|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dolgo spite?
3.3.2013 22:20:33   
Stanislava_
Čez teden in čez vikend?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 0:00:35   
nananaja
nikoli dovolj dolgo...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 0:08:47   
nejcko
Načeloma spim bolj malo, v praksi pa zelo rada spim predvsem čim dlje zjutraj in še kakšno kitico čez dan. Problem imam samo z iti spat zvečer.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 6:52:06   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Čez teden in čez vikend?


Med tednom in vikendom, vedno približno enako. med 7 in 9 ur! vsak dan! Popoldne med tednom ne drnjoham, se pa včasih zgodi, 5x na leto recimo, med vikendom, če je zunaj kilavo vreme. Sicer pa mi ni v navadi popoldansko spanje.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 7:39:39   
metuljčica87
Rada grem hitro spat že od nekdaj, tako da je recimo 23. tista zadnja ura. Vstajam pa od vedno (tudi pred otroci) okrog sedmih zjutraj. Poletja zjutraj lepo na domačem dvorišču so itak najlepša user posted image Tudi učila sem se vedno zgodaj zjutraj.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 9:05:32   
alda
dokler se ne zbudim user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 9:14:18   
Hope2
Dokler me en od mojih moških ne vrže pokonc. To je ob 6.30, če mam srečo ob 7. Spat hodim do 22.00., včasih že s kurami že ob 21.00

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 4.3.2013 9:15:05 >

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 10:51:50   
ronja
Premalo. Koliko, je odvisno od otrok, službe, rojstnih dni, itd... če je vse tipitopi, potem grem spat med 12 in 1, zbudijo me tamali zjutraj med 6:30 in 7h.
Če je kak tamali bolan (letos ves čas), odštej tiste ure ponoči, ko smo budni, recimo zadnje dni je bil S. iz čet. na pet. od 2h do 5:30, soboto malo boljše, nisem gledala na uro, ampak podobno, včeraj je pa sicer celo kar spal, zato se je pa zjutraj zbudil ob 5h in bruhal.

Zadnjih par dni se trdim it spat ob 23h, kar je zame ultra zgodaj in mi je 2x celo ratalouser posted image user posted image . Na srečo nisem nikoli rabila toliko spanja kot ostali. Vedno sem bila nočni ptič in učila sem se DO zgodaj zjutarjuser posted image , ponoči mi gre boljše, hitreje, sploh zdaj, ko je takrat edino mir...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 12:09:41   
dreamhorse
Spat hodim ob 22, s tem da se dostikrat zgodi, da me na kavču zmanjka že pred 21 uro...
Zjutraj čez teden vstajam ob 7, čez vikend pa, dokler se ne zbudi tamala.. in to je po večini okrog 8 30, lahko pa tudi še dalj...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 14:32:53   
Zora*
Premalo. Med tednom hodim spat med 23. in polnocju. Zjutraj vstajam ob 5.30, za vikend pa ob 6h, ko se zbudi najmlajsi. Ce imam sreco, vsak drug vikend 1x potegnem do 8h ali celo 9h :-)

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 15:33:03   
josephine27
Med tednom odvisno od urnika v službi. Ko delam dopoldan hodim spat že okrog 22, ustanem ob 6h. Ko delam popoldan grem spat nekje med 23 in 24 uro in ustanem ob 6h. Vmes se vedno še n krat zbudim ( odvisno od otrok). Mislim da lahko na roke preštejem koliko noči sem v zadnjem letu prespala brez zbujanja.

Za vikende ni nič drugače. Otroci se ponavadi vedno zbudijo že takoj po 6 uri, če imam veliko srečo spijo do 7h.


_____________________________



(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 16:06:42   
hmm...
Med tednom grem spat ob 22:00 ker se vstajam 4:30.
Med vikendi zaspim ob 1:00 pa nekje do 10:00 zjutraj.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 18:02:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Čez teden in čez vikend?

Med tednom vstajam večinoma ob 6-ih, za vikende je pa odvisno od kupa drugih faktorjev (službe g. Moža, prisotnosti ali odsotnosti potomstva, nočnih zabav/izhodov...).

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 18:47:13   
witch
Spat grem vedno okrog 22.00 (pol ure gor dol), vstajam med tednom okrog sedmih, čez vikend kakšno uro pozneje.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako dolgo spite?
4.3.2013 19:34:42   
gsatalema
Čez teden se prebujam glede na to kdaj gre mož v službo - lahko že ob 3, ali 5 ( da pripravim malico), potem pa ob 7 za hčero....Čez vikend pa me moje muce pustijo do kakšnih 8.Spat pa tam nekje med 22 in 23 uro.


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
4.3.2013 20:40:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gsatalema)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?