|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAMICE prosim za mnenja o igračah :)
11.1.2013 23:32:26   
Niabi
Moj fant študira na akademiji za likovno umetnost in oblikovanje in sicer Industrijsko oblikovanje, njihov nov projekt pa je, načrtovanje otroške igrače za od 3 do 6 let.
Zato prosi za pomoč, saj boste mamice, ki že imate približno toliko stare otroke najbolje vedele, kaj jim je všeč.

Za mamice ki imajo tako stare otroke:
*katere igrače imate doma oz. katero igračo ima otrok naraje?
*kolk časa povprečno se otrok z njo igra?
*kaj jim je pri igračah najpomembneje ? (tukaj govorim o finomotoričnih sposobnostih, mentalni razvoj...)
*kdo "odloča" o nakupu, si igračo zaželi otrok ail jo kupi mamica zato, ker misli da bo to koristilo otroku?
( velikost igrače CCA. 35x35x35 centimetrov )
*kaj pogrešate na trgu oziroma kakšne igrače si želite, da bi obstajale, kaj naj bi združevala? (kakšno bi kupile svojemu otroku)

Za mnenja in odgovore se vam oba najlepše zahvaljujeva! Vem da je obdobje od 3 do 6 let razvojno zelo raznoliko, zato lepo prosim, če tiste, ki boste odgovorile, napišete še leta starosti vašega sončka.

HVALA!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Niabi -- 11.1.2013 23:33:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MAMICE prosim za mnenja o igračah :)
13.1.2013 16:28:59   
Zoja Lara
Naša fanta sta stara 3 leta.
+Imata veliko avtkov, knjigic, garažno hišo, konjička za zibat, nekaj plišik, glasbila...Najraje imata lego duplo in se z njimi največ igrata. Tudi z avtki se zelo rada igrata in veliko režeta s škarjami.
+S kockami se igrata vsak dan ca. 2 uri.
+Opažam, da ju privlačijo zvočne igrače in igrače z lučmi. Npr. avto, ki oddaja zvok in ima lučko je zakon (jaz jima sicer tega ne bi nikoli kupila, ker je zelo moteče).
+Zaenkrat igrače izbirava s partnerjem, ker menim, da sta še otroka premajhna, da bi o tem odločala. Jima pa seveda kupim take stvari, ki jih imata rada in za njih pkažeta interes. Največ igrač pa tako ali tako dobita za darilo, tako da sama kupiva zelo malo igrač, saj je potrošništvo itak prešlo že vse meje in imajo otroci že zdaj preveč vsega.
+ Na tržišču pogrešam kvalitetne in nekičaste igrače, predvsem pa tiste, ki so narejene izven Azije.



_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Niabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MAMICE prosim za mnenja o igračah :)
14.1.2013 5:07:27   
stinbino
Crazy sale !!!

Promotion : $12.5 USB hrana toplejše ogrevano Container Bag (3 barve opcijsko)

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MAMICE prosim za mnenja o igračah :)
14.1.2013 8:29:03   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Niabi

Moj fant študira na akademiji za likovno umetnost in oblikovanje in sicer Industrijsko oblikovanje, njihov nov projekt pa je, načrtovanje otroške igrače za od 3 do 6 let.
Zato prosi za pomoč, saj boste mamice, ki že imate približno toliko stare otroke najbolje vedele, kaj jim je všeč.

Za mamice ki imajo tako stare otroke:
*katere igrače imate doma oz. katero igračo ima otrok naraje?
*kolk časa povprečno se otrok z njo igra?
*kaj jim je pri igračah najpomembneje ? (tukaj govorim o finomotoričnih sposobnostih, mentalni razvoj...)
*kdo "odloča" o nakupu, si igračo zaželi otrok ail jo kupi mamica zato, ker misli da bo to koristilo otroku?
( velikost igrače CCA. 35x35x35 centimetrov )
*kaj pogrešate na trgu oziroma kakšne igrače si želite, da bi obstajale, kaj naj bi združevala? (kakšno bi kupile svojemu otroku)

Za mnenja in odgovore se vam oba najlepše zahvaljujeva! Vem da je obdobje od 3 do 6 let razvojno zelo raznoliko, zato lepo prosim, če tiste, ki boste odgovorile, napišete še leta starosti vašega sončka.

HVALA!user posted image user posted image user posted image

Otroška kuhinja
Legokocke, Duplo (sistemi)
Risanje
Dojenčki
Enka, Monopoli, pantomima,
Knjige
Knjigica, kjer se iztrgajo punčke iz kartona, oblačila, dodatki, in potem jih lahko poljubno olači. Imajo en tak zatič in luknjico, kamor se obleka na punčki zatakne.
To zadnjo knjigico sem našla enkrat v hoferju, in sem takoj kupila, ker sem se tudi jaz kot otrok s temrada igrala. Mala se lahko s tempo dve uri igra. Stara je pa 6 let. Prav tako rada kuhata v svoji kuinji, tudi sin. Legokocke, duplo so itak zakon, ampak bolj pri sinu. Z njimi se igra nekje do 1 uro.
Riše rada hči, sin ne, nekje do 1 uro.
Hčerka se rada igra tudi mamice z dojenčki, včasih je tudi po dve uri niiz sobe. Oba uživata tudi v Enki (Uno), Monopoli...

Sin...no, to pa je druga pesem. Edino, kar ga pritegne od igrač so legokocke (vseh oblik), drugače pa je športnik, igre z źogo...če dobi nogometno žogo v roke, ne rabi niti jesti. user posted image

Kaj je otroku najpomembneje pri igračah...kaj pa vem. Meni to, da niplastik fantastik, da so recimo lesene...ampak če tako pogledam, lesene kocke stojijo v omarah, otrokoma je pa vseeno.

O nakupu igrače odločava z možem, ob pogovoru z otrokom, zakaj in koliko si kaj želi, in ali je to primerno.

Velikosti igrač so različne. Hčerki je vseeno, sinu pa itak user posted image
Mislim, da je na trgu že več kot, bi kdo kaj potreboval. Kar se mi zdi pomembno, je edino sestava igrač oz. strupeni dodatki, da bi nas starše lahkoo vsebostile-teh bolj informirali.

(odgovor članu Niabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?