|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj počnete na rojstnem dnevu?
30.11.2012 8:33:42   
lili8
Torej, prosila bi za kake ideje kaj početi (seveda notri) na rojstnem dnevu (hčerka bo stara 5 let), kako izdelovanje ogrlic, kakšne igre... Bodo pa same punce.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj počnete na rojstnem dnevu?
30.11.2012 8:54:45   
chezAnA
Izdelovanje kronic, njihovo okraševanje s svetlečimi nalepkami, (lahko kolaž -zlat in srebrn- narežeš na koščke), zraven pašejo še vilinja/princeskasta oblačila: kašne svoje poletne obleke, ki jih ni škoda, lahko tudi kakšne svilene lutke uporabite. Ples princesk /vil ob nežni glasbi.
Lahko imate modno revijo. Spet daš na razpolago nekaj svojih (in od prijateljic in starih mam in ša kakšne druge) cot, ne pozabi dati tudi kakšnih lasulj, plavalnih kap, plavutk.

Lahko kupiš tapete in na zadnjo stran naredite obrise vseh povabljenk in "se" (torej obrise) potem same pobarvajo oz okrasijo, lahko pa tudi našemijo.

Moram iti, dodam še kaj kasneje

(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj počnete na rojstnem dnevu?
30.11.2012 9:03:11   
Paštetka
ko, je imel sin Rd so deklice 3 ure sedele za mizo in ustvarjala s Hama perlicami user posted image . Sploh niso šle vstan user posted image

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj počnete na rojstnem dnevu?
1.12.2012 9:05:07   
Najaa
Naša tavečja je včeri praznovala 6.RD in nisem vnašrej pripravljala. So pa delali s plastelinom, se igrali, malo tudi noreli, na koncu pa barvali še s čopičem in barvicami...

(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj počnete na rojstnem dnevu?
22.1.2013 16:12:17   
vsenajnaj
Pozdravljeni,
sem Kaja in bi vas prosila, če si lahko ogledate in rešite mojo anketo o otroških rojstnodnevnih zabavah. Odgovore rabim za srednjo šolo- predšolska vzgoja.

Že v naprej se vam zahvaljujem,
Kaja

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dFRMRWszajBLZkZ3cXlEeXczV2QtTlE6MQ

(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj počnete na rojstnem dnevu?
22.1.2013 16:29:31   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: vsenajnaj

Pozdravljeni,
sem Kaja in bi vas prosila, če si lahko ogledate in rešite mojo anketo o otroških rojstnodnevnih zabavah. Odgovore rabim za srednjo šolo- predšolska vzgoja.

Že v naprej se vam zahvaljujem,
Kaja

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dFRMRWszajBLZkZ3cXlEeXczV2QtTlE6MQ

Dajta malo poravit anketo, ker je vse polno napak. Mislim, da predzadnje vprašanje je enako enemu prej, pri mislim da zadnjem vprašanju pa nimata opcije sam. Namesto tega imata aranžer in dekorater.

(odgovor članu vsenajnaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj počnete na rojstnem dnevu?
14.2.2013 13:09:28   
SU
Mislim, da punce lažje zaposliš s kakšno takšno varianto...hama perlice ipd. ... No, pa malce cenejša varianta-jaz sem vzela elastično, tanko vrvico (ali volno), nanjo so nizali SLAMICE (razrezane, barvne) in nastale so lepe ogrlice. Lansko leto so isto delali iz TESTENIN-tiste, ki imajo luknjico in se dajo nizat. Obvezno imet pripravljene "punčkaste" pobarvanke.
Mi smo enkrat delali PICE-naredila sem testo, pripravila nadeve (narezana šunka, nariban sir, olive, paprika...). Potem sem oblikovala manjše krogce in škrati so si sami nadevali pice. Ko smo spekli, so vsi zmazali kot bi rekel "keks" (pa pravijo, da otroci ne jejo na RDjih :)...pa še kako, samo zanimirati jih moraš user posted image )... V glavnem pa predvsem uživajte! Pa ne pozabite na PLES in mal norenja tut mora bit! user posted image Lp

_____________________________



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?