|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blagovna znamka
11.9.2005 19:24:56   
daisy
Katero blagovno znamko izdelkov za nego dojenčkov uporabljete in zakaj?

npr: Weleda - ker ne vsebuje barvil...

lep večer
Neposredna povezava do sporočila: 1
   blagovna znamka
11.9.2005 21:07:07   
lan
Mi tudi uporabljamo najvec Weledo.Mojemu malemu pac ustreza in se mi zdi zelo kvalitetna.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   blagovna znamka
11.9.2005 21:44:46   
Marogica
Nivea, ker jo tudi midva z možem uporabljava in se nama zdi v redu, pa tudi cenovno je sprejemljiva.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   blagovna znamka
11.9.2005 22:20:15   
Pi-kica 1
Babylove, ker je poceni in mu ustreza.

LP
Pi-kica

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   blagovna znamka
11.9.2005 23:05:21   
babylove
Saugella.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   blagovna znamka
11.9.2005 23:56:37   
Kadija
Bübchen, ker sem na začetku enkrat dobila kovček z vzorčki, pa mi je bila všeč in smo kar pri tem ostali.Kopeli tako nebeško dišijo!

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   blagovna znamka
12.9.2005 7:23:41   
SaaS
Probala sem Weledo, pa mi ni bila preveč všeč. Potem sem nekaj časa Bubchen in Babylove. Zdaj pa sem ugotovila, da mi (tudi malemu) za mazanje ritke najbolj ustreza navadno lekarniško hladilno mazilo. Kopeli, šampončke, kreme za na sonce ipd. pa kupujem Babylove. Rada uporabljam tudi druge lekarniške kreme (praško pasto - vneta ritka, panthenol krema - mazanje pregibov, mandljevo olje - temence, pregibi).

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   blagovna znamka
12.9.2005 7:31:18   
CUKRČEK
Kar mi tisti hip pride pod roke, ne glede na znamko. Gledam pa na ceno, ker sm zeeelo "zdrgnjena"

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   blagovna znamka
12.9.2005 7:34:38   
Anonimen
mal menjavamo, enkrat eno enkrat drugo, največ pa niveo. zdele sem kupila eno olje in šampon od oriflame in je kr fino, sam škoda k nimajo mleka, samo olje, pa sem mela že bubchen, tut to še mam kremo za rito, čist pr konc, pa bebival mam za rito, tut lumpi smo že mel pa baby love sam je mleko tko gosto da se sploh ne razmaže??!!

lp, lara

(odgovor članu daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   blagovna znamka
12.9.2005 17:54:15   
Lu
Mi uporabljamo samo Niveo.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   blagovna znamka
12.9.2005 18:22:34   
Maxica
Jaz največ uporabljam Niveo (tako za otroka kot zase) in sem z vsem preizkušenim najbolj zadovoljna.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   blagovna znamka
13.9.2005 8:46:43   
BARBARA R.
Skorajda nič, ker ima občutljivo kožo. Šampon za lase Babylove - uredu cena, za kopanje milo v kamnu iz lekarne in za ritko Galenjski laboratirij hladilno mazilo.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   blagovna znamka
13.9.2005 22:17:02   
mell
Tudi mi uporabljamo mazilo za ritko iz lekarne,za kopanje pa milo od DM-a in mandeljevo olje tudi iz lekarne.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   blagovna znamka
14.9.2005 8:43:07   
Lana_s
Nivea, ker se mi zdi najboljša, sploh robčki za ritko so neprimerljivi z drugimi Imam samo olje Johnnsonovo in ful lepo diši. Aja pa Bebival kremico za ritko.

LP

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 8:47:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   blagovna znamka
14.9.2005 8:52:01   
Anonimen
Šampon Penaten, ker se naredi gosta pena in ne teče dol, za ritko sem uporabljala Makro, to je krema enega privatnika, taka, kot jo zmešajo v lekarni, samo da je bila v lončku, kar mi je bilo bolj priročno. Pa Praško pasto, če je rita kaj vneta. Kopel pa ponavadi od Nivee. Sicer pa nisem uporabljala nikoli nobenega mleka ali olja za telo. Aja, ko je bil še majhen, sem mu lička pozimi v hudem mrazu mazala z Bübchenovo ali Nivejino kremo.

(odgovor članu daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?