni tistih prehodov pomlad, jesen, in se ljudje težje prilagodijo. ampak sem gledala lani statistiko najnižjih temperatur in je bila lanska zima nek približek temu, kar smo imeli včasih (20, 30 let nazaj). s tem da je bilo v ljubljani nič snega, včasih ga je bilo pa res veliko.

Evo, edini minus zime je strošek ogrevanja! mi kombiniramo, centralna (plin), drva. in glede na to, da so se cene plina občutno znižale, recimo da bo ena luštkana mrzla, ne predraga zimica user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 19:14:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


Evo, edini minus zime je strošek ogrevanja! mi kombiniramo, centralna (plin), drva. in glede na to, da so se cene plina občutno znižale, recimo da bo ena luštkana mrzla, ne predraga zimica user posted image


Mi imamo tudi kombinacijo plin drva.....samo plin imamo propan butana in k nam tako ni "vdrl" še nobeden novi ponudnik z novimi, nižjijimi cenami plina....tako da bo zima enako draga kot lanska, no drv pa imamo veliko, bomo pa več na drva kurili.....user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 19:24:40   
Tippi
Drva so zakon. Em so pocen, em lepo dišijo, em lepo presketajo user posted image Edini minus je to, da so neekološka.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 20:37:01   
Paštetka
Tippi, ti samo jamraš zadnje čase. user posted image

Mateyka, na tvoji sliki mi je najbolj všeč, reklama za kokakolo. Sem takoj pomislila, da vsaj ledu ne rabiš. user posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 20:38:10   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Mateyka, na tvoji sliki mi je najbolj všeč, reklama za kokakolo. Sem takoj pomislila, da vsaj ledu ne rabiš. user posted image user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 20:40:09   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

terjajo novinarji odgovornost od županov do direktorjev cestnih podjetij.....zgolj zato, ker se avtomobili in pešci morajo prilagajati vremenskim razmeram.....


Pozitivna stran rececije user posted image . Spet bomo 'zanli' uporabiti vlak in iti tudi kakšen meter peš in to ne v visokih petah.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 20:40:10   
Paštetka
Imamo plin. Tam od aprila do srede oktobra ne kurimo. evo, zdaj še ismo zakurili. Porabimo cca 10 € na mesec za kurjavo. Recimo, da je v najhladnejšem mesecu max. 70€, recimo 2x letno.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 20:41:37   
Paštetka
OK, dajte mi lepo prosim že enkrat razložit kaj pomeni em, pa emu ali kaj že....
Naj me nekdo razsvetli, no....

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 20:42:39   
Tippi
Tippi, ti samo jamraš zadnje čase. user posted image


Neh težituser posted image , to so nosečniški hormoni, mi je oproščeno. a važi? user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 20:44:06   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Tippi, ti samo jamraš zadnje čase. user posted image


Neh težituser posted image , to so nosečniški hormoni, mi je oproščeno. a važi? user posted image


Nisem vedela, oprosti, sem ti pa hotela napisat, če nisi slučajno noseča, pa nisem upala user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 20:44:14   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

OK, dajte mi lepo prosim že enkrat razložit kaj pomeni em, pa emu ali kaj že....
Naj me nekdo razsvetli, no....


em pač user posted image joj si luštna. to je kot en IN. južnjaki uporabljajo pogosto EM

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 20:46:28   
Tippi
Nisem vedela, oprosti, sem ti pa hotela napisat, če nisi slučajno noseča, pa nisem upala user posted image


No zdej veš user posted image če bo še kaj turbolentnega vmes, ali pa hude jamrarije, je to vihar hormonov. dobr da mine user posted image če ne bi težko tko furala do konc lajfa user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 23.10.2012 20:47:11 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 20:56:55   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

OK, dajte mi lepo prosim že enkrat razložit kaj pomeni em, pa emu ali kaj že....
Naj me nekdo razsvetli, no....


em pač user posted image joj si luštna. to je kot en IN. južnjaki uporabljajo pogosto EM

A res? Ma par tednov nazaj se je ena name spravla in je v vsakem stavku napisala em. Jaz pa sploh nisem vedela kaj piše "govori". Tako ji tudi replike nisem mogla dati.
Pa nisem upala vprašati, ker me je 1x ena nadrla, ker sem si njei OI razlagala kot olimpijske igre in ne onkološki inštitut.
Sem k temu Emu že marsikaj zlagala zraven user posted image .

Jao sami južnjaki tu gor, pa še noseči. user posted image bože me sačuvaj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 21:01:18   
Tippi


hahahah tale OI je tud mene že zavedel user posted image

drugače je pa EM lahko čist tud kot da nekaj tuhtaš, ampak potem dam jaz zraven več mjev user posted image

Ja, jaz sem opazila pogosto pri južnjakih, vedno več je pa v rabi tud v pogovorni slovenščini.

Ej, Slovenija gor al pa dol, Balkan je balkan user posted image


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 21:04:47   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Ej, Slovenija gor al pa dol, Balkan je balkan user posted image


Pa še res je. Ko sem bila na Tajske, Mexicu...nihče ni vedel, kje je SLO, balkan.... Oja, to pa je druga pesem.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prihaja zima
23.10.2012 21:05:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Imamo plin. Tam od aprila do srede oktobra ne kurimo. evo, zdaj še ismo zakurili. Porabimo cca 10 € na mesec za kurjavo. Recimo, da je v najhladnejšem mesecu max. 70€, recimo 2x letno.


Ali ste v bloku, ali pa imate kako energetsko zelo varčno hišo.....

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?